Imperia Online България  
Май 23, 2024, 08:42:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 ЕРА-13  (Прочетена 52917 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rumenal72
Гост
« Отговор #180 -: Април 10, 2010, 16:58:49 »

Ветерани.......на валериани! Grin
Я елате в свят 2 да ви гази Владо Кузов!  Grin
Активен
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #181 -: Април 10, 2010, 17:00:23 »

мента глог и валериана- комбинация голяма *freak*
Активен
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #182 -: Април 10, 2010, 17:02:48 »

не си гопожелавай може да се сбъдне *pardon*
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #183 -: Април 10, 2010, 17:05:50 »

моите мечти винаги се сбъдват  Tongue
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #184 -: Април 10, 2010, 21:03:03 »

Защото Абсо е пич и единствен ме поздрави за победата над съюза му  :)а другите като Лавини Метали и прочие като паднат и веднага - ох нямахме време оох много слаба ера хехехе нападат като луди ама като паднат-слаба ера *hahaha* *hahaha* Абсо аз го поканих при мен Cool
истината пич е че си уцелил ера  Wink да се докажеш или там както го разбираш,Абсо иначе е постоянно у форума и все нема време за игра...и миналата ера немаше време,тази дано се е наиграл,нищо лично Абсо  Smiley просто ми направи впечатление това макар и да не играя, от писанията ви тук си направих този извод
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #185 -: Април 10, 2010, 21:26:31 »

 Факт е , че на някой хора наистина им писна в класиката и се реализираха в други светове. GRANIT например доста добре се представят в 50  Все пак едно е да се докажеш пред 5000 души и друго пред 168 *pardon* *hahaha* *hahaha*
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #186 -: Април 10, 2010, 21:34:52 »

истината пич е че си уцелил ера  Wink да се докажеш или там както го разбираш,Абсо иначе е постоянно у форума и все нема време за игра...и миналата ера немаше време,тази дано се е наиграл,нищо лично Абсо  Smiley просто ми направи впечатление това макар и да не играя, от писанията ви тук си направих този извод
Без коментар както на твоя пост , така и на Цецовия ... много неща определят едно решение ..кои сте вие , че да ми държите сметка , а ?!?! ... имал съм време нямал съм ...уцелил бил ерата ... не играел ама четял форума .... не съм пропускал ера до сега от началото на тази игра ...решението как да играя и с кого и по какъв начин си е изцяло мое ...

Това удовлетворява ли като отговор !!! / или просто си чешете езиците господа /
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #187 -: Април 10, 2010, 22:39:50 »

Без коментар както на твоя пост , така и на Цецовия ... много неща определят едно решение ..кои сте вие , че да ми държите сметка , а ?!?! ... имал съм време нямал съм ...уцелил бил ерата ... не играел ама четял форума .... не съм пропускал ера до сега от началото на тази игра ...решението как да играя и с кого и по какъв начин си е изцяло мое ...

Това удовлетворява ли като отговор !!! / или просто си чешете езиците господа /
  Аз те питах  преди  защо като падаш в воините   разваляш саюза   ти не ми даде отговор  няма  значение  за мен че падам или бия значението е да играм с  тези които сам в саюз а не да бягам като мишка и то при противника   *pardon*
« Последна редакция: Април 10, 2010, 22:57:15 от no_merCyBg » Активен

Авторското Право  Grin
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #188 -: Април 10, 2010, 22:46:33 »

  Аз те питах  преди  защо като падаш в воините   разваляш саюза   ти не ми даде отговор  няма  значение  за мен че падам или бия значението е да играм с  тези които сам в сауз а не да бягам като мишка и то при противника   *pardon*
*ok* и аз това се опитах му обесня,но както каза мишо,кои сме ние да му държим сметка  *pardon*остави го нека участва в всяка ера от началото до края по същия начин  *ok* евала пич,най малко пък сметка се опитвам ти държа на теб  *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #189 -: Април 10, 2010, 23:37:40 »

много неща определят едно решение
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #190 -: Април 10, 2010, 23:43:33 »

много неща определят едно решение
Не си честен спряно другите играчи   от саюз   *pardon*но  както  и да е  няма да  разтягаме лукоми    по темата   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #191 -: Април 10, 2010, 23:45:01 »

Джибри ... един бърз въпрос - поради каква причина съм удостоен с твоето внимание , че така упорито се опитваш да ми развалиш мнението за теб ?
Защо съм бил развалял съюз след като са ме разбили или съм се разбил ... това ли ви е проблема ?!!
Ако сами не можете да си отговорите ... няма смисъл изобщо да продължаваме ! Наздраве ...
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #192 -: Април 10, 2010, 23:45:47 »

Не си честен спряно другите играчи   от саюз   *pardon*но  както  и да е  няма да  разтягаме лукоми    по темата   *pardon*
О , ти си най-честният ...
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #193 -: Април 11, 2010, 00:00:16 »

О , ти си най-честният ...
Аз  което изкъм са  ти го казал дори и  миналия път затова се  скарахме  но както и да е
 И  по принцип не бих постълил никога като теб   но това  си е мое мнение   *pardon*
 и кажи с кое не сам бил  честе в играта спряно теб   *scratch*
Активен

Авторското Право  Grin
rumenal72
Гост
« Отговор #194 -: Април 11, 2010, 00:06:17 »

Аз  което изкъм са  ти го казал дори и  миналия път затова се  скарахме  но както и да е
 И  по принцип не бих постълил никога като теб   но това  си е мое мнение   *pardon*
 и кажи с кое не сам бил  честе в играта спряно теб   *scratch*
Мани ги тия червените неща в акаунта си! Grin
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!