Imperia Online България  
Април 26, 2024, 05:49:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прогнозата е затопляне  (Прочетена 15604 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #90 -: Юни 06, 2010, 20:10:25 »

Ами тогава защо се обаждаш, като не играеш?
.
.

Е как защо ? Пиша с пълномощно от името на жена си  Grin Други въпроси ако те вълнуват не се колебай да споделиш  Grin Освен това в BG4 ми е скучно (засега) а виж при вас колко е интересно... Динамиката малко страда с тези капитулации а и Slimcho гледам се изнесъл в друга посока (лидера напуска обекта?) но какво да се прави. Каквото - такова  Grin
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #91 -: Юни 06, 2010, 20:40:23 »

Е как защо ? Пиша с пълномощно от името на жена си  Grin Други въпроси ако те вълнуват не се колебай да споделиш  Grin Освен това в BG4 ми е скучно (засега) а виж при вас колко е интересно... Динамиката малко страда с тези капитулации а и Slimcho гледам се изнесъл в друга посока (лидера напуска обекта?) но какво да се прави. Каквото - такова  Grin
E, аз ако можех да ви спра, щях ли да капитулирам Smiley Не мога да ви смогна на армиите, какво да правя, особенно сега като ме изпращяхте и ми заминаха 6к тежки коне и цяла кутийка клечки за зъби Smiley Между другото снощи мислех че ще има влак към мен, ама нямаше. Явно смятате да се задържите по-дълго в играта Smiley
Активен
slimcho
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #92 -: Юни 06, 2010, 20:45:56 »

E pa q zdraveite i ot mene :)Mai samo az lipsvam tuka :)Gledam vsqkakvi shef4eta,suiyznici,priqteli i vragove ima Smiley *gamer*
Активен
slimcho
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #93 -: Юни 06, 2010, 21:03:44 »

neznam za,kakvi pojarnikari govorite,sledkato tanche nqma nezapalena provinciq Grin A Dedioncho deto si misli 4e samo s armiq se izkarva era!!!2-puti 6te odari na kamuk i ni6to nqma da vzeme i 6te e v takuv minys 4e nqma da izlezne i sedmica bez ikonomika  Grin,no neka poigraem....,mnogo e lesno da pravi6 samo armiq,znaeiiki 4e sled tova nqma da igrae6,ikonomika ne ti trqbva nali???Neka poigraem puk da vidim OPAL dokade 6te q dokarat s tezi armii bez pokritie Smiley
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 01:11:51 от slimcho » Активен
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #94 -: Юни 07, 2010, 02:20:51 »

Ти си гледай там байряка да не изтървеш момента за нова капитулация  Grin
Активен
slimcho
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #95 -: Юни 07, 2010, 02:29:40 »

az bairqka 6te si go gledam ami ti kavo 6te si gleda6?Nesmqtam 4e si 4oveka koito 6te mi kazva kakvo 6te gledam az Smiley
Активен
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #96 -: Юни 07, 2010, 02:39:31 »

az bairqka 6te si go gledam ami ti kavo 6te si gleda6?Nesmqtam 4e si 4oveka koito 6te mi kazva kakvo 6te gledam az Smiley

Е явно ще съм аз съдейки по "az bairqka 6te si go gledam...."  Grin

Аз ти пиша "Гледай си бяйряка", ти ми пишеш, че ще си го гледаш, не виждам противоречие  Grin Grin Grin
Активен
draco
Редник
*

Karma: +32/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #97 -: Юни 07, 2010, 02:49:18 »

neznam za,kakvi pojarnikari govorite,sledkato tanche nqma nezapalena provinciq Grin A Dedioncho deto si misli 4e samo s armiq se izkarva era!!!2-puti 6te odari na kamuk i ni6to nqma da vzeme i 6te e v takuv minys 4e nqma da izlezne i sedmica bez ikonomika  Grin,no neka poigraem....,mnogo e lesno da pravi6 samo armiq,znaeiiki 4e sled tova nqma da igrae6,ikonomika ne ti trqbva nali???Neka poigraem puk da vidim OPAL dokade 6te q dokarat s tezi armii bez pokritie Smiley
Я ...говоряща каса...какъв късмет.. Smiley Ти Дедиончо не го мисли...вей си байряка и пак обясни за стратегията на  белия плащ.. Wink
ПС. Да ти е честито  членството в новосъздадения съюз немезида....брррр ...каква символика само... Grin Grin Grin Grin

Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #98 -: Юни 07, 2010, 11:19:11 »

Искрените ми уважения varnahouse, но бихте ли ми посочили къде и кого в тази тема/не виждам друга посветена на Вас и съюза ви/ съм заплашвала с бан или да приема, че просто си бъбрите, да минава времето, а ако някой вземе междувременно се върже на написаното, добре дошло...
Ще се радвам и да ми обясните простичко, къде точно открихте пристрастност в съвета ми към човек, нямащ касателство към спора Ви да се въздържа от мнения в него, след като самият той е претендирал останалите незамесени лица да не го правят?...
Между другото, благодаря, че сте запазили това ми съобщение. Надявам се да сте запазили и другото, в което Ви поздравявам за перфектната игра в номадите...или и в него, недай си Боже сте прозряли някаква моя предубеденост?!?...

P.S. И едно последно уточнение ще си позволя да направя...Ако някой си мисли, че ей така, за собствен кеф, когато му скимне може да ми дъвче името за щяло и нещяло и аз ще си мълча стоически, съжалявам, че ще го разочаровам - няма да се случи!... Надявам се да съм била достатъчно ясна?!?...
Мда, грешката е в моя телевизор Smiley Извинявам се и си посипвам главата с пепел за наказание. Не бях прочел предните мнения и както винаги се обаждам неподготвен. Когато човек прочете последните 2 страници от общо 7, му изглежда че се заяждате с нас, за това че се е обадила Вики, когато в същия момент при тях от два акаунта има 5-6 акаунта във форума да пишат. Не видях че преди това е имало други раговори. Още веднъж се извинявам  *wall* *suicide*
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!