Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:00:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BGWarriors  (Прочетена 4256 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #15 -: Май 15, 2010, 22:24:36 »

Пролича си... голяма омраза имаше към no mercy и к'во стана ?! ангел те мина с 2мм и даже не си е давал голям зор... и за к'ва нифирити говориш идея си нямам... за първи път чувам такъв играч да е бил в съюза...

А какво обяснение имаш за wiper човека който и 100к нямаше как се озова в във вашия велик съюз... fazomera hornblower kutev.s и дори някакъв турчин вкарахте само и само да сте първи... ама к'во стана ангел ви го нахака яко с последната си атака
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/6/2010_5_14/4169276_4107656_629533

BGWarriors били легенда... Легенда са и то жива. Няма втори съюз the best и kriminal взети заедно си остават едно нищо в сравнение с BGWarriors. Можеш само да си мечтаеш да играеш със такива хора...
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
pobeditel1
Гост
« Отговор #16 -: Май 15, 2010, 22:59:16 »

Пролича си... голяма омраза имаше към no mercy и к'во стана ?! ангел те мина с 2мм и даже не си е давал голям зор... и за к'ва нифирити говориш идея си нямам... за първи път чувам такъв играч да е бил в съюза...

А какво обяснение имаш за wiper човека който и 100к нямаше как се озова в във вашия велик съюз... fazomera hornblower kutev.s и дори някакъв турчин вкарахте само и само да сте първи... ама к'во стана ангел ви го нахака яко с последната си атака
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/6/2010_5_14/4169276_4107656_629533

BGWarriors били легенда... Легенда са и то жива. Няма втори съюз the best и kriminal взети заедно си остават едно нищо в сравнение с BGWarriors. Можеш само да си мечтаеш да играеш със такива хора...
ти глупав ли си къв си ?? на кого го накаха я по културно нахавача ...ко ми говориш за съюз номер 1  *hahaha* *hahaha* *hahaha* защо сте 10 по съюзни и военни ало осъзнай се виж те си войните 4 загуби от криминал и една победа и то от ЗАКЛЮЧЕН акаунт бил е добър съюз когато играха истинските играчи в него преди много много време ...сега е устатаци от ''играчи'' постни съюзните класиции бре отворко да ВИ видят всички колко сте велики  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* и П.С на мен никой не ми го е нахаквал и да искаше не можеше нито ангел нито ангелица нико ивчо нито иванка ЖАЛЪК СИ  Wink изащо говориш за ангел бре говори за себе си покажи твоя битка майсторе или кажи ти на кое място завърши  *hahaha* *hahaha* да разкаже ангел как ме шпионираше когато бях в мод защо не се опитваше като играех а? как мислиш риторичен въпрос Wink
2         pobeditel   KRIMINAL   36306   4742007   981
Pulsar  не виждам в нито една класация къде си ти бре ?
« Последна редакция: Май 15, 2010, 23:03:04 от pobeditel1 » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #17 -: Май 15, 2010, 23:05:53 »

Кънчо ти къде не играеш бре  Grin Grin превзел си всичките светове как ти остава време  *freak* *freak*
е какво да ти кажя време или има бол или няма хич  Wink
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #18 -: Май 15, 2010, 23:15:25 »

Всички ми казваха, че няма нужда от съюз с криминал в началото но заради area88 настоях такъв да има... в следствие да моята грешка спрямо "добър приятел на _ROMMEL_" Ви дадох шанса да се развиете. Ако не бях аз щяхте да бъдете просто история... А за големите и страшни сиукси няма какво да коментирам... [/quote]
продължаваш да показващ колко си зле  Wink аз през цялата ера не съм имал НИТО един ДОГОВОР с никой ..къв шанс да даваш бре вундеркинг  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*слез на земята момче младо  Kiss
« Последна редакция: Май 15, 2010, 23:17:03 от pobeditel1 » Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #19 -: Май 16, 2010, 13:09:44 »

То май ти си злетака тук, ако си сляп нямам вина...
Цитат
Всички ми казваха, че няма нужда от съюз с криминал в началото но заради area88 настоях такъв да има... в следствие на моята грешка спрямо "добър приятел на _ROMMEL_" Ви дадох шанса да се развиете. Ако не бях аз щяхте да бъдете просто история... А за големите и страшни сиукси няма какво да коментирам...
1во няма ме в нито една от класациите защото спрях да играя преди 5месеца...
2ро ти си на 2ро място само заради единствения причина, че прие някой да ти ползва Изследователя... после пича си замина и кой стана ти...
3то не ми говори за как са загубили заради заключен играч... като всички сиукси криминали и т.н. мамехте много по - рано трябваше да ви бият бана... играта си е игра. Аре кажи, че ако някой от BGWarriors го бяха заключили щеше ли някой да стои и да го гледа... Да сте си изгонили играча когато е трябвало
4то дори и с една спечелена война срещу криминал BGWarriors пак като събереш точките от войните МЕЖДУ двата съюза губят... и то с много
5то съюза бил на 10ти позиции хахаха ти от коя планета си паднал... качи ти класациите и погледни как 2ма които останаха да играят ви правиха на диви и красиви.

Повече няма да коментирам на преповтарящите ти глупости... айде с мир и да те млатят и в бг6

Цитат
the_best има само един съюз!!!тук са погребани:двуличието ,интригите и лицемерието на миренка , яна и тани,БОЙНИЯТ ДУХ на HardwareBG,predators,armagadzonki,winthemens,ec,terminatori,и т.н ако има кадърни играчи и добри ,,измамници,, са добре дошли!
После ми говори за измами и фалшиви битки...
« Последна редакция: Май 16, 2010, 13:12:19 от Pulsar » Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
pobeditel1
Гост
« Отговор #20 -: Май 16, 2010, 13:26:22 »

То май ти си злетака тук, ако си сляп нямам вина... 1во няма ме в нито една от класациите защото спрях да играя преди 5месеца...
2ро ти си на 2ро място само заради единствения причина, че прие някой да ти ползва Изследователя... после пича си замина и кой стана ти...
3то не ми говори за как са загубили заради заключен играч... като всички сиукси криминали и т.н. мамехте много по - рано трябваше да ви бият бана... играта си е игра. Аре кажи, че ако някой от BGWarriors го бяха заключили щеше ли някой да стои и да го гледа... Да сте си изгонили играча когато е трябвало
4то дори и с една спечелена война срещу криминал BGWarriors пак като събереш точките от войните МЕЖДУ двата съюза губят... и то с много
5то съюза бил на 10ти позиции хахаха ти от коя планета си паднал... качи ти класациите и погледни как 2ма които останаха да играят ви правиха на диви и красиви.

Повече няма да коментирам на преповтарящите ти глупости... айде с мир и да те млатят и в бг6
После ми говори за измами и фалшиви битки...
кой кога от бгвариос ме е направил див и щастлив ....ало осъзнайсе професоре никой освен smotan  не ме е нападал и той веднъж като събрах армията и умря от страх и се върна  ..после като започнах да го шпионирам и дебна и излезе във вечен мод *hahaha* *hahaha* *hahaha* жялък си 5 месеца явно доста неща ти бягат  Tongue
а защо сега развиваш теории от твоя измислен свят от преди 5 месеца като 5 месеца си стоял в мод в изоставени империи а това за бг6 неми говори тук бяхте уж номер 1 а се оказа че сте номер 10 и не ме напахте а да не говорим за бг6 ,там едва ли  Wink страха е голямо шубе а за бг6 нека ангел ти разкаже и тогава бърбаросвай  *hahaha* *hahaha* 92 % от съюза му претрепахме и дори не дойде до мен !!!!защо ли  *hahaha* *hahaha*
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #21 -: Май 18, 2010, 00:06:14 »

не мога да позволя на хора които и идея си немат какво значи този съюз ,се бъзикат с него  без даже и да са играли който требе в него  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!