Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:22:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класиране БГ6 Ера 1  (Прочетена 8556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« -: Януари 27, 2010, 02:53:53 »

Класиране по военни точки





Класиране по нетни точки





Класиране по доблест






Честито на всички които влязоха в крайното класиране.
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #1 -: Януари 27, 2010, 03:10:59 »

Съюзна нетна




Съюзна по проучвания




Съюзна по военни точки



Браво на съюз Лешояди. Малко акаунти на ниски точки но успяха да вземат класирането.
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 03:13:55 от borg_12 » Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #2 -: Януари 27, 2010, 03:19:36 »

« Последна редакция: Януари 27, 2010, 03:26:08 от borg_12 » Активен

nqkoq
Редник
*

Karma: +27/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #3 -: Януари 27, 2010, 11:40:03 »

яд ме е за съюзните проучвания, поне там и в точковото класиране старият ми отбор имаше шанс за нагоре, яд ме е за cyber, браво на rumen, на коста и на гената, адмирации за хаос и армагедон

не се сдържах  Embarrassed
сега следва номера с бирата и изглаждането на враждите
 *beer*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Януари 27, 2010, 11:44:25 »

Pobeditel май се е победил сам според класацията  Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
BPATAP
Гост
« Отговор #5 -: Януари 27, 2010, 11:51:34 »


сега следва номера с бирата и изглаждането на враждите
 *beer*
+1
И то по-бързичко преди да се  подкарат отначало  *beer*
Активен
nqkoq
Редник
*

Karma: +27/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #6 -: Януари 27, 2010, 11:58:55 »

предлагам за общото благо - край на скандалите и начало на бирата 9-8-7-6-5-4-3-2-1-старт *beer*
Активен
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #7 -: Януари 27, 2010, 14:53:07 »

Pobeditel май се е победил сам според класацията  Embarrassed
На Победител му взеха военните точки. Предполагам за уговорени битки. Беше очевадно. Доста надъхан играч но със слаба стратегия. Цяла едра игра за да ме спре да взема нетната класация. Дали е успял се вижда по-нагоре  Smiley но му коства доста седмици със бяло знаме че и на съюзниците му. Дано да се поучи и да си следва неговите цели а не навсяка цена да навреди на друг.
Относно скандалите наистина е време да ги спрем. Ерата свърши.  *cocktail*
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #8 -: Януари 27, 2010, 17:30:27 »

Много благодарности към борг който е снимал класиранията ,ама не са актоални!!! тия са от 21.01.2010 а ерата свърши на 22.01.10 Wink На 22-ри свършиха още войни и + това the_best пуснаха 2 съюзни проучвания с златото което събираха 2 седмици БЕЗ съюзни каси и отново са 1-ви Wink *gamer*
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #9 -: Януари 27, 2010, 17:34:58 »

На Победител му взеха военните точки. Предполагам за уговорени битки. Беше очевадно. Доста надъхан играч но със слаба стратегия. Цяла едра игра за да ме спре да взема нетната класация. Дали е успял се вижда по-нагоре  Smiley но му коства доста седмици със бяло знаме че и на съюзниците му. Дано да се поучи и да си следва неговите цели а не навсяка цена да навреди на друг.
Относно скандалите наистина е време да ги спрем. Ерата свърши.  *cocktail*
Победител казва за 13 ти път не е нагласял никакви битки и не е угаварял нищо,това че някой е решил да се разбива в мен не ме касае в теб като се блъскаха цял месец преди модовете,преди края на ерата- няколко паляка от съюз фаир (преди това бяхте с договор)защо ти стоят точките?
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 17:39:08 от pobeditel1 » Активен
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #10 -: Януари 27, 2010, 18:38:04 »

Класирането при съюзите го снимах на 22.01.10г. малко преди да свърши ерата и е за 21.01.10г. Възможно е да има някакви промени за 22.01.10г. но нямаше как да го видя. Акаунтите вече бяха блокирани когато е излязло на 23-и. Ако някой го има да го качи!
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #11 -: Януари 27, 2010, 18:41:39 »

Класирането при съюзите го снимах на 22.01.10г. малко преди да свърши ерата и е за 21.01.10г. Възможно е да има някакви промени за 22.01.10г. но нямаше как да го видя. Акаунтите вече бяха блокирани когато е излязло на 23-и. Ако някой го има да го качи!
Е то никой освен адмистраторите ги няма ,не се обновиха преди края но от тия всичките които са снимани 1 или 2 са актуални  Smiley
Активен
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #12 -: Януари 27, 2010, 18:48:49 »

Е то никой освен адмистраторите ги няма ,не се обновиха преди края но от тия всичките които са снимани 1 или 2 са актуални  Smiley
Всички са снимани малко преди да ги свалят от началната страница специално заради теб. Нали твърдеше че ще ти отменят наказанието? Затова изчаках до последния момент.
Относно това че Фаир са се разбивали в мен умишлено не се съмнявам че си ме докладвал за проверка. Ако имаше нещо такова щях да съм плътно до теб по военни ( с 0). Ако има и как да се направи класиране за най-често докладван и проверяван акаунт съм сигурен че и там щях да взема първото място  Smiley .
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #13 -: Януари 27, 2010, 18:59:17 »

Всички са снимани малко преди да ги свалят от началната страница специално заради теб. Нали твърдеше че ще ти отменят наказанието? Затова изчаках до последния момент.
Относно това че Фаир са се разбивали в мен умишлено не се съмнявам че си ме докладвал за проверка. Ако имаше нещо такова щях да съм плътно до теб по военни ( с 0). Ако има и как да се направи класиране за най-често докладван и проверяван акаунт съм сигурен че и там щях да взема първото място  Smiley .
Да ли съм докладвал ?Май пак си в заблуда.Е може и някой да те е докладвал ама не съм аз твоя човек  Grin  Да твърдя че е редно да го отменят и ще продължявам да го твърдя по простата причина че нищо не съм нагласял което е известно и се вижда пределно ясно там където трябва  Smiley Айде лека ви вечер че се изнервям вече като свършат номадите няма ви преча Grin  По тъсете си  друг някой  ИЗМАМНИК  да мери сили с вас почтенните и честни играчи  *beer*
Активен
TRENDY
Сержант
**

Karma: +62/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Gladiator


Профил
« Отговор #14 -: Януари 27, 2010, 19:03:40 »

Да ли съм докладвал ?Май пак си в заблуда.Е може и някой да те е докладвал ама не съм аз твоя човек  Grin  Да твърдя че е редно да го отменят и ще продължявам да го твърдя по простата причина че нищо не съм нагласял което е известно и се вижда пределно ясно там където трябва  Smiley Айде лека ви вечер че се изнервям вече като свършат номадите няма ви преча Grin  По тъсете си  друг някой  ИЗМАМНИК  да мери сили с вас почтенните и честни играчи  *beer*

СПРИ СЕ ПАК ТИ БЕ!!! ПРИЕМИ СИ 0-ЛАТА

НЯМА ЕДНА ТЕМА ДА НЯМА ПУМИЯ!!!

 *crazy*

СЕДНИ ЕДИН ПЪТ КАТО ЧОВЕК НЯПИШИ НЕЩО... БЕ КО ТИ ОБЕСНЯВАМ ТИ СИ ЗЕЛ ДАЛ
Активен

Цитат на: Skeletan
Страхотна идея, добър геймплей, кофти поддръжка, липса на комуникация, арогантност и субективизъм, както в играта, така и във форума. Много мошеници, липса на достатъчно надежни системи за контрол.
Беше ми приятно.

Браво... Заслужавате адмирации
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!