Imperia Online България  
Юни 23, 2024, 06:15:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доклади от битки  (Прочетена 121953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #345 -: Февруари 06, 2010, 17:20:33 »

имаше да ми връщаш от предната ера  Tongue

ако не не останеш непобеден няма да пия бира с теб  :Smiley



Ми ше требе да помагаш... ама не кат мен днес.... Cry Cry Cry
Активен

delenda est!
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #346 -: Февруари 06, 2010, 17:32:52 »

Ми ше требе да помагаш... ама не кат мен днес.... Cry Cry Cry
*beer* *beer* *beer*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
kokobul1
kokobul
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


най-добрите ги мразят само нещастници


Профил
« Отговор #347 -: Февруари 06, 2010, 18:04:47 »

абе запален или не пак сие в челните 50  Shocked , да видим колко или кой ще остане без загуба  *scratch*
Активен

ако някой се опитва да те засенчи - оставиго да слънчаса !!!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #348 -: Февруари 06, 2010, 20:39:59 »

не бях на линия ясно от тук разбрах че са ме били не се оправдавам

има голяма разлика от императори и МИШКи ЩЕ ЗАЛОЖЕШ ЛИ 1000 КЪМ Х10 СРЕЩУ МЕН да остонеш с 1  *heart*


Не съм виждал до толкова зависима игра от кредити от доста време насам
Наистина има някакъв малък шанс да останеш по дълго време в играта без кредити но това е
само ако не губиш нито една битка военния проход ще те държи до определенно време в играта но ще рухнеш икономически към края
Как може да ми се пуснат 2 атаки с
Тежки копиеносци - 5000
Тежки стрелци - 5000
Тежки мечоносци - 13000
Тежка конница - 3000
Катапулти - 220

Като реално погледни с какво оставам

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/nomads_01/2010_2_6/19597627_19588850_19665

И се бия с последни сили да спася 7-ма провинция от палеж от другата направо се отказах нека я  палят с 30000 селянина в нея нямам какво да губя освен 1  *heart*
Но нямам възможността да ги спирам вече
Тия хора усещат ли се или не незнам но 13000 тежки меча така ли се спират
Или всеки ден ресурсче с кредити или духаш попарата.И то още в началото щото ми помогнаха малко но тая помощ само закърпваше положението а не ми помага вече
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 20:43:01 от Sonic_82 » Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #349 -: Февруари 06, 2010, 20:54:49 »

 а бе ти неразбра ли ,че това е турнир /при това платен/ ...ми ако се съобразяват с тези на тъвоето ниво ...останалите 2/3 от играчите платили за да се състезават помежду си какво трябва да правят ...четири дена да люпат семки ,само защото ти не си на нивото им ...ако не ти харесва неиграй ,ако ти харесва играй и не мрънкай ...дръж се кат мъж ...не си само ти този който играе без кредити ,но да видя друг да мрънка кат теб постоянно
Активен

enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #350 -: Февруари 06, 2010, 21:02:01 »

а бе ти неразбра ли ,че това е турнир /при това платен/ ...ми ако се съобразяват с тези на тъвоето ниво ...останалите 2/3 от играчите платили за да се състезават помежду си какво трябва да правят ...четири дена да люпат семки ,само защото ти не си на нивото им ...ако не ти харесва неиграй ,ако ти харесва играй и не мрънкай ...дръж се кат мъж ...не си само ти този който играе без кредити ,но да видя друг да мрънка кат теб постоянно

 *ok* *bravo* *ok* *bravo* *ok* *bravo*

Айде стига вече мрънкания! Живота не е справедлив!
Активен

delenda est!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #351 -: Февруари 06, 2010, 21:08:57 »

а бе ти неразбра ли ,че това е турнир /при това платен/ ...ми ако се съобразяват с тези на тъвоето ниво ...останалите 2/3 от играчите платили за да се състезават помежду си какво трябва да правят ...четири дена да люпат семки ,само защото ти не си на нивото им ...ако не ти харесва неиграй ,ако ти харесва играй и не мрънкай ...дръж се кат мъж ...не си само ти този който играе без кредити ,но да видя друг да мрънка кат теб постоянно

Я ми кажи ама честно. Според теб аз мрънкам ! ОК ясно
А сега ми кажи колко играча могат да спрат тая атака дай прогнози
И ми кажи според теб на тия които спрат тази атака според теб колко е шанса да спрат следващата след нея
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #352 -: Февруари 06, 2010, 21:11:14 »

Я ми кажи ама честно. Според теб аз мрънкам ! ОК ясно
А сега ми кажи колко играча могат да спрат тая атака дай прогнози
И ми кажи според теб на тия които спрат тази атака според теб колко е шанса да спрат следващата след нея

Sonik ... Всички които са в ТОП 50 и са без загуба ще я спрат без проблем ... така също и голяма част от тези 80 непобедени пак ще се справят ... вместо да се "изявяваш" тук ... посмятай ... има добро спиране на базовата с разпределяне на армията ... част на полето ... част в гарнизона за 6-ца ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
kokobul1
kokobul
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


най-добрите ги мразят само нещастници


Профил
« Отговор #353 -: Февруари 06, 2010, 21:12:12 »

това е турнир бе пич , или се састезаваш както имаш вазможност или се отказваш това е !!! нема нужда да мранкаш ! *ok*
Активен

ако някой се опитва да те засенчи - оставиго да слънчаса !!!
kokobul1
kokobul
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


най-добрите ги мразят само нещастници


Профил
« Отговор #354 -: Февруари 06, 2010, 21:15:15 »

голяма част от играчите ще  спрат тези 2 грабежа и ще са готови да посрещнат следващите !!!според мен де  ;D
Активен

ако някой се опитва да те засенчи - оставиго да слънчаса !!!
Nykyy
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #355 -: Февруари 06, 2010, 21:16:32 »

Аз мисля , че този Форум е добър начин да си помагаме. Дребни заяждания и досадни мрънкания са неумесни...Чингиз в общи линии е прав, но нека не нарушаваме добрият тон. Аз също съм тотален новобранец, но когато съм се регистрирал, съм приел играта такава , каквато е. Предлагам на Соник да вземе предвид някои конструктивни съвети. Има начин да играеш успешно при добра стратегия. Желая на всички късмет..
Активен
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #356 -: Февруари 06, 2010, 21:18:55 »

Аз мисля , че този Форум е добър начин да си помагаме. Дребни заяждания и досадни мрънкания са неумесни...Чингиз в общи линии е прав, но нека не нарушаваме добрият тон. Аз също съм тотален новобранец, но когато съм се регистрирал, съм приел играта такава , каквато е. Предлагам на Соник да вземе предвид някои конструктивни съвети. Има начин да играеш успешно при добра стратегия. Желая на всички късмет..

Имаше прятелю , вече I'm loser
Успех на теб
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #357 -: Февруари 06, 2010, 21:23:29 »

аз ли бъркам нещо?Huh?? калкулатора ми дава че бия  !!!! само гарнизон от 6400 елитки в 6-ца с 9 форт. терените са хълм и ПГ.
посрещам базовата.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #358 -: Февруари 06, 2010, 21:23:32 »

Sonik ... Всички които са в ТОП 50 и са без загуба ще я спрат без проблем ... така също и голяма част от тези 80 непобедени пак ще се справят ... вместо да се "изявяваш" тук ... посмятай ... има добро спиране на базовата с разпределяне на армията ... част на полето ... част в гарнизона за 6-ца ...  *pardon*

Ти говориш за топ 50 аз ти говоря за игри в който съм играл с голям кредитен капитал и нямаше кой да ме свали от 1-вото място . По скоро имаше когато се огранизират 20 човека да гонят 1 с армията му все някога  греши . Но тия от топ 50 са вече на 4-тия смс нали се сещаш
След тая атака на 100% ти давам гаранция че над 100 човека ще загубят поне по 1  *heart* мога и бас да хванем
Активен
kokobul1
kokobul
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


най-добрите ги мразят само нещастници


Профил
« Отговор #359 -: Февруари 06, 2010, 21:28:52 »

аз пак съм сигурен че накрая ще има поне 2-3 непобедени в защита  Wink е аз най-вероятно няма да сам между тях , но ще има непобедени сигура ! *ok*
Активен

ако някой се опитва да те засенчи - оставиго да слънчаса !!!
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!