Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:12:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се направи играта малко по-равностойна  (Прочетена 6640 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Декември 13, 2007, 19:03:31 »

Ако няма касички, ще се наложи абсолютно всички да станем фермери и играта ще изгуби смисъл...
преди да се въведът касите как не бяхме всички фермери. А сега касите усесняват точно фермерите. Те се разкарват да бутат седмици по цял ден за да могат да си идържат армията и трупат военни точки. Така по-предната ера в свят 3 един маняк беше станал маршал без да се бие само от бутане на крепости. Няма ли каси няма го и този ресурс и всеки си разчита на своя добив и това ка кда ограби околните, а не как да и ги изпревари при ограбването на поредната каса...
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #16 -: Декември 13, 2007, 19:06:46 »

Не съм ли прав? 70% от войните ще се откажат от играта, включително и аз ако няма каси.
тогава пуснете свят без каси и свят с каси, както има светове с онлайн и свят без онлайн статистика... предполагам, че е възможно. Пък и не виждам как са 70% според мен процента е по-голям и то не за друго а 'щото е по-удобно с каса... парички без труд. Т'ва в реалният живот е се едно мама и тати да те хранят цял живот, а ти да си праскаш тяните парички без да си мраднеш пръста...
Активен

seka4a
Гост
« Отговор #17 -: Декември 13, 2007, 20:48:26 »

Не съм ли прав? 70% от войните ще се откажат от играта, включително и аз ако няма каси.
ne sam saglasen taka shte se zapo4nat voinite da papat samo ot resursa na fermerite  izdrujkata na voiskata mnogo byrzo shte se vuzvrushta a i vseki fermer shte e edin vid kasi4ka zashtoto ne moje po 24 chasa da si pazi resursa,a kato si fermer toi ne  emalko osven tova postoqnnite paleji sreshtu fermerite ot strana na voinite shte gi nakara da po4nat da bulvat armii(kasi4kite v momenta se polzvat pak ot fermeri koito si praqt po 4-5000 me4a i oshte tolkova kopiq i pravqt mnogo pove4e para otkolkoto edin voin ) ima tolkova mnogo s po nad 200 bitki i daje ne sa polkovnici...a ubiti voinici 3000,zagubeni sobstveni 6000 pove4eto sa taka i ideqta za premahvaneto na kasite q podkrepqm napulno nai malkoto zashtoto bqh zanulen ot razgneveni fermeri koito me prinudiha i az da stana kato tqh Sad(( ama shte vidqt te  >Grin >Grin >Grin
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #18 -: Декември 13, 2007, 20:52:55 »

майната му на твоето зануляване,длето.тактиката ядосан фермер и аз съм я използвал в бетата,това си е част от играта.ама тогава неактивните след седмица излизаха автоматик в мод.е най-добре си е така,само без да се трупат ресурси в мода.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
seka4a
Гост
« Отговор #19 -: Декември 13, 2007, 21:00:33 »

suglasen sym za taktikata qdosan fermer 4e e dobra ama kade e trupkata v erite po 8 meseca 7 meseca da praish dermi i posle edin mesec samo voiska vmesto 8 meseca gur4 Smiley  >Grin >Grin
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #20 -: Декември 13, 2007, 21:58:23 »

Игра ли сме преди да се въведе правилото с касичките. Разчитали сме на собствена икономика или ресурс, ограбен от активни акаунти. касичките са още една възможност за получаване на допълнителен дохот и военни точки, за играчите които не искат тръпка от атаката, защото знаят че няма кой да ги посрещне с армия. Този ресурс дефакто не съществува, защото няма играч, който поддържа акаунта, но се произвежда. Най-лошото е да те изпревари някой при касичката ти, но пък ако ти е близо не те бърка, а дава военни точки.  Има хора, които нарочно развиват акаунти до определено ниво на нетните точки и ги изоставят за определен период от време.
В тоя дух на предложения може дас е въведе опция да се купуват с кредити и военни точки, щото дохот получаваме.
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 13, 2007, 22:13:47 »

suglasen sym za taktikata qdosan fermer 4e e dobra ama kade e trupkata v erite po 8 meseca 7 meseca da praish dermi i posle edin mesec samo voiska vmesto 8 meseca gur4 Smiley  >Grin >Grin
ми сега играя в дълъг свят и само 2 месеца спах,щото нямах време.преди пак така - клатя си краката до декември и почвам.то не е само до тръпка - аз като имам време,не искам да копам,тъпо ми е да влизам 3-4 пъти дневно и да пускам по 1 сграда.шпионирам,нападам,къртя армии и тва е.ама когато нямам време?да псувам фермерите,че не си правят армия ли?
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Takeda
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #22 -: Декември 14, 2007, 00:48:46 »

добре де, кой или какво ги кара тези "играчи" да създават касички?
ще ми прави той ферма 25 ниво и нагоре, ще ми гледа 150 000 селяни и ще изчезва...
удрям го не ами и хоро ще играя

я кажете - тия касички май си ги създавате "играчите" с мултиакаунтите,а?
да си ги праскат после може би?
че съм нов аз и не разбирам  *xxx*
Активен

Истинският воин никога не вади първи своя меч.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 14, 2007, 01:19:07 »

кой ти говори за създаване на касички?става дума за отказалите се.или според теб никой не се отказв,всеки започнал завършва ерата?
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #24 -: Декември 14, 2007, 10:55:37 »

кой ти говори за създаване на касички?става дума за отказалите се.или според теб никой не се отказв,всеки започнал завършва ерата?
въобще не ставаше дума и за касичките... темата е за друго, но се вкараха и касите в нея...
Активен

Serdican
Гост
« Отговор #25 -: Декември 14, 2007, 23:03:37 »

Не съм ли прав? 70% от войните ще се откажат от играта, включително и аз ако няма каси.

 *bravo*
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 14, 2007, 23:04:04 »

какво решихте последно Huh?
Активен

Age of Extinction
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #27 -: Декември 14, 2007, 23:07:39 »


 *bravo*

мда,велико изказване беше.
какво решихте последно Huh?
нищо,виде,керванът си върви.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Serdican
Гост
« Отговор #28 -: Декември 14, 2007, 23:11:25 »

мда,велико изказване беше.нищо,виде,керванът си върви.
Тук съм - за да съм тук... от къде тая нужда за величие? Който има в реалния живот някаква извратена нужда - идва тук.. така ли?
Активен
bebezavar
Сержант
**

Karma: +20/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 58



Профил
« Отговор #29 -: Декември 23, 2007, 20:50:17 »

мдам касичките да ги има или не.........аз съм на мнение че е по добре да си има касички и те да останат в този си вид в който са с монетки пред никовете, да може да се атакуват в х10, НО да не ти дават военни точки  *beer*, все пак доста е полезно и приятно за всички военно ориентирани играчи наличието на касичка. Да не говорим, че не я граби само един човек а доста народ които са я забелязали, така че на доста армия издръжката се плаща от една касичка. Касичките улесняват и играчите които нямат толкова време да отделят на играта, но са наизвадили армия за да се пазят.........или трябва да бъркат в джоба си /доходите си/, за да я издържат или трябва да отделят повече време, или да спрат да играят ако ги няма касичките. Така че не мога да си обесня тези дето скандирате против касичките.......ми не ги бийте и все едно ги няма..........единствено мисля НЕ трябва да дават военни точки хорицата с паричка
Активен

Не се страхувай да правиш това, което не умееш.Знай, че Ноевият ковчег е строен от любители.Професионалистите са построили Титаник.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!