Imperia Online България  
Април 24, 2024, 11:49:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се направи играта малко по-равностойна  (Прочетена 6669 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #30 -: Декември 23, 2007, 21:08:33 »

мдам касичките да ги има или не.........аз съм на мнение че е по добре да си има касички и те да останат в този си вид в който са с монетки пред никовете, да може да се атакуват в х10, НО да не ти дават военни точки  *beer*, все пак доста е полезно и приятно за всички военно ориентирани играчи наличието на касичка. Да не говорим, че не я граби само един човек а доста народ които са я забелязали, така че на доста армия издръжката се плаща от една касичка. Касичките улесняват и играчите които нямат толкова време да отделят на играта, но са наизвадили армия за да се пазят.........или трябва да бъркат в джоба си /доходите си/, за да я издържат или трябва да отделят повече време, или да спрат да играят ако ги няма касичките. Така че не мога да си обесня тези дето скандирате против касичките.......ми не ги бийте и все едно ги няма..........единствено мисля НЕ трябва да дават военни точки хорицата с паричка
няма какво да се приказва хората се произнесаха http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=2703.30 но това което казвате не е точно така, защотото всеки си избира стратегията, а касите само допълнителеен доход. не виждам какво е значението дали ще е фермер или някой който се бие постоянно... просто така е по-ленсо с касите... независимо че не ми харесват и аз ще ги точа го изнемогването им  *freak*
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!