Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:47:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще позволим ли България да се превърне в един голям биг-брадър?!  (Прочетена 5658 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FallenAngel
Гост
« Отговор #15 -: Януари 13, 2010, 23:35:19 »

Не бре чoвек, и до сега се правеше и се използваше по поръчка. Идеята за озаконяване и използването им в съда е добра. Еднaквото мислене е факт, но то е постигнато с други средства.

колkoто пъти съм се сблъсквал с организационен проблем в България - той е бил предимно от липсата на конкретни реглментирани отговорности - аз лично съм го решавал на ниско ниво с точно поставени отговорности. Спазени - бонус, неспазени- режа. Никой нищо не реже и се чуди защо не ги е еня.
Активен
aleko
Редник
*

Karma: +20/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Човек не обича истински,ако не обича вечно


Профил
« Отговор #16 -: Април 23, 2013, 19:14:06 »

Аз... малко да съживя една забравена тема.Какво ли мислят колегите сега  *hihi*!?
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #17 -: Април 30, 2014, 16:31:57 »

Избори... Бойко Борисов се среща с шейхове и канцлери. Да, важно е, България да има едни добри международни отношения. В същото време Волен Сидеров си купува ордени и прави телевизионни спектакли, пропагандирайки добросъюзничеството на страната с Русия. Селяните на България, озверели от глад, омраза, недоимък се държат като нацисти и бият и гонят сирииски бежанци. Станишев си слага червени и сини балони по столовете, защото няма кой да влезе в залата, за да го слуша. ДПС отново изкарва Делян Пеевски напред, този път като ЕВРОпеевски. Младите хора са излъгани, приспани, вързани да си стоят вкъщи без работа, докато държавата нехае и дава луди пари за избори. Телевизиите по това време, сякаш са фараони - мед и мляко тече към тях от всяка партия, настървена да се добере до власт. Времето е отвратително, вали, сякаш природата иска да се намеси и потопи цялата тази сган от непрокопсаници, които си играят с народа. Назначават се некадърни послушковци, за да се открояват други, по-малко некадърни, които са над тях. Всичко е игра, лъжи, интриги, клюки и в цялата тази манджа, даже няма сол, а понякога е толкова пресолено, че чак да ти загори, като в Мъртво море сме. Избори ли?... След 25 май едни хора ще са богати, други на власт, останалите излъгани. Избирам да мисля, преди да гласувам. Който бърза, прави грешки, фатални грешки!!!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!