Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:15:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРЕЦАКАН ПАЗАР  (Прочетена 2932 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« -: Януари 06, 2010, 02:54:02 »

« Последна редакция: Януари 09, 2010, 15:41:16 от Pulsar » Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2010, 02:58:35 »

Ами щото не може! Като си се заблеял твой си е пробема, измамниците не блеят и купуват квото си поискат, на колкото си поискат, само че докато не ги хванат, а рано или късно това става*ok*
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 05:17:35 »

щото има такива програми 1во и 2ро така не става  ;D
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 08:23:24 »

Пулси просто някой по - бърз в пръстите те е изпреварил Smiley)))
Не се ядосвай...Това "Как може да цъкам час и половина като луд да гледам за една определена оферта от приятел" ще го пропуснем покрай ушите Smiley))

Точно това е свободен пазар , да продаваш на когото искаш и да купуваш от когото искаш .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 18:15:21 »

Но, разбира се, че е точно това...Особено ако продаваната оферта е с примерна цена 0,1, за точно определен приятел и въпросният е предупреден да седи и дебне геройски точно за нея Smiley)))))



 Бизнеса трябва да върви . Търговията да се върти ...
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
VellEll
Редник
*

Karma: +28/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2010, 23:35:16 »

Пазара е прецакан!!! Браво за което. Интересно като ги правите тия "правила" и "уточнения" за нещата някой мислел ли е по тях или са му дошли на ум в тоалетната. Как може да цъкам час и половина като луд да гледам за една определена оферта от приятел и нон стоп да натискам с мишката и до обновявам и за пореден път ДА Я ПРОПУСНА ?!? Отговорете ми как става този номер... 1ч. да натискам като луд и после онзи като влиза и да ме пита купи ли ти е излязла 15мин след като сам я пуснал........ ЗАЩО КОГАТО НАТИСКАШ КАТО НЯКАКЪВ ПСИХОПАТ С НАДЕЖДАТА ДА ВЗЕМЕШ ЕВТИН МАТЕРИАЛ ... ВСЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ ТЪПАТА ОФЕРТА :@ ЗАЩО НЯКАКВИ ДЕТО ВЛИЗАТ ДА СИ КУПЯТ 100-200 КАМЪК УСПЯВАТ ДА СИ КУПЯТ 10-20К А ЧОВЕК КОЙТО ЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧАКЪЛ МОМЕНТА НЕ ?!?!?
И КАКЪВ БЕШЕ СМИСЪЛА ДА  ГО ПРАВИТЕ "МЕЖДУ 10МИН И 1Ч" КАТО СКАПАНИТЕ ОФЕРТИ ИЗЛИЗАТ СЛЕД 15МИН ??!?Huh?Huh?Huh??? НЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЪМ СЕ ОПИТВАЛ ДА СИ КУПЯ МАЛКО ПО - ЕВТИН РЕСУРС И ВИНАГИ НЕ СТАВА
ЗАЩО НЯКАКВИ КОИТО ПРЕХВЪРЛЯТ МИЛИОНИ МИЛИАРДИ ОТ АЦЦ В АЦЦ НА 0.1 МОГАТ АЗ НЕ МОГА ДА СИ КУПЯ НА ПО СКРОМНА ЦЕНА 10-20К ?!!!?!?!

Веднага ти отговарям как : Има програми за закупуване на ресурс...задава се цена на съответния ресурс при която програмата да го купува- примерно дърво в диапазона 0.1 - 0.49 или желазо 0.1-2.99 и т.н....програмата рефрешва през 1 секунда и ако нета на този който я използва е добър общо взето нито една подобна оферта няма да хванеш ....Wink
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2010, 01:51:48 »

Пазара е прецакан!!!  Как може да цъкам час и половина като луд да гледам за една определена оферта от приятел и нон стоп да натискам с мишката и до обновявам и за пореден път ДА Я ПРОПУСНА ?!? Отговорете ми как става този номер... 1ч. да натискам като луд и после онзи като влиза и да ме пита купи ли ти е излязла 15мин след като сам я пуснал........


Това си е приятелски заем , а доколкото си спомням е забранено и се радвам като видя такива хора с по особен знак до името си  *locker* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Krobelus
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2010, 01:45:08 »

проргами има сигурно, но не е ли забранено да се ползват...
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2010, 10:28:59 »

Пулси просто някой по - бърз в пръстите те е изпреварил Smiley)))
Не се ядосвай...Това "Как може да цъкам час и половина като луд да гледам за една определена оферта от приятел" ще го пропуснем покрай ушите Smiley))
Grin Grin
Активен

bezdrum
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #9 -: Януари 08, 2010, 14:15:08 »

Преди десетина дни си купих така желязо... 0.1... много останах доволен.
Някой е цъкал доста време за да намери тая оферта)))хахаха
Риска на измамата е че винаги могат да те прецакат.
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 14:19:01 от bezdrum » Активен
McBurn
Гост
« Отговор #10 -: Януари 09, 2010, 01:08:21 »

Ако бях на твое място изобщо нямаше да пиша във форума за това, защото: 1.Пазара не е прецакан, а ти си си виновен, че не си успял да я хванеш... 2.Само си изкарваш яда, че не си успял да направиш нещо, което всъщност е нередно... Wink
Активен
bezdrum
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #11 -: Януари 09, 2010, 01:24:58 »

Ако бях на твое място изобщо нямаше да пиша във форума за това, защото: 1.Пазара не е прецакан, а ти си си виновен, че не си успял да я хванеш... 2.Само си изкарваш яда, че не си успял да направиш нещо, което всъщност е нередно... Wink
Именно, прецакан е той, не пазара)))
От друга стране, нека има такива... иначе как хората ще си купуват ресурси за 0.1?
Активен
McBurn
Гост
« Отговор #12 -: Януари 09, 2010, 02:02:46 »

Еми то нека има, но да не се издават кои са Grin
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #13 -: Януари 09, 2010, 02:07:58 »

ХЕХЕ много забавни умрях от смях... Да ви кажат: Стой на линия сега ще пусна ресурс... да цъкате сумати време и после да ти кажат, че си цъкал на празно да видим дали ще ви е толкова смешно смешно?!?
И защо да не пиша във форума?!? Какво сметка ли ще ми държиш дето съм направил тема... ми никои не те кара да я четеш или да пишеш.
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
bezdrum
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #14 -: Януари 09, 2010, 02:12:30 »

Нито искам, нито имам нижда някои да ми пуска каквото и да е.
Аз каквото искам отивам и си го взимам.
А ако не е тайна, за каква сума става въпрос? Надявам се не е под 1 милион)))
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!