Imperia Online България  
Юни 06, 2024, 19:11:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поява на 7 провинции на акаунт за една вечер без да повиши точки  (Прочетена 7497 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Януари 05, 2010, 20:00:28 »

здравейте на всички които са ме удостоили с честа да прочетат някой мои съждения по отношение на наистина любимата ми игра ...imperiaonline...(поне засега).няма да оточнявам акаунта който искам да се коментира за да не се приеме за докладване,макар че в моя свят е доста известен и вече му излезе име-човека на админите.света в който играя е международен и всички нации са на мнение че има нарушение,но нека да обясня случая и искам някой да даде логичен отговор на въпросите които ще задам.преди коледа един акаунт влезе в мод за около 10 дни,ние българите не му обръщаме сериозно внимание защото е от приятелски съюз,но когато се появи отново, се появи с 7 нови провинции с по 30к население.първи го забелязаха гърците , след това румънците и те се обърнаха към нас българите защото играта е българска.опитахме се да докладваме но отговора бе един и същ  акаунта вече проверен и няма нарушения.бих се съгласил с админите но има неща които явно само те не забелязват.
акаунта има 20 провинции,1.3 к елит ,8 крепост и доста други военни проучвания а само на един милион точки.възможно ли е това.......когато правим елементарни сметки само провинциите и армията му минава милион точки пък да не говорим останалите проучвания.дори да развил добър уиверситет той не може да избяга от точките.по моя преценка този акаунт трябва да бъде поне 1.5 точки за да бъде реален.поправете ме ако греша.и друго като са му дали провки поне и точки да му бяха дали щото става много тежко за нас по малките но с равни точки.оказа се че единствения който може да го удари с 18 провки му е извън обхвата.
   въпрос :колко точки в играта струват 20 провинции,300к паладини,270к гвардейци,320к фаланги,300к ел.стрелци и 400к леки,8 крепост заедно с проучванията и проучванията за елитни войници...университет поне 25 ниво?
               възможно ли е да да пуснеш 7 провинции и да не вдигнеш точки?
               възможно ли да пуснеш 7 провинции за една нощ?
               възможно ли е това ли е да имаш всичко това и да бъдеш на един милион точки?
 поздрави тома
Активен
McBurn
Гост
« Отговор #1 -: Януари 05, 2010, 20:04:54 »

Няма как да се пуснат 7 провинций за една нощ, защото само една провинция се строи доста време камоли 7...И не, напълно невъзможно е да пуснеш 7 провинций без да вдигнеш точки...
Активен
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2010, 20:08:03 »

аааа забравих има и 2000 требучета Grin
тома
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 20:10:13 »

               възможно ли е да да пуснеш 7 провинции и да не вдигнеш точки?
               възможно ли да пуснеш 7 провинции за една нощ?

 Възможно е , стига преди това да е вдигнал необхидимите 7 нива на "Централизирана власт"
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Януари 05, 2010, 20:25:25 »

добре за провинциите ,ами точките.....мисля че там е по големия проблем
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #5 -: Януари 05, 2010, 20:32:05 »

добре за провинциите ,ами точките.....мисля че там е по големия проблем

Теоретично и практически е възможно, но не е логично да се пуснат 7 провинции наведнъж.
Точките се вдигат при пускане на проучването, а не при колонизация.
Активен

toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2010, 21:05:46 »

съгласен съм с начина на пускане на провинцииите,но защо никой не ще да пресметне точките който трябва да има при това развитие на акунта
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2010, 21:13:41 »

 Всичко е възможно в тая игра  Grin Аз съм виждал акаунт на 150 точки само с 5,или 6 провинции забравих вече  *pardon* тои беше на минус нетни точки ,но реши да ходи в някакъв съюз та дигна малко да го приемат  *WIZARD*
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #8 -: Януари 05, 2010, 21:14:20 »

Дай повече инфо. Свят ник и т.н. Или най-добре го докладвай на супорта. Там ще го проверят.
Активен
jkel
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #9 -: Януари 05, 2010, 21:25:21 »

писах на съпорт точно за този човек - отговориха ми, че е проверен и е нормално това нещо, но аз все още си държа, че е бъг в играта. преди месеци в свят 6 имаше човек със 100К нетни точки, 5-6 провинции и 20 ниво шпионаж. друг, пак с малко точки имаше 20 ниво фортификация. А сега съвсем грубо - 20 ниво централизирана власт Sad
При условие, че този е 1М нетни точки не виждам как е направил армия за над 440К (заедно с проучванията за елит до паладини), крепост 8 (заедно с проучванията), има 11 ферми 30 ниво (население над 230К) и медицината му явно е добро ниво (не съм си играл да я засичам точно) защото за 2-3 дена последните 6 провинции станаха по 60-70К население.
А друг е въпроса и за времето за което стават проучванията... не знам какъв университет трябва да има този.
Само за сравнение - първия в класирането по нетни точки - много як фермер е с 18 провинции и 26-27 ниво университет.. и 2М нетни точки.
 Cool
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #10 -: Януари 05, 2010, 21:34:52 »

Има всякакви възможности. Само трябва да ги научиш. Аз съм бил 5-ти във военната и само с 3 нетни точки. А другите около мен бяха над 5 000. И това е само малко. Има много начини за правене на такива неща.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #11 -: Януари 05, 2010, 22:13:24 »

писах на съпорт точно за този човек - отговориха ми, че е проверен и е нормално това нещо, но аз все още си държа, че е бъг в играта. преди месеци в свят 6 имаше човек със 100К нетни точки, 5-6 провинции и 20 ниво шпионаж. друг, пак с малко точки имаше 20 ниво фортификация. А сега съвсем грубо - 20 ниво централизирана власт Sad
При условие, че този е 1М нетни точки не виждам как е направил армия за над 440К (заедно с проучванията за елит до паладини), крепост 8 (заедно с проучванията), има 11 ферми 30 ниво (население над 230К) и медицината му явно е добро ниво (не съм си играл да я засичам точно) защото за 2-3 дена последните 6 провинции станаха по 60-70К население.
А друг е въпроса и за времето за което стават проучванията... не знам какъв университет трябва да има този.
Само за сравнение - първия в класирането по нетни точки - много як фермер е с 18 провинции и 26-27 ниво университет.. и 2М нетни точки.
 Cool
За 1 милион нето това си е съвсем нормално.Да не ти казвам,че му е малка воиската.Аз на 450К енто съм имал 250К воиска и то с добра икономика(издържам я спокойно и още наемам) ...
Активен
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #12 -: Януари 05, 2010, 22:40:32 »

да бе да......аз съм над милион точки ама ряпа да ям спрямо армията  на тоя а съм с 13 провинции Tongue
Активен
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #13 -: Януари 05, 2010, 22:44:44 »

това е от крум за това как се смятат точките

Точки - играчи

Това е основното мерило за успех. Точките се базират на концепцията “Колко струваш в момента”, а не на стари успехи. Точките се сформират по следният начин: каквито сгради, подобрения, армия имаш, се превръщат в златен еквивалент по следната цена 10дърво=2желязо=5 камък=5 златен еквивалент. За улеснение  делим крайният резултат на 1000, иначе цифрите  стават ненужно големи.Сградите и проучванията се оценяват по базисните им цени, а не по това колко плащате за тях (ако имате развит университет плащате по-малко за проучванията, но получавате същите точки),армията дава точки х3 повече от цената си.Ако загубите армия, точките  ви се коригират.

 *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #14 -: Януари 05, 2010, 22:46:16 »

За 1 милион нето това си е съвсем нормално.Да не ти казвам,че му е малка воиската.Аз на 450К енто съм имал 250К воиска и то с добра икономика(издържам я спокойно и още наемам) ...
 Grin не е нормално това ,което е направил тоя ! при положение ,че най-силната ферма е с 18 провки а тоя има 20 ,да не говорим че никои няма да чака за да колонизира 7 провинции на веднъж .Най-логичното е че режи войска и пада в точките (затова има и толкова леки ) и Проблема идва по скоро от времето за което се строи централната (освен ако не е изследовател )
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!