Imperia Online България  
Април 26, 2024, 22:38:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Издръжка на армията ....  (Прочетена 1043 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Януари 05, 2010, 11:41:47 »

След рестарта на ерата издръжката на армията в поход не е х3 както би трябвало да е а е х 1.5 ... има доста хора, които са направили повече армия отколкото могат да хранят .... не ги спасявайте по толкова лесен начин Wink Няма да си взимаме войничетата за вкъщи след края на ерата я *freak*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2010, 13:17:20 »

По последни изчисления даже е х1,ще има да се чудим какво да го правим това злато после Smiley
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 05, 2010, 13:24:33 »

След рестарта на ерата издръжката на армията в поход не е х3 както би трябвало да е а е х 1.5 ... има доста хора, които са направили повече армия отколкото могат да хранят .... не ги спасявайте по толкова лесен начин Wink Няма да си взимаме войничетата за вкъщи след края на ерата я *freak*


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=24396.msg289923#msg289923

Цитат на: Krum
Това е [проучване в] онлайн игра, а не ВАЗ 2105 да работи само при "определени условия". Или работи, или не работи, няма средно положение.

Старата барака не работи цяла седмица. Станали момчетата рано сутринта сложили зимните гуми в гаража, запалили я час по-рано макар и с тикане на втора, в името на това да се возят всички. Сега пък работила на 3 цилиндъра. Ми ти утре ще искаш докато се возиш и музика да слушаш и парното да работи? Не спираш да мрънкаш от първия ден.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 16:53:07 »


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=24396.msg289923#msg289923

Старата барака не работи цяла седмица. Станали момчетата рано сутринта сложили зимните гуми в гаража, запалили я час по-рано макар и с тикане на втора, в името на това да се возят всички. Сега пък работила на 3 цилиндъра. Ми ти утре ще искаш докато се возиш и музика да слушаш и парното да работи? Не спираш да мрънкаш от първия ден.

Да бе ... Аз все забравям, че не трябва да пиша из този Форум ... моите претенции все са несериозни, необосновани ... и никой (разбирай Крум) не им обръща внимание  *freak*
Останаха 14 дена игра ... а Аз продължавам да искам да работи всичко по правилата ... оптимист някакъв заблуден *crazy*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!