Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:55:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новата ера в бг2 , Въпрос за Крум  (Прочетена 2764 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zikon82
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« -: Януари 04, 2010, 17:03:56 »

Има ли някакъв шанс новата ера в бг2 да е с 6 часово задължително не присъствие като в старата версия на империята ,но да си бъде с новата съюзна система
Засега такъв свят няма , пък би било интересно да ги видим всички , които ползват така наречените "програмки" как ще се справят ,................
според мен това е най доброто решение срещу програмките , и наказанието разбира се поне 24 часа заключване ако не се спазят тези 6 часа

Моля Крум да го предложи на програмистите като вариант ,със сигурност пазят сорс кода , и няма да е толкова трудно да се направи
Активен
HeatoN
Гост
« Отговор #1 -: Януари 04, 2010, 20:59:56 »

Има ли някакъв шанс новата ера в бг2 да е с 6 часово задължително не присъствие като в старата версия на империята ,но да си бъде с новата съюзна система
може ли малко разяснение за по-новите
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2010, 15:27:03 »

 Май по-скоро е към секция Предложения *hmm*.... Конкретно да се въведе 6 часова "дупка" (задължително да си офлайн на всеки 24 часа) и в едногодишните светове-което наистина ще е интересно...само разяснявам Embarrassed
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 22:07:32 »

или пък да е поне 4 часа, ако не е 6. само дето има и други неща, освен програмките , които могат да те откажат от играта
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 01:17:36 »

Има ли някакъв шанс новата ера в бг2 да е с 6 часово задължително не присъствие като в старата версия на империята ,но да си бъде с новата съюзна система
Засега такъв свят няма , пък би било интересно да ги видим всички , които ползват така наречените "програмки" как ще се справят ,................
според мен това е най доброто решение срещу програмките , и наказанието разбира се поне 24 часа заключване ако не се спазят тези 6 часа

Моля Крум да го предложи на програмистите като вариант ,със сигурност пазят сорс кода , и няма да е толкова трудно да се направи

Съгласен съм с теб, само със маркираното в червено не съм съгласен. Като се има в предвид, че часовниците на сървърите не са точни, а и защо ли е нужно да има наказание заради това, че си се опитал да влезнеш 1 мин. по-рано... Най-добре просто да не можеш да си влезнеш в акаунта, докато не са минали 6 часа (както беше преди).
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 01:22:05 от atanas » Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2010, 11:55:42 »

Съгласен съм с теб, само със маркираното в червено не съм съгласен. Като се има в предвид, че часовниците на сървърите не са точни, а и защо ли е нужно да има наказание заради това, че си се опитал да влезнеш 1 мин. по-рано... Най-добре просто да не можеш да си влезнеш в акаунта, докато не са минали 6 часа (както беше преди).

Точно казано  *ok* *bravo*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2010, 12:35:09 »

Бива!
Активен

php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 07, 2010, 21:22:09 »

това приеме ли се напускам БГ2 ... криза е...нямам работа...безработен съм...и понеже съм си в дома не мога да си гледам профила така ли. ??!  какви 4 часа какви 6 часа ?! след като някой иска такъв свят да се направи един отделен с всички форумни предложения и ще е интересно за какво ще ограничавате хората които са си в къщи примерно и си нямат работа хах... *stop* *stop* *stop*
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2010, 00:27:49 »

това приеме ли се напускам БГ2 ... криза е...нямам работа...безработен съм...и понеже съм си в дома не мога да си гледам профила така ли. ??!  какви 4 часа какви 6 часа ?! след като някой иска такъв свят да се направи един отделен с всички форумни предложения и ще е интересно за какво ще ограничавате хората които са си в къщи примерно и си нямат работа хах... *stop* *stop* *stop*
             безработните нямат кредитни карти и не пускат смс-и... не се приема!  Grin
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Януари 08, 2010, 01:33:13 »

каквато и да е анкетата винаги ще има и "за" и "против" , много зависи как и къде работиш , защото ако си нощна смяна и искаш през деня да направиш някоя добра атака за малко злато , и престави си че точно тогава е почивката  Cry ,  Дано го приемат и да има и такива светове за желаещи  Smiley
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Януари 08, 2010, 02:54:12 »

ще ми е приятно да опитам с тези 6 часови - и на работа трябва да се ходи Smiley
Активен

McBurn
Гост
« Отговор #11 -: Януари 08, 2010, 03:00:45 »

Ами, споредм ен е безсмислено...Така или иначе ти няма да си постоянно онлайн, защото дори да играеш единствено Империя Онлайн ти трябва и да спиш иначе ще станеш като зомби Grin

П.П. Това не е обръщение към никого, просто така го написах...
Активен
anton4ev
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #12 -: Януари 08, 2010, 17:01:10 »

Има ли някакъв шанс новата ера в бг2 да е с 6 часово задължително не присъствие като в старата версия на империята ,но да си бъде с новата съюзна система
Засега такъв свят няма , пък би било интересно да ги видим всички , които ползват така наречените "програмки" как ще се справят ,................
според мен това е най доброто решение срещу програмките , и наказанието разбира се поне 24 часа заключване ако не се спазят тези 6 часа

Моля Крум да го предложи на програмистите като вариант ,със сигурност пазят сорс кода , и няма да е толкова трудно да се направи
А моето предложение е да се въведе опция "подкрепа" (да можеш да си изпратиш армията при някой за определено време) ,според мен ще е интересно !
Активен
Root
Гост
« Отговор #13 -: Януари 20, 2010, 22:34:36 »

Аз мисля че като ти се играе свят със 6 часов блок....може да серегистрираш в такъв....
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!