Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оръжия  (Прочетена 17605 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #15 -: Декември 29, 2009, 00:38:02 »

http://www.pishtov.com/Russian/FrameSetPM.htm
Новите одели на това също са много добри. Говорил съм със специалисти и са ми го препоръчвали например пред нашия Аркус.

Макаров е отличен пистолет за самозащита. Особено ако се носи ежедневно.
Активен

Chasseur
Гост
« Отговор #16 -: Декември 29, 2009, 00:41:03 »

Макаров е отличен пистолет за самозащита. Особено ако се носи ежедневно.
Grin Голем индианец съм, нещо съм объркал.
http://www.pishtov.com/Russian/Vkng.htm
Ето това е. А Макаров, да добър е, само противника да не е на повече от 20 метра, че може и да не го уцелиш.  Grin
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #17 -: Декември 29, 2009, 01:45:00 »

аз искам да има рейл гън шутери те са ми любимците:))))
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

КуКу
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #18 -: Декември 29, 2009, 02:02:47 »

Аз пък мисля през следващата година да си взема пистолет,какво бихте ми препоръчали?

Трябва да се има впредвид все пак,че съм луд и ще изпозастрелям половината блок сигурно...  Grin
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #19 -: Декември 29, 2009, 02:04:51 »

Аз пък мисля през следващата година да си взема пистолет,какво бихте ми препоръчали?

Трябва да се има впредвид все пак,че съм луд и ще изпозастрелям половината блок сигурно...  Grin
еми ти си за три-единицата или как беше дезърт ийгл(майко тва как го написах Smiley)
Активен

КуКу
nacito
Сержант
**

Karma: +102/-105
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #20 -: Декември 29, 2009, 02:57:32 »

http://www.pishtov.com/SW/SW-History.htm

Чувал съм че били наи добрите в бранша но несъм запознат нека някои друг да кажи нещо Smiley
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #21 -: Декември 29, 2009, 09:08:48 »

И аз така и нищо чудно да е така. Но най-добър е трудно да се каже навсякаде.  Smiley Има голяма конкуренция в този бранш, а и както казват-винаги има някой по-добър от теб.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #22 -: Декември 29, 2009, 12:00:51 »

Не ми обяснявайте,кой пистолет е най-добър аз си знам  Grin Grin .Друго искам да ви попитам.Газов пистолет не искам,няма тръпка в него.Пистолета ми трябва за вилата,където напоследък взеха много да крадат съседите и ще се използва само там за самозащита.Трябва си ми чиста проба боен пистолет.Трудно ли се взима разрешително и един Глок или Магнум примерно колко струват?
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #23 -: Декември 29, 2009, 12:57:29 »

Глок върви от 1000-1100 лева, зависи от къде го купуваш. Валтер П99 от 1300-1600. Ако го взимаш от ВИП центъра например, там са си бая скъпи, но поне знаеш, че няма шашми. За Магнум незнам, трябва да се ровя по нета. Разрешително без пари под масата трудно се взима, но всичко зависи и от кой град си. Например тук в Дупница е много трудно, о ние нали сме си друга държава...Когато се опитвах да взема разрешително, направих всичко, остана ми само подпис от началника на РПУ-то и той ми отказа, имах и желязно становище защо ми е...Трябва и това да си измислиш. Защо ти трябва и т.н. Тук не е като в Америка. Имам чуството, че по-лесно се става ловджия отколкото да си веземш оръжие за самозащита или работа.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #24 -: Декември 29, 2009, 13:07:06 »

Не ми обяснявайте,кой пистолет е най-добър аз си знам  Grin Grin .Друго искам да ви попитам.Газов пистолет не искам,няма тръпка в него.Пистолета ми трябва за вилата,където напоследък взеха много да крадат съседите и ще се използва само там за самозащита.Трябва си ми чиста проба боен пистолет.Трудно ли се взима разрешително и един Глок или Магнум примерно колко струват?

С цената на пистолета е по-възможно да се пребориш, но с разрешителното....  *pardon*

Активен

Chasseur
Гост
« Отговор #25 -: Декември 29, 2009, 13:08:08 »

И още нещо. С тия Велики закони в България, използваш ли бойно оръжие при самозащита, дори от това да зависи живота ти, няма начин да не го отнесеш и ти.  Grin Затова хубаво си го обмисли как ще си пазиш вилата.
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #26 -: Декември 29, 2009, 13:13:58 »

И още нещо. С тия Велики закони в България, използваш ли бойно оръжие при самозащита, дори от това да зависи живота ти, няма начин да не го отнесеш и ти.  Grin Затова хубаво си го обмисли как ще си пазиш вилата.

Би могъл да наеме пенсионера Похлупков за охрана, човекът е наясно как се охранява вила  Wink
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #27 -: Декември 29, 2009, 13:16:43 »

Да и това е вариант.  *HUNTER* Удриий с ТТ-то в гъза на мангалите, пък нека крадат.  *hahaha*
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #28 -: Декември 29, 2009, 13:22:12 »

Да и това е вариант.  *HUNTER* Удриий с ТТ-то в гъза на мангалите, пък нека крадат.  *hahaha*

Хммм, бъркаш случките. Човечеца беше минирал имота си и една цаганка остана без ръчички. Малко и е. Мое мнение.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #29 -: Декември 29, 2009, 13:22:46 »

Парите не са проблем приготвил съм около 1000 лева за това,все ще отделя още 200-300.И според мен проблема ще дойде от разрешителното.Тук в Пловдив и на представа си нямам как ще взема разрешително,но пък като се замисля сме в много добри отношения с началника на РПУ-то до нас  Grin Grin Grin .Иначе пистолета наистина ми трябва за самозащите и охрана на вилата.
Джеймс ти боен или газов пистолет имаш?
Другия вариант,който използват повечето ми близки е с преправен въздушен пистолет.От тези,които са по 50-60 лева.Преправят ги за 30 лв и стават на бойни...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!