Imperia Online България  
Април 29, 2024, 13:41:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОЩ  (Прочетена 4427 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bonbon
Гост
« -: Декември 19, 2009, 17:14:15 »

Имам подозрения че цялата игра е проект на тайните служби постоянно имам връска с чуждестранни агенти които ми говорят кодирано.
искам да ме свържете с президента за да го информирам какво става тука е страшна мафия оня ден ме атакува цялата пловдивска циганска махала
напрао се сбърках искам лична охрана ваоражена. Нещата са сериозни моля за помощт даже има и мушенници много, е оня ден (преди 2 дни) един беше 1000 точки неска го гледам 50 000 4е на сичко отгоре по някакав начин се преместил от бг4 в бг3 как ги праят тези номера долни изванземни.Тоз само майна ще е гаден човек, да земем един остар хубав камък и да му го забучим в тумбелицата тъпа да умре кат куче да умре.
имаше и земетресение в пловдив при гадните майни мръсни там даже няма ко да те затрупа , да беше в перник в една хубава пернижка мина да та затрупа каманяк да умреш като диво животно ама те....та искам да напраите нещо поне да не могат да се атакуват хора които не искат айде трябва да трагвам шото ме атакува някои от бг4 пук за 10 мин ще е до бг 3 и ще ме разбие ....  Cry
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #1 -: Декември 19, 2009, 17:21:58 »

 Shocked Каква трева използваш мен.  *hahaha*
Активен
label
Гост
« Отговор #2 -: Декември 19, 2009, 17:23:42 »

Бай Шиле се развихря  Grin Таа яко може се опрости малко проблема , че нищо не схванах Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3 -: Декември 19, 2009, 17:28:58 »

"Боже, Боже, колко мъка има по този свят"  Cry Cry Cry
Активен

Bonbon
Гост
« Отговор #4 -: Декември 19, 2009, 17:30:56 »

и вие сте агенти веднага ви пратиха да ме обаркате нали аз не сум вчерашен ясни са ми нещета нека хората да знаят
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Декември 19, 2009, 17:54:01 »

тъй става като смесиш алкохола с тревата и допълниш с други опиати  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

FallenAngel
Гост
« Отговор #6 -: Декември 19, 2009, 17:55:31 »

и вие сте агенти веднага ви пратиха да ме обаркате нали аз не сум вчерашен ясни са ми нещета нека хората да знаят
Да не ти е дошла в повече руската салата днес бре?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #7 -: Декември 19, 2009, 18:00:49 »

Lady-то е лошаичка  Grin
А може и с 1 и също ацц да играе в 2 свята... и е напълно невъзможно от 1000т. да станеш 50к т. дори и да има връзки с админите е напълно невъзможно...
Колкото до масовите атаки: хората си говорят някой е разбрал, че си слаб и ще те тормозят докато имат какво да ти вземат... ако не оставаш нищо няма да те нападат  Wink  Grin
Успех в играта и късмет с "майните"
*V*
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 19, 2009, 18:08:01 »

А екипът е подбиран сред най - добрите чуждестранни агенти на ЦРУ, МИ6, МОСАД и който още се сетиш...
Алексиев, местя темата в "Общи приказки", за да си бъбрите необезпокоявано...
Този акаунт го оставям непокътнат. Другият ти акаунт във форума съм го блокирала...

Бюро за мерки и теглилки трябва да е на първо място....
Активен

tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 19, 2009, 18:23:14 »

Имам подозрения че цялата игра е проект на тайните служби постоянно имам връска с чуждестранни агенти които ми говорят кодирано.
искам да ме свържете с президента за да го информирам какво става тука е страшна мафия оня ден ме атакува цялата пловдивска циганска махала
напрао се сбърках искам лична охрана ваоражена. Нещата са сериозни моля за помощт даже има и мушенници много, е оня ден (преди 2 дни) един беше 1000 точки неска го гледам 50 000 4е на сичко отгоре по някакав начин се преместил от бг4 в бг3 как ги праят тези номера долни изванземни.Тоз само майна ще е гаден човек, да земем един остар хубав камък и да му го забучим в тумбелицата тъпа да умре кат куче да умре.
имаше и земетресение в пловдив при гадните майни мръсни там даже няма ко да те затрупа , да беше в перник в една хубава пернижка мина да та затрупа каманяк да умреш като диво животно ама те....та искам да напраите нещо поне да не могат да се атакуват хора които не искат айде трябва да трагвам шото ме атакува някои от бг4 пук за 10 мин ще е до бг 3 и ще ме разбие ....  Cry
ахахахахахаахахахахахахахахахаха , отдавна не съм се смял толкова мноооооо , къртиш мивки , лепиш плочки мееееееееееен
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
Chasseur
Гост
« Отговор #10 -: Декември 19, 2009, 18:24:40 »

Yo nig'as.   *m/*
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 18:30:08 от Chasseur » Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #11 -: Декември 19, 2009, 19:06:38 »

Зимата взема първата жертва в ИО Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #12 -: Декември 19, 2009, 19:38:02 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* ще ме побъркаш, ето, вече и корема почна да ме боли.....
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 19, 2009, 19:40:05 »

Зимата взема първата жертва в ИО Grin
тоя е за ,, КОМИЦИТЕ '' Grin
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
Chasseur
Гост
« Отговор #14 -: Декември 19, 2009, 19:44:38 »

сигурни ли сте.  Lips Sealed Нищо незнаете.  *hmm* Ще видите като превземат вашите мозъци, къде ще ходите. Само ще им робувате. Аз съм се запазил личен роб на Танчето.  *freak*
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!