Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:32:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят БГ5 - Ера 1  (Прочетена 8106 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nothing
Гост
« -: Декември 15, 2009, 21:50:24 »

НЕТНИ ТОЧКИ:




ВОЕННИ ТОЧКИ:




ДОБЛЕСТ:




Честито на победителите в отделните класации. Късмет и здрави битки на всички, които ще продължат играта и в следващата ера на Свят БГ5  *rose*
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 22:10:12 от _LadyBlack » Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 15, 2009, 21:53:39 »

Браво на всички които изкараха до край  *beer* Благодаря и нa тези които останаха до последно в саюз Devils, за мен бе удоволствие да ииграя с вас  Smiley
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 22:10:48 от _LadyBlack » Активен

gargamel98
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2009, 21:58:57 »

За мен  сашто бе удоволствие приятелю да сме заедно а сега напред в бг3  Grin Надявам се отново да сме заедно в бг5 Smiley
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 22:11:01 от _LadyBlack » Активен
Golden_age
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #3 -: Декември 15, 2009, 22:05:34 »

 *beer* За мен също беше удоволствие да играя с вас. Голям купон си спретнахме, но да не забравяме да благодарим за това на всички останали в ерата, без тях нямаше да е същото. Wink Поздрави на всички заели парвите места в класациите  *rose*
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 22:11:20 от _LadyBlack » Активен
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #4 -: Декември 16, 2009, 02:04:38 »

Безкрайно НЕдинамична и скучна ера...Да не говорим,че наи-доблесните и наи-заслужилите ги няма в класациите  *stop*
Колкото до Devils....коментара ми е  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* с кви очи бе момчета?  Все едно Силните и честните да почнат да се поздравяват за успехи в ерата Cry да не говорим пък за разни други знаини и незнаини изпращелки..... Lips Sealed
DRAGON RULZ  Cool [:-} *gamer*
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 02:09:57 от painkiller » Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #5 -: Декември 16, 2009, 02:08:23 »

 Специални поздрави за всички, който взеха дейно или не чак толкова дейно участие в тази ера  Grin
 За мен ерата остави смесени чувства, но след време ще останат само и единствено хубавите спомени ...

 Благодаря на всички от саюз GROBARITE, че не се дадоха и изпотрепаха всичко що им беше в полезрението  *HUNTER* .... както винаги играта с Вас си беше истинско удоволствие  Wink
 Благодаря и на всички наши саюзници, врагове и неутрални ... Специално поздрави за _crusaders - Вие се оказахте едни от най-верните саюзници и определено през цялата ера Ви симпатизирах заради духа и непремиримоста която проявявахте - независимо дали губите или не в дадени официални или неофициални войни, за това че нито веднъж въпреки че бяхме саюзници не "ни ревахте на рамото", а се опитвахте сами да се оправите ... затова и получавахте подкрепа от нас ! На ИО и трябват повече непремирими хора като Вас ... продължавайте така и ще станете основен фактор в следващите ери !!! Благодаря и на Colosseum - друг наш верен и доста интересен саюзник  Wink ... Митак ако се бяхте навили по с време да дойдете нямаше да загубите интерес и щяхте да останете по задълго в мелето  ;D .....
 Специални поздрави за КРИЗА .... за тях както вече съм казвал "само добро или нищо"  Grin ... То не бе бягане, не бе модиране, не бе напускане на саюза .... накрая и не можеха да се завърнат .... и въпреки всичко, въпреки многото обиди, които изляха срещу мен и останалите от саюза, въпреки всичките заговори, сплетни, който извършиха различни хора от там мога да Ви кажа само едно : С вас войните бяха най-динамични, най-трудни и най-интересни (разбира се тези в който останахте  Grin) - Определено  мога да Ви нарека най-активния саюз срещу който сме се били !

 Има още много саюзи и играчи в този сървър който ще запомним всеки по свое му ... извинявам се ако нещо на някой ...  Grin Останете си със здраве и приятни мигове за всички, който ще продължат ИО и бг5. Аз лично бях до тук ! Довиждане и няма да Ви забравя Smiley

 П.П. С някой тукашни "врагове" вече се намерихме по други онлайнки Wink .... ИО събира хората  *ok*

 gomorrah
Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #6 -: Декември 16, 2009, 02:13:28 »

Безкрайно НЕдинамична и скучна ера...Да не говорим,че наи-доблесните и наи-заслужилите ги няма в класациите  *stop*
Колкото до Devils....коментара ми е  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* с кви очи бе момчета?  Все едно Силните и честните да почнат да се поздравяват за успехи в ерата Cry да не говорим пък за разни други знаини и незнаини изпращелки..... Lips Sealed
DRAGON RULZ  Cool [:-} *gamer*

 Играта е такава каквато си я направиш ! ... е има и субективни фактори ...
Активен
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #7 -: Декември 16, 2009, 02:15:47 »

Играта е такава каквато си я направиш ! ... е има и субективни фактори ...
На изуст ли говорим?
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
duda
Гост
« Отговор #8 -: Декември 16, 2009, 02:32:23 »

благодаря на всички играчи от саюз Монтана,които допринесоха и изкачиха едно невзрачно саюзче до върховете на листата.Благодаря също и на всички приятелски кланове помогнали ни с нещо (няма да изброявам да не пропусна някой),поздрав и на всички наши врагове,които направиха играта ни интересна и се оказаха достоини противници.ДОВИЖДАНЕ *rose* *BEACH*
Активен
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2009, 02:45:41 »

Къде са тия противници? :Smiley Само един едничък се сещам....малко е  *crazy*,но за това пък истински играч...обичам те Краси *heart*
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
jojik1400
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2009, 09:16:31 »

Като лидер на съюз DeMoN( играех с асс SOCIALEVIL) искам да благодаря на всички играчи, които останаха до края в съюз DeMoN и се бориха до последно с интриги, предателства и злоба, причинени от човека, който е на първо място по нетни точки. Видях как по този начин едно съюзче, беше направено първо по нетни точки, но за нас остана утехата-първи по съюзни проучвания   Smiley. Благодаря на всички играчи от моя съюз, за това че бяха толкова готини и единни пред всички трудности, през които минахме ЗАЕДНО.ОБИЧАМ ВИ! *rose*. Благодаря и на всички наши съюзнци, които останаха с нас до края. Благодаря и на нашите врагове, направихме си готини войни- вие ни бихте, ние ви бихме- така е играта.  Пожелавам на всички весели празници и невероятно изкарване на Новата година.
Активен
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 16, 2009, 10:45:53 »

Добра ера се получи.....само дето не падна рекорда на нетните......
Активен

Lord_SEVEN
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #12 -: Декември 16, 2009, 11:44:18 »

Специални поздрави на съюзниците ми от SILAICHEST. Не играх много тази ера и следващата може би няма да играя дейно защото очаквам в скоро време да се появи на бял свят една нова императорка и ще трябва да обръщам много внимание на нея и на моята кралица.
Активен

"Пиян на масата стоях и две очи прекрасни аз съзрях. Мечтаната любов в тях видях. Протегнах длан и изтрезнях. Две бирени капачки в ръцете си държах."
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #13 -: Декември 16, 2009, 13:10:26 »

На изуст ли говорим?

 Извинявай, но не разбрах с кое по-точно не се съгласи та задаваш този въпрос ?  ;D
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 16, 2009, 13:29:57 »

Забравете интригите, които наистина не бяха малко, но ерата свърши, който ще продължава нека се поучи от грешките и да се получи една по-добра следваща ера в свят бг5, Весели Празници на всички  *beer*
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!