Imperia Online България  
Април 29, 2024, 17:54:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛИЧНА ПОЩА ЗА С.М. ....  (Прочетена 1537 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Декември 11, 2009, 18:52:05 »

Понеже Личните Съобщения към С.М. са блокирани ... а Аз виждайки ОТОН на линия за първи път от много време насам ...
Изпитах Желание да му изпратя едно ЛС ... но нямаше къде ...

За това Пускам тази тема, който има желание да изпрати ЛС на някой С.М. ... да може да го направи тук ...

Спама ще се наказва жестоко  >Grin



Това е ЛС към ОТОН, моля другите да не ЧЕТАТ Smiley



Г-н ОТОН ... радвам се да Ви видя на линия във Форума на ИО ...


Наистина ли скоро време ще има НОМАДСКИ НАШЕСТВИЯ или агенция партенка е донесла грешно информацията Huh?
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 12, 2009, 02:51:49 »

Понеже Личните Съобщения към С.М. са блокирани ... а Аз виждайки ОТОН на линия за първи път от много време насам ...
Изпитах Желание да му изпратя едно ЛС ... но нямаше къде ...

За това Пускам тази тема, който има желание да изпрати ЛС на някой С.М. ... да може да го направи тук ...

Спама ще се наказва жестоко  >Grin



Това е ЛС към ОТОН, моля другите да не ЧЕТАТ Smiley



Г-н ОТОН ... радвам се да Ви видя на линия във Форума на ИО ...


Наистина ли скоро време ще има НОМАДСКИ НАШЕСТВИЯ или агенция партенка е донесла грешно информацията Huh?
хахаха , може ли и аз да пусна лично до буржоата тук и никой да не го прочете Grin
Кроки , уникален си бате , мноооо радваш.
« Последна редакция: Декември 12, 2009, 23:57:31 от tarikata » Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Декември 12, 2009, 09:56:09 »

хахаха , може ли и аз да пусна лично до крум тук и никой да не го прочете Grin
Кроки , уникален си бате , мноооо радваш.

Това е целта на ТЕМАТА, който има да праща ЛИЧНИ на С.М. да ги праща тука Wink

« Последна редакция: Декември 12, 2009, 10:31:26 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
venust
Гост
« Отговор #3 -: Декември 12, 2009, 17:39:27 »

крият се като мишки
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Декември 12, 2009, 17:54:04 »

Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 12, 2009, 18:02:14 »



Да очакваме ли нещо ново в ИО до 2011г.
ПП.спамер и това е плъх не мишка
Активен

venust
Гост
« Отговор #6 -: Декември 12, 2009, 18:08:28 »

няма го скри се в дупката Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #7 -: Декември 12, 2009, 19:59:03 »

Да очакваме ли нещо ново в ИО до 2011г.
ПП.спамер и това е плъх не мишка
Ще очакваме нещо...,тотално затриване на играта...
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #8 -: Декември 13, 2009, 00:52:51 »

Аз не мога да разбера едно нещо. Значи правят се промени в ИХ  и тези промени биват оповестявани - " Променено е еди си какво, ще бъде въведено еди си какво и т.н.. Правят се промени в ИО тихомълком, без никой да каже, защо са направени и от кога. Като бъде усетено някое нововъведение се започват едни теми и едни писания по една седмица, докато някой син благоволи да напише 2 реда и да даде някакво обяснение ( случая с университета във версия 4, а не само това). Е, господин Крум, до кога ще е това извращение с играчите на ИО?
« Последна редакция: Декември 13, 2009, 00:57:51 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Декември 13, 2009, 00:53:45 »

Аз не мога да разбера едно нещо. Значи правят се промени в ИХ  и тези промени биват оповестявани - " Променено е еди си какво, ще бъде въведено еди си какво и т.н.. Правят се промени в ИО тихомълком, без никой да каже, защо са направени и от кога. Е господа и дами, до кога ще е това извращение с играчите на ИО?

Тука е за ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ а не за обощения .... ще се караме  *BOSS*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #10 -: Декември 13, 2009, 00:56:53 »

Тука е за ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ а не за обощения .... ще се караме  *BOSS*

Извинявай Кро, ще го поправя като лично Wink
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #11 -: Декември 13, 2009, 12:17:56 »

Аз не мога да разбера едно нещо. Значи правят се промени в ИХ  и тези промени биват оповестявани - " Променено е еди си какво, ще бъде въведено еди си какво и т.н.. Правят се промени в ИО тихомълком, без никой да каже, защо са направени и от кога. Като бъде усетено някое нововъведение се започват едни теми и едни писания по една седмица, докато някой син благоволи да напише 2 реда и да даде някакво обяснение ( случая с университета във версия 4, а не само това). Е, господин Крум, до кога ще е това извращение с играчите на ИО?

Ето ти извадка от новините в играта, от 7ми до 14ти септември 2009:

Считано от този момент намаляването на цената и времето за строеж на Университета ще се влияе от нивото на Архитектурата, която играчът има вместо от нивото на самия Университет. Тази промяна ще резултира в общо повишаване на времето за строеж на Университета.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!