Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:05:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Казана дума, хвърлен камък...  (Прочетена 1512 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Декември 02, 2009, 19:09:01 »

Имало едно време, много, много отдавна... едно обещание... към старите играчи на ИО, които с умиление си спомняха добрите стари дни и чакаха възможност тръпката от играта да се завърне... имперците чакаха... чакаха... изтребиха Номадите... унищожиха разни разклонения на световете (като свят 25 например)... разблициха всички възможни блицове... даже си дадоха дъъъълга почивка от тази така пристрастяваща игра... и в един момент си спомниха... и се завърнаха, в очакване да открият приятна изненада - така дълго чакания хардкор свят... но нищо ново Sad
И се питаме... имали за какво да влезем в този сайт отново?
Кога?
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=8697.30
Активен
Kent
Гост
« Отговор #1 -: Декември 02, 2009, 20:59:15 »

Мхмм... интересно ми е да видя такъв свят... и между другото моето лично мнение е,  че такъв свят трябваше да има още след ера 1... и тези които ни кефи, да си цъкаме в него ... но минало бешело... Smiley аз лично наистина бих се зарадвал да има поне един такъв свят, в който да ги няма повечето измишльотини, с които се приспособихте към останалите онлайн игри... някога играта беше различна и добра... е те това искам да видя и сега... да има интерес Smiley

ПП. От много време... поне 1 година не съм влизал в тази игра, но за мене тя е спомен... спомен за нещо което харесвах... и искам да продължи да ми харесва... та хаосе... ( политико... ) внеси малко живот в тази игра ако искаш някога  да има интерес отново...  е те това ти казвам аз, пък твоя работа е останалото... Smiley
Активен
pavel1
Гост
« Отговор #2 -: Декември 02, 2009, 21:43:11 »

аз пак искам 6 месе4ен свят без 10 и 6 4асови доходи ще е интересно ама никога няма да направят такъв свят *freak* или пък едно месе4ен блитс без кредити пак Grin Grin
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #3 -: Декември 02, 2009, 22:21:06 »

Спомен ще си остане хора, спомен към една добра игра.  Grin ИО си е баш бизнес вече. За някои хора са важни парите, не дали играчите се кефят на нея.
Активен
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2009, 23:09:27 »

Не искам тази тема да има за цел оплюване или хранене, играта си е добра,  предлага всичко... но липсва духа... и според мен за да се върне духа, трябва да има предизвикателство... а тази игра едно време предлагаше предизвикателство, оригинален геймплей, бягство от реалността... дали всичко това все още е валидно... *hmm*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #5 -: Декември 03, 2009, 13:58:56 »

Да направят такъв свят (особено пък 4-ри месечен) .... би било прекалено хубаво за да се случи  Cry

Интересно ми е, дали ще намери достатъчно смелост - "ЧОВЕКЪТ ВЛАСТ" да каже една дума в тази тема  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #6 -: Декември 04, 2009, 14:54:08 »

хората които плащат правят ИО бизнес колкото повее плащате за премиум пакети и за 10h доход толкова и по голям бизнес става решението е да не се влагат толкова пари и да играете за одоволствие аз лино стартирах преди близо 2 месеца и съм набил само 60 кредита и играя с голям кеф 5 години прес ден набивах кинти за какво ли не и се превърна в бизнес за мен а не забавление е стига толкова за мене смятам че добре съм се науил да се развивам и смятам че мога да влезна срет първите 50 в класаците и без да плащам такаче имате решение и на този въпрос забавляваите се и не преврищаите играта в бизнес  *gamer*
Активен

Рекламите във форума са забранени.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #7 -: Декември 04, 2009, 15:40:02 »

"За бога, братя, не купувайте... "  Grin

П.С.: Не знаех, че когато купуваш нещо, ставаш бизнесмен *hihi*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!