Imperia Online България  
Април 25, 2024, 06:39:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюзни вноски  (Прочетена 6518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i_v_4_o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« -: Ноември 23, 2009, 21:14:03 »

Здравейте, искам само да Ви предупредя и по-точно Krum, че в съюз "WINtheMANs" си внасям много злато в съюзната каса, защото там пише "можете да внасяте колкото поискате",
така че не искам после да виждам съобщения като "премахнати същзни проучвания или тем подобни, защото използвате даден username за съюзна каса, аз си играя играта и мога да си използвам профила както сметна за добре. Това което направихте преди няколко дни ( десетина горе долу ) не говори добре за Вас и това, че имате пристрастия към някой не може трябва да влияе на другите, които си играят съвсем чесно и почтено ( макар че напоследък са малко тези играчи )  Wink Не знам какво толкова е станало, че да махате съюзните проучвания на даден съюз, след като това са правилата на играта, те са измислени от Вас, а не от нас и какво пречи някой да е внесъл 300 милиона в касата след като там пише "МОЖЕТЕ ДА ВНАСЯТЕ КОЛКОТО ПОЖЕЛАЕТЕ", за това сега Ви пиша после да не кажете, че пак си имаме "съюзна каса" - това не го разбирам
Активен
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2009, 21:15:55 »

Здравейте, искам само да Ви предупредя и по-точно Krum, че в съюз "WINtheMANs" си внасям много злато в съюзната каса, защото там пише "можете да внасяте колкото поискате",
така че не искам после да виждам съобщения като "премахнати същзни проучвания или тем подобни, защото използвате даден username за съюзна каса, аз си играя играта и мога да си използвам профила както сметна за добре. Това което направихте преди няколко дни ( десетина горе долу ) не говори добре за Вас и това, че имате пристрастия към някой не може трябва да влияе на другите, които си играят съвсем чесно и почтено ( макар че напоследък са малко тези играчи )  Wink Не знам какво толкова е станало, че да махате съюзните проучвания на даден съюз, след като това са правилата на играта, те са измислени от Вас, а не от нас и какво пречи някой да е внесъл 300 милиона в касата след като там пише "МОЖЕТЕ ДА ВНАСЯТЕ КОЛКОТО ПОЖЕЛАЕТЕ", за това сега Ви пиша после да не кажете, че пак си имаме "съюзна каса" - това не го разбирам
*ok*
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2009, 21:19:12 »

Здравейте, искам само да Ви предупредя и по-точно Krum, че в съюз "WINtheMANs" си внасям много злато в съюзната каса, защото там пише "можете да внасяте колкото поискате",
така че не искам после да виждам съобщения като "премахнати същзни проучвания или тем подобни, защото използвате даден username за съюзна каса, аз си играя играта и мога да си използвам профила както сметна за добре. Това което направихте преди няколко дни ( десетина горе долу ) не говори добре за Вас и това, че имате пристрастия към някой не може трябва да влияе на другите, които си играят съвсем чесно и почтено ( макар че напоследък са малко тези играчи )  Wink Не знам какво толкова е станало, че да махате съюзните проучвания на даден съюз, след като това са правилата на играта, те са измислени от Вас, а не от нас и какво пречи някой да е внесъл 300 милиона в касата след като там пише "МОЖЕТЕ ДА ВНАСЯТЕ КОЛКОТО ПОЖЕЛАЕТЕ", за това сега Ви пиша после да не кажете, че пак си имаме "съюзна каса" - това не го разбирам
Ако се наглеждате ,ще резнат кранчето .
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Hamlet
Сержант
**

Karma: +53/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 53



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2009, 21:31:50 »

Еми преди дни борето от winthemans написа в форума , заключиха темата му и написаха обърнете се към съпорта, обърна се борето ама няма отговор , кажете какво трябва да се прави в такъв случай? Борето беше финансист и това му беше работата да ходи по каси и да внася в касата, смисъл не водеше големите битки , но беше най- редовния играч от целия съюз, както и това.. . И сега какво, игра човека за съюза 10 месеца и го изтриха. Лошото е , че никъде няма точна дефиниция за това какво значи да си каса, и задължително ли трябва да си с голямата войска и да се биеш за да не си каса, ето тия въпроси ме вълнуват, къде са обяснени в правилата  да ги видим , защото в противен случай, се получава така, че няма обективно как да се реши кой е каса, а според субективна преценка. Наистина нито се заяждам нито нищо , просто искам да знам кое точно те прави каса?
« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 21:35:04 от Hamlet » Активен

Къде е плочката ми да запиша, че някой може да ти се усмихва и пак да е злодей!
zara
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2009, 21:56:00 »

Здравейте администратори,искам и аз да кажа,че с нулирането на нашите проучвания,нарушавате правата ни на играчи и на това как да преценим да използваме златото си!Никъде в правилата не е отбелязано кой какво да внася и че ще бъде изтрит ако е внесъл 300 милиона!И не прави чест нито на тези,които са ни докладвали,нито на вас,които сте им повярвали!Даваме не малко пари за тази игра и я играем честно,за разлика от други,така че оценете това и ни оставете на мира,мисля тази ера достатъчно ни върнахте назад!
Активен
open
Редник
*

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2009, 22:34:12 »

Това което се случи с играчите на свят 6 показва само едно. Никой не го интересува дали си активен или не си. Докладвано ли е трябва да има наказани. Само незнам защо наказват само едната страна. Имах същият проблем предната ера във свят 4. на нашият съюз му махнаха точките а на другият нищо. Изтиха 2 каси и 2-ма активни играчи играещи точно като борето. На 70к точки с 10к лека армия и внесли по 150 милиона. Всеки ще каже че те са каси. Ще каже ама друг път! Дайте ми дефиниция за каса и да видим кой крив, кой прав. хехехахахахах Smiley Да не забравяме все пак каде живеем. Съжалявам боре че така са постъпили с теб но те грешката си няма да признаят! Не можеш да очакваш че човек който толкова е навирил нос, ще се обърне и ще каже едно просто "ИЗВИНЯВАЙ"! Всички правим грешки, за щастие все още се намират хора който се извиняват. Но нашите модератори не са сред тях. А и от тях нищо не зависи!
Активен
krakadal
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 23, 2009, 22:48:11 »

 добър  вечер  на  модераторите  и  на  всички  мои  съсаюзници  и  врагове  които   ще  пишат  и  четът  по  тази  тема  
искам  да   кажа  и  моито  мнение    за  ситуацията  във  която  ни  поставихте    лично  аз   от  скоро  съм във  този  съюз  и   не  мога  да  кажа  нищо  против  никои  но  мога  да  кажа  че  до  момента   във  последните  два  съюза   във  които  съм  бил  и  ръководните  сили  в  ио   са се  намесили  общо  взето   винаги  тяхната  намеса  е  била  пагубна    *freak*  общо  взето   и  сега  е  възможно   не  само  да  ни  върнете  играчете  които  изтрихте  под  претекст  че  са  каси    и  то  съюзни  
  но  да  попитам   има  ли  каса  която  да  води  битки    Undecided  даже  и  дребни    не  всички   играчи  са  воини   а  да  кажеме  80  процента  са  фермерите  във  тази  игра  до  момента   не  съм  имал  атака  срещу  мен  и  на  картата   да  излиза  акаунт  със  жълтици  
едно  е  сигурно  след  като  ни  занулихте  ние  станахме  по  сплотени  във   незгодите  и  всеки  даде  това   което  може  и  не  го  затруднява  в  собствената  му  игра   дали  ще  ни  върнете  борето   само  времето  ще  покаже   а  и  се  съмнявам   че  този  човек  ще  играе  вече  така  сърцато и  без  резерви  
моите  уважения   господа  купои  лесно  се  трие  само  със  една  команда   а  трудно  се  вземат  трезви  решения    които  да  удоволетворят  и  двете  страни  
Активен
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2009, 23:23:28 »

Здравейте, върнах се само за да подкрепя приятелите си от WIN от Бг6 и да се опитам да ги откажа завинаги от този наркотик.
Играх една година, но разбрах следния номер - ако имате съюзна каса и я изхвърлите навреме, оказа се, че не оставали следи, по които администраторите да установят това. Но какво да правим, ако реален играч играе така, вкарва пари в касата човекът. И го трият. Освен това разбрах, че проверките се правят избирателно или ако помолиш втори път да се сетят, че си поискал проверка. В Бг4 проверка за съюзни по моя молба, беше направена след 7 календарни дни и то след като се осмелих да напомня за това. И разбира се, през това време акаунтите бяха изхвърлени и нямаше никакъв проблем.
Оказа се също, че на админите не им пука, дали аз, или ти, ще играем тук. Да ви кажа, и на мен не ми пука. Вече направих отрицателна реклама на ИО на всичките си приятели и познати, за които се сетих до този момент, и смятам да продължа. Отказах доста хора. А пък моите приятели не са хлапета, ами могат да плащат СМС - и, толкова, колкото си поискат.
И накрая, ако аз се отнасям така към клиентите си, отдавна да ровя кафите за боклук. Интересно, че реклама на ИО вече мига в доста сайтове. А защо? Май няма достатъчно играчи?!?
Боре, я си гледай живота, празници идват. Направо са ти направили услуга, като са те изтрили. Реалният живот е най-интересното нещо, което може да се случи на един наистина жив човек.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2009, 02:09:57 »

Абе хейй, аз никога няма да бъда каса  *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* Некъв самозванец ми излага името  Boreto  *FOCUS*

Как може каса бре, искал да играе каса  Shocked Все едно в живота да иска да е последния селянин с две козички, и всичкото им мляко да дава на царя ?? И селянина после да казва че това му харесвало............

Работата е ясна, или има друг ацц с който да си играе спокойно, или просто приятелите на "царя" го наглеждат и му доят двете козички в "царската каса"...........


БОРЕЕЕЕЕЕ

Не излагай царското име или играй като хората, или да ти пратя смс да пуснеш мод, поне е достойно!!!
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 02:17:40 от Boreto » Активен

STOIL
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2009, 03:03:18 »

Добър вечер, първо разбихте съюзът ни EXPLOZIV и от активен играч ме направихте касичка, а сега разбихте и приемният  ми съюз WINTHEMANS и почти ме отказахте от играта.Имам три акаунта в различни светове и мисля, че и те ще станат касички, но за сметка на това телефонната ми сметка ще намалее.
Активен
djtiesto
Гост
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2009, 03:25:30 »

Е тука сбарка админите не са ти виновни за експлозив.....мн гадно наистина стана но никои не ви е карал да се махате от там сами избрахте да се махнете или по скоро послушахте някои.....но на саиуза ни6то си му няма ...мн жалко  4е така избягахте и оставихте саиуза дето толкова развивахме.....
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2009, 03:43:35 »

Как може каса бре, искал да играе каса  Shocked Все едно в живота да иска да е последния селянин с две козички, и всичкото им мляко да дава на царя ?? И селянина после да казва че това му харесвало............

*ok*

A бе къде се намират тези мераклии да играят цяла ера съюзни каси? И аз искам 1-2 такива филантропи за нашия съюз, да не се налага да се харчим останалите  Embarrassed
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Hamlet
Сержант
**

Karma: +53/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 53



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2009, 11:22:45 »

*ok*

A бе къде се намират тези мераклии да играят цяла ера съюзни каси? И аз искам 1-2 такива филантропи за нашия съюз, да не се налага да се харчим останалите  Embarrassed

Еми и на мен ми беше чудно, за първи път виждам така да играе човек в играта, но е факт. Смяташе , струваше , играеше за съюза, сутрин и вечер по каси, за да може да вкарва за прочуванията на всички. Достоен за уважение, а не за триене или пък за подигравка. Всичко зависи от възможноста да отделяш от свободното си време, ако въобще имаш такова.
Активен

Къде е плочката ми да запиша, че някой може да ти се усмихва и пак да е злодей!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2009, 11:26:37 »

Янче, нали се сещаш, че повечето съюзни каси са изкуствено създадени само да трупат ресурс и да внасят?! И заради такива го отнасят и другите, които са решили, че няма за какво да себорят в играта и ще си внасят за благото на съюза.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Hamlet
Сержант
**

Karma: +53/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 53



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2009, 11:35:21 »

Янче, нали се сещаш, че повечето съюзни каси са изкуствено създадени само да трупат ресурс и да внасят?! И заради такива го отнасят и другите, които са решили, че няма за какво да себорят в играта и ще си внасят за благото на съюза.
Да разбирам всичко това... че е точно така, но някак си трябва да се регулира това с правила поставени ясно в играта.
Нека това да дискутираме? Защо никъде не е написано...че е неправилно или забранено? Сами ли трябва да се досещаме за вътрешно необявените правила на играта? А и откъде да знаем какво си мислят админите като правила относно касите? Нека излезнат със становище и да го формулират точно и ясно. Аз лично поканих в тази игра Борето, не съм се и сетила, че начина му на игра, ще се счете  за нарушение. А и по битките може ясно да се види, че е изключително редовен играч. Тоест тук вече се дискутира и анализира, целта на играта му?
Активен

Къде е плочката ми да запиша, че някой може да ти се усмихва и пак да е злодей!
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!