Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:32:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с CS-a  (Прочетена 4993 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« -: Ноември 21, 2009, 11:08:44 »

От три дена не мога да стартирам играта. Пробвах всичко, което ми дойде на акъла - деинстал, чистене на регистрите на уин-а - не и не. Знам как ще се оправи със сигурност - преинсталация на уин, ама не ми се предприемат крайни мерки заради някаква си игра.

"Симптомите" са следните: играта си стартира нормално, от игровото меню си избирам сървър, конектвам се, лентата се запълва до край и когато излезе началната картинка на сървъра (с бутона ОК отдолу), компа замръзва и не реагира на нищо, освен на ctrl+alt+del и and task на процеса. Тогава забелязах, че в този момент доста са се качили използваните ресурси на процесор и рам, в сравнение с момента преди стартиране или с времето когато играта си работеше нормално. За сведение- с WINDOWS 7 съм от десетина дена, играта си работеше нормално до оня ден.

Молбата ми е за малко помощ, най-вече разчитам на Fight, който неведнъж ме е "спасявал"
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2009, 14:22:53 »

Можеби играта ти няма нужния драивер за новия Windows 7 все още или трябва да си смениш пача със нова версия ! Аз имах подобен проблем когато излезна Виста но със нов пач се оправи ся си цакам наволя ! Аколи не дръпни си нов CS и го инсталирай така може и да ти се оправи
 *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2009, 19:59:40 »

Можеби играта ти няма нужния драивер за новия Windows 7 все още или трябва да си смениш пача със нова версия ! Аз имах подобен проблем когато излезна Виста но със нов пач се оправи ся си цакам наволя ! Аколи не дръпни си нов CS и го инсталирай така може и да ти се оправи
 *pardon*


1. Игрите не ползват драйвери, а операционните системи. С най-новият драйвер съм, изтеглен е от сайта на Nvidia.
2. Една и съща игра работеше безпроблемно при едни и същи условия в една и съща операционна система до оня ден.
3. Пробвах с различни версии.
4. Изчистих регистрите.

Очевидно нещо се е омазало на "високо" ниво, но не знам какво, защото не ми изписва никакво съобщение за грешка. CS по принцип е лека, но капризна игра, има неприятното свойство да се омазва отвреме на време. Без значение от версията на операционната система. И преди, когато бях с ХР, се е прецаквала необратимо и привидно без причина, но проблемите бяха от друго естество. Не съм пробвал със смяна на пач-а, сега ще опитам, но не тая надежди.
Активен
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2009, 13:59:34 »

Защо не пробваш с System Restore. Преди време ми помогна, когато имах проблеми с ена FIFA. Играехме с един приятел онлайн. Решихме да сложиме пача с БГ отборите , и макар че и двамата бяхме с еднакви версии и един и същи пач в онлайн режим играта казваше че версиите ни се различават. Видяхме, че няма да стане и махнахме пача но пак същото, след това и двамата преинсталирахме FIFA-та но отново, ни казваше че са ни различни версиите, тогава решихме да пробваме с SR и всичко се оправи.
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2009, 00:34:59 »

Здрасти @turboto, оправи ли играта?
@DESPERADO е прав, един System Restore може и да помогне. Играта блокира ли когато направиш сам игра?
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2009, 00:48:30 »

System Restore помогна! Мислех като краен вариант да го пробвам, защото понякога май вместо да помага, повече вреди. Ама в случая всичко е ОК.

Пробвах да намеря повредения файл и да го заместя с нов, но не се получи и тогава реших да върна системата.

Благодаря на отзовалите се!!!  *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2009, 16:16:34 »

Пак се осра...  Embarrassed Embarrassed Embarrassed И отново същият проблем... Без да съм пипал нищо, само бях спрял компа през нощта. Ето какво ми изписва:

Сигнатура на проблем:
  Име на проблемно събитие:   BEX
  Име на приложение:   hl.exe
  Версия на приложението:   1.1.1.1
  Времево клеймо на приложението:   3fd11900
  Име на неизправния модул:   serverbrowser.dll_unloaded
  Версия на неизправния модул:   0.0.0.0
  Времево клеймо на неизправния модул:   424b479d
  Отместване на изключението:   100edeb0
  Код на изключението:   c0000005
  Данни за изключението:   00000008
  Версия на ОС:   6.1.7600.2.0.0.256.1
  ИД на езикова променлива:   1026
Активен
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2009, 19:45:21 »

Тук описват сходни проблеми.
http://opentorrent.ru/viewtopic.php?p=522614&sid=4f68f949bbac695fa53e90da449d3752
http://www.fixya.com/support/t1559933-error_in_counter_strike_game_in_windows

Пробвай десен бутон на shortcut-а на играта, таб-а compatibility и сложи win xp или Windows 98/ Windows Me.
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2009, 20:03:40 »


...Пробвай десен бутон на shortcut-а на играта, таб-а compatibility и сложи win xp или Windows 98/ Windows Me.

Това ми е първата работа, когато инсталирам стари игри  Wink . Значи, играта си стартира, но когато дам да се кънектне към сървър, зарежда си и в момента, в който се появи началната страница с ОК бутона долу, блокира/замръзва...

А за линкчетата - сега ще ги прегледам.

Благодаря отново за помощта!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!