Imperia Online България  
Април 26, 2024, 15:39:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доблест  (Прочетена 2591 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Ноември 20, 2009, 21:38:20 »

Вчера бях атакуван от един мой съсед. Спечелих битката в защита само със стрелците, които бяха в крепоста. Въпросът е: Защо не получих доблест?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2009, 22:03:08 »

За да се зачете дадена битка за доблест, трябва играчът спечелил битката да е загубил повече от 5% от армията си. От това почва и после се прибавят точки доблест за полева ,крепостна и избити войници.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 22:14:05 »

Това го знам. Обаче като се разбиеш в каса, на касата и дават 2 точки доблест, а тоя като се разби в мен на мен няма доблест?!?!?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
label
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 22:29:52 »

Виж сега, дори и в празна крепост да беше се разбил тоя , трябвало е да имаш 2 доблест...... Друг е въпроса със армията...... Провери си отново доклада , и ако можеш ми го прати на лично да ти кажем какъв е проблема  Smiley
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2009, 01:15:36 »

luda.l(___JZD___)   superlyubo(BTC)   2092   0   0   10   99682   0   139
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2009, 01:31:19 »

да видях го доклада.....прав си нещо не е на ред....такива неща няма............искай си победата........
Активен
label
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2009, 01:36:46 »

Той победата си я има , доблеста трябва да му я дадът !!!
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2009, 01:39:50 »

Дано да я дадат  Sad
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2009, 01:44:06 »

Дано да я дадат  Sad
Ами то докато не зареве детето..............сети се по нататък.......... :Smiley
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2009, 11:03:58 »

За да се зачете дадена битка за доблест, трябва играчът спечелил битката да е загубил повече от 5% от армията си. От това почва и после се прибавят точки доблест за полева ,крепостна и избити войници.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2009, 12:28:36 »




Тогава не би следвало касите да получават доблест, като се разбиваме в тях!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2009, 12:33:31 »

Това е стар проблем Smiley

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=12538.0


Но ако дам моето обяснение ... пак ще ме обвинят, че калкулатора не бил ЛАДА или ЖИГУЛИ .... и работел винаги и безотказно Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2009, 15:01:55 »

Според мен касите взимат доблест, защото нямат никаква армия, и доблестта им идва от автоматичното появяване на копията, едно копие на полето и едно в крепостта, които се броят като загуби след битката и от там им дава минумума 2 доблест  Smiley А ти си имал стрелци и общата ти загуба спрямо армията не е била достатъчна за доблест  Smiley
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2009, 21:18:40 »

Според мен касите взимат доблест, защото нямат никаква армия, и доблестта им идва от автоматичното появяване на копията, едно копие на полето и едно в крепостта, които се броят като загуби след битката и от там им дава минумума 2 доблест  Smiley А ти си имал стрелци и общата ти загуба спрямо армията не е била достатъчна за доблест  Smiley

Точно така си е.
Ако празна крепост издържи обсада , се спазват правилата, както са записани в ръководството:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=30.0
Различни действия, които генерират положителна Доблест:
За да се зачете дадена битка за доблест, трябва играчът спечелил битката да е загубил повече от 5% от армията си.
За спечелена битка чрез унищожаване на противниковата армия 1т. (полева битка)
За спечелена обсада (независимо на коя страна) 2т.
За всеки 1000 убити собствени войници се дава 1т. Битката трябва да се спечели и правилото за 5-те% важат.


Убитото 1 копие е повече от 5% от цялата войска на нападнатия. Той печели обсадате, следователно 2 доблест му се полагат.
Колкото и да е несправедлива системата с това 1 копие, тя е залегнала в правилата на играта. 
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!