Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:04:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ко стаа в 2бг  (Прочетена 5745 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pavel1
Гост
« -: Ноември 11, 2009, 22:47:50 »

ни моите ги заклиу4ва така темите без предопреждение wassup
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2009, 23:08:09 »

Сори, виновен съм  Embarrassed
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2009, 23:21:36 »

еми и аз си признавам, ама на плювката какво да направя - бяло сладко ли да им сервирам?  Shocked
Активен

Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2009, 23:23:56 »

ни моите ги заклиу4ва така темите без предопреждение wassup

Ти какво очакваш лично обаждане от модератор, че ще заключат темата ли ? Както в играта, така и във форума си има правила, когато те се спазват, няма да ги има моменти като този  ;D  Научете се да спазвате добрият тон помежду си и да не се нападате един друг и няма да ви заключват темите  Wink Не забравяйте, че преди всичко сме хора, а това е една игра, в която би трябвало да се забавляваме, не да пренасяме негативите от живота и тук  *beer*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2009, 23:35:08 »

Наздраве на всички  *beer* Роги ме подсети за вино и идеята е добра за успокоение  Wink
Активен

nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2009, 23:36:57 »

Те хората в парламента се псуват и бият,какво остава за тука  *hahaha*
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2009, 23:38:16 »

Те хората в парламента се псуват и бият,какво остава за тука  *hahaha*
Точно за това тук трябва да се забавляваме  Wink
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2009, 00:55:47 »

Точно за това тук трябва да се забавляваме  Wink
-ама не и да мамим...докато има такива тук,аз ще си ги тровя...в играта не можах да ги набия понеже те там не играят хора,а програми,ама тука ще си ги тровя до последно,понеже тука не може да пишат програмите вместо тях Tongue
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2009, 01:23:07 »

-ама не и да мамим...докато има такива тук,аз ще си ги тровя...в играта не можах да ги набия понеже те там не играят хора,а програми,ама тука ще си ги тровя до последно,понеже тука не може да пишат програмите вместо тях Tongue
И кат играят програми какво ? Няма непобедими хора, стига да имаш желание и да си упорит винаги можеш да ги набиеш  ;D Един път ще си чуе смс-чето , втори ще го чуе и на третия ще извадиш късмет, я не го чул, я  му паднала батерията на телефона, я няма възможност да влезе в играта  ...  Както в живота, така и тук трябва да си упорит и да се бориш за да успееш,а  всеки  измамник си получава заслуженото рано или късно  Wink *beer*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2009, 01:26:36 »

Точно за това тук трябва да се забавляваме  Wink
  *FOCUS* *HOHO*
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2009, 01:36:16 »

  *FOCUS* *HOHO*

 *BOAST* *SPRUSE_UP* *FRIEND* *friends*  ами ина мене ми е чудно теми в общи пък с катинар  *freak* ама не го взимам много присърце нали съм си пенсия вече  *BEACH*
Активен

Age of Extinction
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2009, 01:41:27 »

Наздраве на всички  *beer* Роги ме подсети за вино и идеята е добра за успокоение  Wink
                                                                 Eм.... клъвкаше ми се червено ма няма.... жуля едно бяло и тъгувам с онази песен: "... бяло вино, що не си червено"  Grin А минах покрай сума ти винарни ама ме домързя в дъжда да слизам и сега страдам....  Smiley
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2009, 07:39:57 »

-ама не и да мамим...докато има такива тук,аз ще си ги тровя...в играта не можах да ги набия понеже те там не играят хора,а програми,ама тука ще си ги тровя до последно,понеже тука не може да пишат програмите вместо тях Tongue
Добри ,казах ти че твоята атака не е добра защита .Ако някой ме следи в момента ще види ,че в момента олихвявам .Много добре знаеш , че това не е възможно ако  работи  програма .Аз ви отговорих и за двете битки за които коджи ме пита ,обаче така и не видях обяснение на твоята битка .Прекаляваш с плюенето и за това ме принуждаваш да кажа на всички :Добри и Сороумен хакнаха акаунта и скайпа на Мия от Хуни .След това Сороумен има доблестта да ни предупреди ,че от там ни наблюдават и четат постоянно .За по-мръсни номера от това не мога да се сетя .Дали са хакнали само Мия , не можем да знаем ,всеки сам да прецени .....


П.П. И недей сега пак да подскачаш като ужилен ,недей рева като децата .Като си толкоз честен ,поне веднъж кажи - да - хакнахме акаунта на Мия ,да - модирахме съюза по време на война с участие на макс 2-3 човека ,да - имаме акаунти в други съюзи ,да - нагласихме битки .... и така нататък .Ти сам си знаеш най-добре какви ги вършите .Лек и приятен ден на всички и извинете ,че ви  занимавам с глупости ,но хора които не са ми нито на годините ,нито на акъла да плюят и да се правят на света вода ненапита  - просто не мога да ги оставя без отговор.Публично ни обвиняват  и затова публично им отговарям .Извинявам се и на админите , но просто при публични обвинения не може отговора да е на лични .Още веднъж - лек и приятен ден на всички.
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 08:26:17 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2009, 08:47:49 »

Ти какво очакваш лично обаждане от модератор, че ще заключат темата ли ? Както в играта, така и във форума си има правила, когато те се спазват, няма да ги има моменти като този  ;D  Научете се да спазвате добрият тон помежду си и да не се нападате един друг и няма да ви заключват темите  Wink Не забравяйте, че преди всичко сме хора, а това е една игра, в която би трябвало да се забавляваме, не да пренасяме негативите от живота и тук  *beer*
имам чуството ,4е тук про4етох реч на Дева Мария  Tongue
Активен

nacito
Сержант
**

Karma: +102/-105
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2009, 09:39:31 »

не бе.няма проблем,аз и аз съм ползвал чекър за 10 на дена,ама не го отричам като теб,дето цяла ера играеш с енго...и не само ти,а целия ти съюз...такива като вас провалят играта на всички и тука се бият в гърдите колко са добри...

Не че нещо ама и аз съм в съюза и никога несъм използвал квато и да е програма не за 10 дни както теб а въобще несъм се интересувал за какво служат а Иво и да има в което несъм сигурен неможи програмата да ви бие а тои ви би всички с помоща на съюза  *beer*
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!