Imperia Online България  
Април 23, 2024, 19:01:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ БГ4  (Прочетена 10712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2009, 21:05:00 »

тя свърши на около 60 морал без паладините.
PS.То човек да не отиде на преглед за час и 20 минути  Undecided
Активен

GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2009, 21:09:16 »

честито и от мен на победителите.на мен пък ерата си ми хареса.за цялата ми хванаха само веднъж армията.пък аз хванах доста Grin е верно бях два пъти за по месец в мод.искам да благодаря специално на kralitsa за услугите които ми е правила  *rose* Kiss, както и на другите си съюзници.пък и на враговете ми, които поддържаха тръпката от играта
Активен
LemonPie
Лемън
Редник
*

Karma: +16/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Don't try walking in my shoes...


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2009, 23:31:55 »

Имах намерение да пиша нещо дълго за тая ера, но в крайна сметка мога да го резюмирам до:

Благодаря на всички с големи усти, заради които редовно излизах от мод; благодаря и на всички играещи с програми, заради които бях често в мод, защото обезсмислиха постоянния ми престой в ерата, в следствие на което се радвах на спокоен сън  [:-}

И най-вече благодаря на съюзниците си, с които изкарахме много безсънни нощи, но не сме спирали да се забавляваме.
Активен

Every step I take I walk alone
http://www.youtube.com/watch?v=VwbtbfAnI80
pavel1
Гост
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2009, 01:51:20 »

4естито на вси4ки победители  *bravo* *beer*
Активен
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2009, 10:43:26 »

 *hi* Беше ми изключително приятно и интересно да попадна в тази игра, аз играя за първи път изобщо на подобно нещо. Харесва ми това, че участват живи хора, което прави играта непредсказуема, въпреки тактиките и стратегийте. Но главното, което ме интересуваше, беше психологията на играчите и играта като цяло, а не нетни или военни точки. Даже съм имала случаи да си изпратя някъде армията на 8 часов поход, за да не ми се пречка, а пък аз си пиша и отговарям на писмата. Запознах се с повече от 50 човека и смятам, че в това пространство се подвизават доста уникални хора. Както и такива, които дори не си заслужава да забележиш. Понякога имах чувството, че играта се развива като самостоятелен организъм, без да може да му се повлияе.
Искам на първо място да благодаря на  *BOSS* open  Kiss (въпреки всичко което се изписа в този форум, това беше част от играта) това е човек с широка душа, който ми показа красотата на играта и колко може да бъде интригуваща и интересна. Също на всички мои съотборници в TANGRA_88,  *FRIEND* разбирахме се чудесно и успяхме да направим един добър отбор.  *PARTY*
Специално благодаря на kralitsa  *rose* и съюз masonite, както и на съюз BALKAN  *beer*, персонално на qmamoto и doob35, за чудесната игра и точните отношения.
Благодаря и на federacia,   *KING* лидер на Defender, че така ме разсмя няколко часа преди края на ерата. Беше ми приятно.
И накрая, най-специално благодаря на  Wink freeman от old_dogs. За мен, той остава един изключително интересен и интелигентен човек, много приятен събеседник. Писмата му приличаха на малки разкази с неочакван край и за мен беше удоволствие да разговаряме.
И се извинявам на всички, които съм обидила, неволно или волно.  0:)
Желая на всички само приятни емоции, където и да се намират, във виртуалното или реалното пространство. Аз лично се връщам в истинския мой живот, защото всичките ми близки хора са вече на ръба на истерията с тези мои войни, като се почне със счетоводителката ми и се свърши със съдружника ми.  *BYE2*

а може би в някой друг свят ...... и в някоя друга ера ...... и пак ще се веят бойните знамена на TANGRA ........  bgflag
Активен
Svet0slav
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2009, 12:35:44 »

Много добър МЕГА ПОСТ Smiley а иначе кога ще има рестарт на сървъра (((:
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2009, 21:31:31 »

Браво на всички, които играха цяла година в този свят и се представиха на ниво. Браво на моите хора Дефендър и най-вече на Федерация. Браво адашко, много добра игра. Тук искам да поздравя и най-вече Бгмузиканта и Колумб, които въпреки,  че имаха толкова врагове, показаха какво е наистина добра и стойностна игра.  *bravo*
Активен
Chasseur
Гост
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2009, 19:54:36 »

Не е рекорд, но поне да се види какво е направил federacia.  *beer*
Активен
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2009, 20:27:17 »

тоест,разбивания от Win Company подобно на spider82,komoso и dr.mengele
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2009, 20:56:00 »

Винаги се получава така, бил се е човека бил се е, и медали е направил, за какво му беше, да гласи битки видях ги в друга тема, сега май всичко ще замине по дяволите  Sad
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!