Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:13:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нужда от корекция  (Прочетена 2256 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mitko256
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2009, 22:04:53 »

 Незнам дали се внушава страх или се налага цензура във форума,но се забелязва един основен принцип на работа - разделяй и владей,едните правила ви ги даваме,другите са само за нас.Правилата на форума вече ги знаем,че ще има промени по тях,за това съм готов да се обзаложим.Пак опират нещата до въпроса - след като са ви възложили някаква работа,защо не ви дават заплати,защо някой не възложи тази работа на мен,с какво аз съм по некомпетентен от вас?Искам да съм модератор,ще работя безплатно за развитието на играта и ще отговарям на питанията относно нея на всеки задал въпрос в този форум.
  И един въпрос на доблест и чест - Дали вие модераторите и администраторите ще си напишете никовете и световете в които играте и да ги залепите на една тема лепка,така че да се виждат от всеки.И една друга информация подобна на мойта - Аз съм vtorinomer свят БГ1 играя ИО от юли 2009 г.Името ми е Стойчо Кадурин,на 32 г. от град Велинград.Може да изброите и за кои секции отговаряте.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2009, 23:35:58 »

Не се затормозявайте излишно..Който има права е преценил кои да са Модератори и кои не..Оттам нататък приемете , че това е частно търговско дружество и собствениците са в правото си да решават всичко свързано с него....
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2009, 23:48:26 »

Тъй като основните въпроси, поставени тук получиха своето разяснение и се започна едно "въртене в кръг" около отговорите, реших да заключа темата. Последното, което ще спомена е, че кандидатстването за модератор не се извършва пред самите модератори и подобни щения следва да се предложат на съответните длъжностни лица във форума.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!