Imperia Online България  
Април 24, 2024, 02:44:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче  (Прочетена 3498 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2009, 19:29:33 »


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* а ако ми дойдеш с цялата си армия но не е достатъчна? *hahaha* *hahaha* и няколко други като тебе???

Честно казано мисля, че се правиш на луд. Според мен много добре знаеш какво са нагласени битки, но искаш да си чешеш езика, барем някой не ти отговори или не ти отговори пълно, после като нагласиш битка да имаш основание............ " аз попитах, и те това ми отговориха.......или не ми отговориха". Както се казва прави каквото трябва, а да става каквото ще!!! После като ти изтрият и на тебе точките, мисля няма да има смисъл да ревеш из форума.
Всички които играем от достатъчно продължително време, само като видим доклада ни е ясно дали битката е нагласена или не, та какво остава на системните, дето 4 години са се нагледали на доклади и нагласени битки, те и по миризмата вече ги познават.

И само един въпрос към теб - ако за една ера някой направил 100к военни точки от няколко стотин битки срещу армии, и последния ден си направил още 25к т.е. за един ден над 25% от военните си точки, какво ще си помислиш???
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 19:58:43 от Boreto » Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2009, 19:53:28 »


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* а ако ми дойдеш с цялата си армия но не е достатъчна? *hahaha* *hahaha* и няколко други като тебе???
Това не може да се случи.Достатъчно слаб играч си,че ако играем в един свят да те смачкам.Сега конкретно.Чакай ме в блица тази или следващата ера,само си кажжи ника,за да ядеш повече бой!
Активен
Root
Гост
« Отговор #17 -: Ноември 01, 2009, 20:06:55 »

Това не може да се случи.Достатъчно слаб играч си,че ако играем в един свят да те смачкам.Сега конкретно.Чакай ме в блица тази или следващата ера,само си кажжи ника,за да ядеш повече бой!


Специално заради тебе ще се регна да знаеш...ама да не ми излезеш  с номера 10 дни ще играя само....да те видя що за играч си..и BTW неискам да направя нагласена битка и впрочие и така нататак и после да се оправдавам че не са ми отговорили...много добре знам какво е нагасена битка но незнам критерият по които смятат и реални битки за нагласени...и пич военните точки с които ще вземеш 1-во место ако са направени от нагласени битки посредата на ертата как ще се разбере това???или сега да разбия 10 акаунта в 1 играч в които съм сигурен че всички до 1 ще се разбият ще му се отнемат ли военните точки на нищо неподозиращият човечец макар и да сме врагове в играта цяла  ера?на тези въпроси се търси отговора не на това 100к военни точки и за 1 ден правиш 25к военни точки ти да нямаш 5кк армия бре момко?И модерите какво си мълчат отговарят на нещо което не е въпроса по тази тема в същата тема а по моят въпрос в моята тема няма отговор само играчите са тук и пишат....
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2009, 21:00:07 »

Аз лично 2 пъти съм ставал свидетел на подобно нещо-нагласени битки в защита в последната нощ на ерата на преки противници за първо място  във военната класация.Единия път ме превариха с 10 000 военни от предимство за мене с 6000,но се отказах да докладвам,нямаше нужда от изцепки.Искал е много да спечели човекът-нека му е,аз тогава се борих за медали/имах 10 повече от него/.Вторият път се отказах в ползата на съюзник да спечели военната класация/макар,че отказал е силно казано,просто нямах нито време,нито желание вече за игра,а и вътрешносъюзната конкуренция често е опасна,а и в крайна сметка да се състезавам с приятели никога не е било моя цел/.Та от това мое решение реши да се възползва една личност,която използвайки натрупаната омраза спрямо моя съюз можа да натрупа цели 130 000/сто и тридесет хиляди/ военни точки за една вечер/период от около 10 часа/,и то последната,мислейки си че ние няма да можем да реагираме.Така тя натрупа преднина от около 100 000,което направо си крещеше за наказание.Впоследствие и изтриха военните,а и няколко човека я бяха докладвали.
Това постижение е похвално,разбира се,не очаквах,че може да се получи.Но да се върнем на въпроса на темата.Всеки може да измами,така че да не го хванат.Специално за този въпрос има няколко варианта,но няма да ги споделям,защото не е коректно после ще ме обвинят,че уча хората на измами.Моето предложение е,че ако ти трябват военни в последните дни от ерата и не искаш да рискуваш,е най-лесно просто да си оставиш армията в столицата,гарантирано е,че ще те налазят.За теб просто остава да влизаш да мобилизираш нови войски и да ти се отчитат военните точки.Ето ти един напълно легален начин.Всичко останало е прекалено съмнително,и ти гарантирам,че враговете ти веднага ще те докладват,да не би недай си боже,да им провалиш виртуалния труд  *rose*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2009, 21:22:11 »


Специално заради тебе ще се регна да знаеш...ама да не ми излезеш  с номера 10 дни ще играя само....да те видя що за играч си..и BTW неискам да направя нагласена битка и впрочие и така нататак и после да се оправдавам че не са ми отговорили...много добре знам какво е нагасена битка но незнам критерият по които смятат и реални битки за нагласени...и пич военните точки с които ще вземеш 1-во место ако са направени от нагласени битки посредата на ертата как ще се разбере това???или сега да разбия 10 акаунта в 1 играч в които съм сигурен че всички до 1 ще се разбият ще му се отнемат ли военните точки на нищо неподозиращият човечец макар и да сме врагове в играта цяла  ера?на тези въпроси се търси отговора не на това 100к военни точки и за 1 ден правиш 25к военни точки ти да нямаш 5кк армия бре момко?И модерите какво си мълчат отговарят на нещо което не е въпроса по тази тема в същата тема а по моят въпрос в моята тема няма отговор само играчите са тук и пишат....

Ами Пич, първо да ти кажа, събота и неделя, хората от които искаш отговор почиват. Така, че да си беше закючил темата докато се появи системен.
Второ сам си признаваш, че искаш да нагласиш битки, като каза, че можеш да пуснеш 10 ацц да се разбият в някого.
Трето миналата ера завърших, с 3 мил ярмия, можех да завърша и с 5 мил. А няма да ти обяснявам, че с нагласени битки мога да докарам 200к военни с тази армия не 25к. Цезар ти каза, как играч качи над 100к военни точки за 10 часа, така че помисли си преди да вършиш нещо, пак се повтарям, мисли за да няма Undecided

п.п.
Ванка  *beer* *beer* *beer* верно не стигна времето миналата ера, но Лина те замести достойно  *HUNTER*
Активен

Root
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2009, 01:01:07 »

След като знаеш какво е нагласена битка какъв отговор очакваш от модератор? Борето ти го каза много точно. Под поста му мога да се подпиша с две ръце:Екипът проверява играчите. И хората в него са тези, които преценяват на място влиза или не дадена битка в графата "нагласени". Очакваш да ти кажат по какви критерии го правят, за да знаеш как да ги заобикаляш ли?...

Лейди усещам че има нещо между нас макар че ме беше заключила за 1 месец прощавам ти  Kiss Kiss *heart* *rose* *rose* дори знаеш ли влюбен съм в тебе  Embarrassed
само колко много те обичам не е истина ще ида да се  *suicide* накрая!
http://www.youtube.com/watch?v=w_HJ_68xeoE&feature=fvst  *heart* *heart* *heart*
http://www.youtube.com/watch?v=GuAoUK5Ar8I    *heart* *heart* *rose* *rose* Kiss
моля те не ми разбивай сърцето


Губя контрол заради теб мила
Губя контрол когато  гледаш към мен така
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2009, 01:25:29 »

Луди тука колкото искаш.С кофа да ги гребеш...
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2009, 01:26:50 »

Малеееее  *HOSPITAL*
Активен

Root
Гост
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2009, 02:21:42 »

Луди тука колкото искаш.С кофа да ги гребеш...


Луд от любов  Cry
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2009, 02:38:28 »

Торти(втора сага) ще има ли ? Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 03, 2009, 00:53:23 »

Ех,любов,любов....  *heart*

Боре - така е,мен друго ме радва - помня как започна ерата,и накрая завърши с едно бебенце  *YAHOO*

Между другото  от утре ще развявам байряка в София,може една малка сбирка да направим,ако има време  *beer* *beer* *beer*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 03, 2009, 01:47:00 »

Ех,любов,любов....  *heart*

Боре - така е,мен друго ме радва - помня как започна ерата,и накрая завърши с едно бебенце  *YAHOO*

Между другото  от утре ще развявам байряка в София,може една малка сбирка да направим,ако има време  *beer* *beer* *beer*

Обади се, ще се сглобим някъде  *beer* *beer* *beer*
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 03, 2009, 01:57:07 »

Ми ще видим,че жената много ревнива за времето ми  *kissgirl* *beer*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!