Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:09:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос към Титов и членовете на МултиГруп кофи или така ли ще я караме  (Прочетена 12013 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2009, 21:39:48 »

Дай някакви доказателства че смесват неща тенденциозно..Иначе са празни приказки..И като не искате да играем - що ни предизвиквате.. Grin

   не съм казал че не искаме да играете а че не е редно . . . а какви доказателстава та до няколко дни нема да има ненаказан от нашия саюз . . .. .
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2009, 21:45:51 »

   не съм казал че не искаме да играете а че не е редно . . . а какви доказателстава та до няколко дни нема да има ненаказан от нашия саюз . . .. .
Е аз какво общо имам с наказанията във вашия съюз? Малкия беше мултиакаунтър -  за 10 ти път - наказаха го..Ще стане ясно за какво е наказан и Дежа Вю..Като нарушават правилата - какво да ги правят? И да не би Модераторите да наказват в играта? Ако бях аз - първо Ангела заминаваше..То нема остане кой да гледа децата в тая вашата къща.. *hihi* Ще умреш от глад ,като се пристрасти жената.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2009, 21:47:06 »

Е аз какво общо имам с наказанията във вашия съюз? Малкия беше мултиакаунтър -  за 10 ти път - наказаха го..Ще стане ясно за какво е наказан и Дежа Вю..Като нарушават правилата - какво да ги правят? И да не би Модераторите да наказват в играта? Ако бях аз - първо Ангела заминаваше..То нема остане кой да гледа децата в тая вашата къща.. *hihi* Ще умреш от глад ,като се пристрасти жената.. *pardon*


   да бе ше стане ясно тва се казва ведна га а не се чака да свърши ерата
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2009, 21:52:17 »


   да бе ше стане ясно тва се казва ведна га а не се чака да свърши ерата
Ми да пита бе..Аз ако знам , да съм го казал..Ей така без нищо не наказват..Да пита на съпорта и да разбере..И да го постне..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2009, 23:07:54 »

аз също мога да коментирам този проблем и да по принцип е добре да не се възползват играчите(модератори) от своите привилегии , но когато някой съюз определено ги вбеси те прекаляват ,а говоря именно за съюз tupa_lupa ( няма да изброявам имена ,тези които играят играта от доста време са запознати с членовите на това сдружение ). Тогава с свят 3 бях баннат за 2 дни заедно с 1 или 2ма члено на съюз TANGRA .. причината все още не ми е ясна , но това е минало и въпреки всичко те успяха да постигнат целта си -> разбиването на армията ми ( направо си беше зануляване ) . Мисля ,че това е доказателство за видна нередност от страна на как да ги нарека по-висшите в играта .. просто сейфовете и стабилното пазене на армията от моя страна е прекрачило границите на нормалното и е достигнало до нервите на членовете на противниковия съюз , а след което резултата беше на лице hArd - занулен , запален , разграбен.

Не искам да припомням тези моменти , но определено беше забавно Smiley нищо лично към никого
в свят 1 съм прикрит под друг ник именно поради този факт
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2009, 23:16:51 »

аз също мога да коментирам този проблем и да по принцип е добре да не се възползват играчите(модератори) от своите привилегии , но когато някой съюз определено ги вбеси те прекаляват ,а говоря именно за съюз tupa_lupa ( няма да изброявам имена ,тези които играят играта от доста време са запознати с членовите на това сдружение ). Тогава с свят 3 бях баннат за 2 дни заедно с 1 или 2ма члено на съюз TANGRA .. причината все още не ми е ясна , но това е минало и въпреки всичко те успяха да постигнат целта си -> разбиването на армията ми ( направо си беше зануляване ) . Мисля ,че това е доказателство за видна нередност от страна на как да ги нарека по-висшите в играта .. просто сейфовете и стабилното пазене на армията от моя страна е прекрачило границите на нормалното и е достигнало до нервите на членовете на противниковия съюз , а след което резултата беше на лице hArd - занулен , запален , разграбен.

Не искам да припомням тези моменти , но определено беше забавно Smiley нищо лично към никого
в свят 1 съм прикрит под друг ник именно поради този факт
За коя ера говориш или и това не си спомняш? Тая дето Анима ви беше лидер и водихте война с МС Мишо ли?И Тунинг играеше при вас? За тая ера ли ми говориш?
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2009, 23:17:15 »

Това ми прилича на чанч. Що си със шапка, що си без шапка.  *crazy* *crazy*

 *SPITEFUL*
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2009, 23:50:57 »

анима ни водише не сме играли срещу MC_MISHO а срещу титов , камикадзе , mglata и компания Smiley а тунинг играеше в предни ери
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2009, 23:55:09 »

анима ни водише не сме играли срещу MC_MISHO а срещу титов , камикадзе , mglata и компания Smiley а тунинг играеше в предни ери
С мглата играех аз 2 ери  - та кой е бил модератор тогава казваш и е играл в Тупа Лупа?Щото аз станах модератор доста след това..Това ми беше първата ера в 2 ..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
6i6arkata
Гост
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2009, 00:03:18 »

хора стегнете се не позволявайте на играта да ви скара  Wink
луци братле тоя филм с жената...не е много коректно... все едно да играя и аз с 3 аццта и да кажа, че уча съквартирантите  Wink  *beer*
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2009, 00:16:11 »

къде си брее,само ЦСКА  Grin Москва де  Tongue
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2009, 02:43:53 »

анима ни водише не сме играли срещу MC_MISHO а срещу титов , камикадзе , mglata и компания Smiley а тунинг играеше в предни ери
ади пак титов  Grin а помниш ли когато те омотах с annihilus ? и почна отваряш теми за невъзможната войска  [:-}
Активен
Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2009, 09:26:18 »

хора стегнете се не позволявайте на играта да ви скара  Wink
луци братле тоя филм с жената...не е много коректно... все едно да играя и аз с 3 аццта и да кажа, че уча съквартирантите  Wink  *beer*

  за тебе лъжа за мене истина , добре знаеш колко време отнема империята и колко си ангажиран , ако не играе и аз няма да цъкам по-добре така нека си цъка и тя та да може и аз да си играя на спокойствие
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2009, 10:22:25 »

вече шъ знам едно ацц за брат ми и едно ацц за жената .. ама жена ми много ме оби4а и ще минава първа въпреки че може да няма шанс да стигне и до стената.. но от обич ще се хвърли преди мен пък аз ще отмъстя за нея.
Активен

Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2009, 11:32:32 »

вече шъ знам едно ацц за брат ми и едно ацц за жената .. ама жена ми много ме оби4а и ще минава първа въпреки че може да няма шанс да стигне и до стената.. но от обич ще се хвърли преди мен пък аз ще отмъстя за нея.

  не беше нужно толко дълго обяснение можеше с една дума... камикадзе
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!