Imperia Online България  
Април 24, 2024, 11:54:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят без болка!  (Прочетена 5056 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #15 -: Декември 08, 2007, 10:37:08 »

kakvo to4no imash predvid pod  "бълваж блювоч," 4e qvno sum dosta nezapoznat s na4ina ti na izrazqvane prosto se opitah da dam primer ot realniq jivot..v na4aloto na IO pishe neshto ot sorta na "maksimum realizum"..ako se prieme tvoeto predlojenie ..tova nqma da e IO a nqkva druga igra...ima dostatu4no takiva moje6 da si drupne6 otvsqkade
И това, което играеш сега не е играта, която беше! Игата търпи развитие в накакви насоки.
Мисля, че с "максимум реализъм" не са имали това предвит създателите на играта, щом търпи промени, което няма как да се случи с вече написаната история.
Фермери си има и сега във всички светове, предложението е да има свят с облекчения за тях, като се премахни опасността да са ограбвани и това няма да е друга игра.. ще е същата, но без атаки.
Активен
seka4a
Гост
« Отговор #16 -: Декември 08, 2007, 10:42:04 »

за фермерите съм съгласен че има доста но накрая и те се превръщат в кръвожадни зверове лакоми за военни точки и звания
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #17 -: Декември 08, 2007, 10:43:54 »

за фермерите съм съгласен че има доста но накрая и те се превръщат в кръвожадни зверове лакоми за военни точки и звания
И накрая да им пуснат 1 седмица DeathMach week и да става квото става Smiley)))
И това е вариант, но не е задължително1
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #18 -: Декември 08, 2007, 10:45:03 »

хъ-хъ-хъ.хитро,миш,ама предложението е твое... Tongue ние с фараона само коментирахме. Tongue Tongue Tongue
Не съм играл с вас никога, за да имам вас предвид!
Активен
seka4a
Гост
« Отговор #19 -: Декември 08, 2007, 11:21:45 »

иначе пробвай я игрицата  Cool    за ВСВ е 
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #20 -: Декември 08, 2007, 13:28:01 »

иначе пробвай я игрицата  Cool    за ВСВ е 
Като няма какво да кажеш по някоя тема няма смисъл да се прайш на прост повече, ние си те знаем че си такъв  *freak*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!