Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:31:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Два акаунта в един свят  (Прочетена 2363 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shtazi
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« -: Октомври 16, 2009, 20:16:12 »

  Ако някои знае и може да ми отговори ште му бада много благодарна.Брат ми иска да играе сашто империя но си е нажил на глажата 4е трябва да баде в са6тия свят ж които аз играя кагете ми може ли да се регне и тои или е забранено 4е никаде не видях да е писано като правило    е напално е вазможно да не сам го видяла  естествено щте играе от моя компютар.Преджарително благодаря на всички отговори ли ми
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2009, 20:28:54 »

Ами не е забранено, но и двамата рискувате. Ако по време на играта, си купите или продадете ресурс един на друг,  или пък случайно решите да се нападате, просто ще ви накажат минимум за 48 часа  *rose*
Активен

savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 06:45:10 »

Ами играя по4ти 2 години Империя заедно с жена ми от 1 ПЦ и не сам имал проблеми с колектива на Империя  Wink но и трябва да се саобразявате с Брат ти какви ги варшите да няма решетки  *crazy* *crazy* ;D ;D ;D
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2009, 10:16:36 »

Винаги ми е било интересно как от един комп играят 2-ма тази игра при положение ,че изисква доста време онлайн  *xxx* нещо от сорта "Ай ставай мой ред е"  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2009, 10:26:52 »

Винаги ми е било интересно как от един комп играят 2-ма тази игра при положение ,че изисква доста време онлайн  *xxx* нещо от сорта "Ай ставай мой ред е"  Grin
например ние в офиса имаме 5 компа с един ИП адрес, добре че играя само аз Империя онлайн. ама ако някой друг почне и аз незнам - ще стане мазало.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2009, 12:52:46 »

абе играйте бе...ако сте честни не правите глупости и не злоупотребявате няма да има лоши последствия...
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2009, 13:38:03 »

И ние игравм 2-ма, ама всеки си знае компа и не пречи на другия.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2009, 14:02:45 »

Като играят двама от едно IP достатъчна е вербална комуникация относно ,кой кога и какво пуска да продава и по кое време  *scratch*/това за 4а / за атаки между акаунтите въобще не се и помисля и не подлежи на дискутиране.
все пак си е леко напрежение и изисква внимание...или
-"Миг невнимавали бан и за двама ни "-като единият ще си почива до края.. *freak*
Активен
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2009, 14:06:44 »

Като играят двама от едно IP достатъчна е вербална комуникация относно ,кой кога и какво пуска да продава и по кое време  *scratch*/това за 4а / за атаки между акаунтите въобще не се и помисля и не подлежи на дискутиране.
все пак си е леко напрежение и изисква внимание...или
-"Миг невнимавали бан и за двама ни "-като единият ще си почива до края.. *freak*
по добре единия от колкото двамата  Grin
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2009, 14:10:40 »

по добре единия от колкото двамата  Grin

И двамта ,единият остава без армия...по щастливият случай с по високите нетни ,а другият ще го наглежда после цяла ера... Grin Grin
Затова драпам за по високи нетни... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2009, 16:00:55 »

И двамта ,единият остава без армия...по щастливият случай с по високите нетни ,а другият ще го наглежда после цяла ера... Grin Grin
Затова драпам за по високи нетни... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
я кажи тогава с кой споделяш ай-пи то Wink
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2009, 16:58:09 »

я кажи тогава с кой споделяш ай-пи то Wink

как с кой Huh? не се ли вижда от вас модераторите ? 
със съседа естествено ,краде ми от безжичният... Grin *GIRL_CRAZY*
Активен
petardan
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2009, 16:59:39 »

Преди години имах компютърна зала.Залата имаше реално АйПи и в един момент се сбъскахме с този проблем при други подобни игри (от 5 компютъра да се логнеше едновременно, всичките излизаха с това АйПи).Много от клиентите ми влючително и аз играехме на Хеттрик-онлайн футболен менаджер.Там собствениците бяха дали възможността ако от едно АйПи се логват повече от един акаунт, предварително да се съобщи това на ГМ-тата с писмо, в което се изреждат акаунтите които ползват това АйПи.Разбира се имаше условие да няма прехвърляне на пари между тези отбори, чрез фиктивни трансфери.Даже сме играели прителски срещи по между си.Разбира се тука не може да се правят подобни "приятелски срещи  *gamer*.
Има и друг случай на ползване на едни и същи АйПи-та.Има доставчици (като в моя роден град), които не дават на клинетите си статични АйПи-та, а само динамични.При което се оказва че днес аз може да се логна с АйПи-то с което вчера е бил например Нафтекс-а.Какво правим тогава?
В случая с гореспомената игра Хеттрик, бях писал няколко писма до ГМ-тата , след което ми обясниха че перманентен бан няма да има ако не са нарушени правилата.В тази игра ГМ-тата се сменяха почти всяка година и един от новоназначените ГМ беше затворил моя и на едно друго момче от залата отбори.След неколкократна размяна на писма между мене и него, успях да го убедя че освен да се логваме с едно и също АйПи друго общо нямаме, и двата отбора бяха отворени.
Пиша всичо това за да покажа че при добро желание този въпрос може да бъде уреден дори със съответни и написани правила, а не както до сега с затваряне на очите (ако няма търговия помежду им или нагласени битки да могат да играят - някакво неписано правило).
Поздрави и ... дерзайте Lips Sealed
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2009, 17:38:16 »

чета тук, че може да се продава и да се купува ресурс м/у двама души. бихте ли ми обяснили как аз като обевя ресурса си за продан ще го купил някой авер? нямам никакъв мерак да го правя, но ми е много странно, че е възможно изобщо. мъча се да си го обесня, но не успявам. сигурно не бива да се очудвам, защото все пак става дума за България - страната където всичко може да се случи колкото и невероятно да е то *freak*
Активен
petardan
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2009, 18:20:23 »

В световете с версия 4 играчите пускат за продажба ресурсите си като обявяват цената.И така, двама приятели се уговарят за количеството и цената или един мултиюзер си прехвърля ресурс от един акаунт в друг.След като бъде пусната обявата тя излиза след 10 до 60 минути.И започва едно непрекъснато цъкане с мишката докато излезе "това" количесто на "тази" цена.Най-ниската цена излиза най-отпред в листата с обявите.И за да не се объркат пускат количество от рода "123456789" или "5555555".И като се появи в листата с обявите бърза да го купи, че има такива като мене , които дебнат.Ами...ефтинийката ни е хоби  Grin. Прочети правилата, погледай известно време пазара, цъкай с мишката върху ресурсите по-често, ще видиш какви странни парадокси с цените стават.

И всичко това няма нищо общо с това че играта е Бг.Играчи от всякакви националности правят всякакви шмекерии за да си улеснят играта, а и не само тази игра.Още ехеееее... хора като Цезар са казали: Целта оправдава средствата!Просто в природата на човек е заложено да използва всякакви позволени и непозволени средства за да стигне до успеха.
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 18:24:56 от petardan » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!