Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:17:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: По дяволите, нека да живеем заедно  (Прочетена 10224 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 01, 2009, 15:00:01 »

Никога не съм гледал ''отгоре'' на българите който са останали в България, критикувам да *pardon* но това, не е защото искам да се почувствам велик или да си дам резон защо съм напуснал България. Ами може би заради носталгията или пък нуждата да се почувствам по някакъв начин пълноценен за тази страна. Поддържам контакт със всичките си приятели, пазя си всички спомени и не забравям кой съм и откъде съм тръгнал и не смятам, че местонахождението ми ме прави различен. Просто така се получава, като говоря с чужденци изтъквам хубавите неща, и обратно когато говоря с българи *pardon*
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 01, 2009, 15:02:05 »

Всъщност приемането на чернокожи сред масоните не датира съвсем от толкова скоро...Първите са приети, когато се създава първата ко-масонска ложа във Великобритания. Това става в началото на 19 век, на 26 - ти септември 1902 год. в Лондон...Ложата е била наеменована "Човешка отговорност" и е била насочена изцяло към защита правата на жените, бедните и хората с различен цвят на кожата...В нея са били приети и първите чернокожи...

Надявам се да не ми се разсърдиш за малката поправка...*rose*...

Явно моя сурс динфо, не е толкоз надежден Grin
В никакъв случай не мога да ти се разсърдя нито на теб нито на миташкия Wink
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2009, 13:21:06 »

Ето ти една статия за размишление, не е моя и може вече да съм я пускал но няма значение
Репортаж от Емирата Дубай
Там няма демокрация, затова пък има свобода и зачитане на човешкото достойнство. В България има демокрация, затова пък ние, българите сме лишени от всичко, дори от правото на живот.

Тук нещата не се свеждат до демокрация , а до манталитет и стандарт на живот.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2009, 13:26:57 »

Тогава защо ни е ЕС , нали това всъщност му е целта , една обиденена общност от различни националности . Стремим се за свят без граници , а издигаме вътрешни прегради между самите нас . Тук нестава дума за камикаджета , крадци и убийци - този тип хора е потикнат от бита си и от начина си на живеене , дали тези хора щяха да бъдат такива поставени в други условия , едва ли . Темата е по скоро за хора на които така да се каже всичко им е наред ... в живота . Защо трябва да мразят и да презират , да разбутват стари рани , може би така е по лесно . Днес стигнахме българи да мразят българи !!!

 Една новина от днес която показва до къде в деградацията си като хора сме стигнали : Разследват сборище на младежи от Асеновград, за които се смята, че са привърженици на Ку Клукс Клан

 Ку Клукс Клан ... в България .
за ККК немам коментар, относно първото не знаеш ли защо? и защо сърбия нама да влезне, за да не ги е**т в гърба еврейските им скапани схеми...
Активен

zLaGaD
Гост
« Отговор #34 -: Октомври 29, 2009, 20:43:07 »

На всеки континент по един определен етнос да се засели . Така нема да има мешавица... Циганите по дефаут ги пращам на антрактида... Grin Grin Grin
Едит: Ако за някой не остане място - на луната колкото щеш има...
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 20:45:00 от zLaGaD » Активен
mitko256
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 02, 2009, 22:22:33 »

 Малко правила на форума са нарушени в тази тема.Какво ще кажете lady_black?Ако не са видни кои,да ги изброя поеденично?Остави правилата на форума,някои изказвания са определено неетични и обидни.Нея заключвайте,изтрийте я или поне тези постове които нарушават етиката и правилата на форума.В другите форуми правят така - когато някой напише нещо което не съответства на темата и правилата,то бива изтривано и на мястото на поста се изписва - нарушена еди коя си точка или причина поста да бъде изтрит,със съответното предупреждение към участника в дискусията.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 02, 2009, 23:32:47 »

Малко правила на форума са нарушени в тази тема.Какво ще кажете lady_black?Ако не са видни кои,да ги изброя поеденично?Остави правилата на форума,някои изказвания са определено неетични и обидни.Нея заключвайте,изтрийте я или поне тези постове които нарушават етиката и правилата на форума.В другите форуми правят така - когато някой напише нещо което не съответства на темата и правилата,то бива изтривано и на мястото на поста се изписва - нарушена еди коя си точка или причина поста да бъде изтрит,със съответното предупреждение към участника в дискусията.
Това е Форума на ИО , ако не сте разбрали..Като ви харесва в другите Форуми , стойте там..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
dpainter
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2009, 10:17:10 »

Нищо не разбрах от тая тема но бих казал че делението на "бели и черни" си има причина защо например ГАДНИ МАНГАЛИ убиват българи ? защо не се трепят помежду си ? защо преди седмица слушам по новините за ново убииство 10 джагала нападнали българин ? защо всяка събота с няколко приятели се налага да се качваме на колата с бухалки да ходим да отмъщаваме на черната измет ? защото винаги има причина. Как може 7 черни боклука да убият 17 годишно момче което дори не ги е познавало а после да си признаят и дори да заплашват други жители на мястото където се е случило със същото ? ЦИТИРАМ:
- Ние ще си го излежим тоя буклук и след 20г ще се върнем за вас !
... това на какво прилича да обвиняваме правосъдието ок, няма смъртна присъда по закон защо тая измет ще я издава. Така че разделението ако може така да се каже е много правилно ако можеше всичко черно да се изтреби в България поне сега щяхме да сме прогресираща нация а не с прогнози до 2050 да са останали 600,000 души в цялата страна и да се говори само на английски ... Ей затова спрете да живете в разни филми дето определят расизма като лошо нещо , не винаги е лошо не знам какво е накарало Хитлер да започне с еврейте, нямам нищо против тях, ако това се беше случило с циганите щеше да е МНОГО ПО-ДОБРЕ. Спирайте да живеете в разни филми защото няма така да стани по-добре.
В БЪЛГАРИЯ НЕ Е ИМАЛО ЗАКОНИ ОТ ВРЕМЕТО НА ХАН КРУМ И ТОВА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ АКО НИЕ НЕ ГО НАПРАВИМ !
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 03, 2009, 11:11:44 »

http://www.youtube.com/watch?v=ySUTeJq6UjY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=tnsorny3LmY
http://www.youtube.com/watch?v=me7_v40Hcqc&feature=related
 *HUNTER* http://www.youtube.com/watch?v=2lYtjpEpums&feature=related
последния нали го чухте, искам да му с*ра в устата
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 11:13:39 от LCFDIVINE » Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2009, 20:03:41 »

Много лесно е да вземеш един случай и да обвиниш цял народ че бели еди си какви . Нима българи , неубиват българи . Нима българи неубиват не само българи . Това занчи , че съм убиец - така ли ? ... Темата се отнася точно за хора като Вас и тези дето убиват . Защото с омраза не се постига нищо , а с закони и образование , но при нас липсват и двете . Глупав народ , лесно се управлява . Споменавате Хитлер , за мен той е доста важна историческа личност , дори в профила ми тук седи един негов цитат : "Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят" - човека се е възползвал много добре от това и е създал най-ужасаващата война до сега . И какви планове е имал за нас Българите - газовоте камери са ни чакали според неговата идеология .

 Поствате клипче съдържащо престъпления извършени от цигани ... защо не постнете такова с престъпления извършени от българи ... всяко с пропагандата си :

 Двама български полицаи и служител на министерството на отбраната са арестувани за участие в кражби на автомобили

Полицаи правят секс с 15-годишна, снимат се

 По вашта , логика значи всички полицаи , от това което съм постнал по нагоре са крадци и изналсивачи

 Циганите крадат и убуват - хайде да ги мразим и дето ги срещнем да ги трепем , ама до смърт . А Българите и те убиват и крадат - тях какво ще ги правим ... ама само ние ли . Турци , руснаци , сърби , англичани ... да изброя всички народности ли . Няма различни хора всички сме еднакви колкото и да не ни се иска или вярва . Убийциме сме крадци сме , ама всички ли ? Щом казвате ...

Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2009, 20:55:34 »

ниски и високи всички сне еднакви, безсмислена тема, мисля че просто си нямате работа и се вдетенявате както и аз  Grin
Активен

Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #41 -: Януари 27, 2020, 19:44:01 »

Всичко ли е политика или просто сме такива . Защо трябва да се разделяме на бели или черни , християни или мюсолмани - всички сме хора и сме еднакви , колкото и да не ни се иска едни и същи сме , с добрите и лошите си черти . Днешните политици ли прокараха расовата омраза и разделение между българските граждани или винаги е я имало - имаше си я но не бе толкова изострена ... Едно селце неизвестно за повечето българи стана доста известно тия дни - Славяново , с паметника на "Незнайния турски воин" и новосформираната партия "Мюсюлман-демократическия съюз" . Та защо сме такива или всичко е една политическа игра ... игра на насаздане на омраза и ненавист между българските граждани .


Мушнете си интернационалната идеология,там дет слънце не огрева  bgflag
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #42 -: Февруари 03, 2020, 19:18:37 »


Мушнете си интернационалната идеология,там дет слънце не огрева  bgflag
аферим , ашколсун, маша'ала. и ти требеха 10 години за такъв отговор?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 07, 2020, 17:21:54 »

Следя форума от десет години насам с надеждата да прочета този отговор!
 *rose* *rose* *rose*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!