Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:36:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: По дяволите, нека да живеем заедно  (Прочетена 10223 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #15 -: Септември 28, 2009, 23:36:44 »

Даже ако си направиш труда да провериш, ше видиш, че атентатие насочени срещу арабски правителства и територий са страшно много а именно защото терористи не се толерират никъде, нито в Испания нито в Ирландия и в нито една арабска страна wassup
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
pavel1
Гост
« Отговор #16 -: Септември 28, 2009, 23:37:19 »

4овека каза да живеем си4ки заедно и аз му отговорих 4е никав път няма да стани таз и е истина *pardon*
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #17 -: Септември 28, 2009, 23:51:41 »

4овека каза да живеем си4ки заедно и аз му отговорих 4е никав път няма да стани таз и е истина *pardon*
аз пък си живея точно така Tongue
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
pavel1
Гост
« Отговор #18 -: Септември 28, 2009, 23:53:03 »

браво на теб Wink
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #19 -: Септември 29, 2009, 01:48:03 »

по тази тема нямам коментар !
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #20 -: Септември 29, 2009, 19:57:08 »

4овека каза да живеем си4ки заедно и аз му отговорих 4е никав път няма да стани таз и е истина *pardon*

 Тогава защо ни е ЕС , нали това всъщност му е целта , една обиденена общност от различни националности . Стремим се за свят без граници , а издигаме вътрешни прегради между самите нас . Тук нестава дума за камикаджета , крадци и убийци - този тип хора е потикнат от бита си и от начина си на живеене , дали тези хора щяха да бъдат такива поставени в други условия , едва ли . Темата е по скоро за хора на които така да се каже всичко им е наред ... в живота . Защо трябва да мразят и да презират , да разбутват стари рани , може би така е по лесно . Днес стигнахме българи да мразят българи !!!

 Една новина от днес която показва до къде в деградацията си като хора сме стигнали : Разследват сборище на младежи от Асеновград, за които се смята, че са привърженици на Ку Клукс Клан

 Ку Клукс Клан ... в България .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #21 -: Септември 30, 2009, 14:46:34 »

Винаги ще смятам, че светът е прекрасен и хората са добри по природа. Ако това ме прави непригоден, добре!
Предпочитам цял живот да бъда посредствен, отколкото да приема нечия жалка реалност.
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #22 -: Септември 30, 2009, 15:38:44 »

 Браво  Grin
 Остава сега и да си ходил там .....

Там няма демокрация, затова пък има свобода и зачитане на човешкото достойнство.
Вярно е - демокрация няма ... за зачитането - зависи от коя страна на барикадта си Wink по хотелите и казината определено те зачитат ама я се поразходи по обходните маршрути на Дубай .....

В България има демокрация, затова пък ние, българите сме лишени от всичко, дори от правото на живот.
Аз пък си мисля, че имам доста неща от който имам право да се възползвам в България, особенно като нейн гражданин .... А за лишаването от правото на живот - не се сещам някъде в НПК, ГПК или пък в Конституцията на България да се споменава нещо дори наподобаващо на "нямаш право на живот"  *crazy*

Там няма демокрация. Затова няма просяци по улиците.
Явно колко разбираш какво е демокрация  Smiley

Няма министри, защитаващи убийци ... Няма глад и мизерия, няма подкупни съдии и прокурори, обръчи от фирми и геноцид. Там няма нито демокрация, нито корупция и безнадеждност. Няма безработица и страх, няма напрежение. .... Там няма масони, евреи, комунисти и изродена човеконенавистническа демокрация. ...
Че ти като си толкова навътре с тия световни конспираций вземи ни светни с малко повече доказателства а не голословни изказвания подкрепящи безумните твърдения на някой борещ се за сензация надъхан и тотално разочарован журналист  *xxx*
 Само прочети последната част от този цитат и ми кажи че това да се делят едни на еди какви си а другите на по така не е основния модел на расизма ... а ти срещу това се противиш ....  *hihi*

В Дубай законите не защитават нагли пришълци за сметка на коренното население.
Аха значи ако не си кореняк си нагъл пришълец .... е това е пример за световната единна общност и може би трявба да е новото мото на всички организаций борещи се срещу расизма  *scratch*

И докато тук, в нашата европейска социал-демокрад либерална държавичка пришълците не плащат ток, вода и такси, в азиатския Дубай от тези задължения са освободени местните жители
Имаш нещо против "пришълците" или само си ги мразиш  Grin Защото аз мога да ти кажа, че не те са виновни, че им позволяват да не правят това или да правят онова безнаказано само и само да гласуват за този или онзи .... всеки избира сам за себе си и винаги гледа предимно от своята лична гледна точка. Така вземайки решение разни хора да не спазват закони или за определени хора за определени наказания да има "амнистия" или просто затваряне на очите просто им се показва че те са с повече превилегий .... не те са виновни за това ... като си имаш превилегий си ги ползваш Wink

Демокрация или свобода? Демокрация или нормално човешко съществуване? Демокрация или България? Това са въпросите, които стоят сега пред нас
Някога се борихме за свобода и демокрация. Сега се налага да избираме - Демокрация или Свобода!
По скоро това са термини който би трябвало да поразучиш и тогава да се опитваш да отговаряш на въпросите .... а не "по инерция"  Embarrassed


п.п. с този лик на Лески не мисля че имаш право да говориш толкова лоши неща против нашата "държавица" ....  Sad Има и хора де си я обичаме с всичките и недостатъци !!!
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #23 -: Септември 30, 2009, 16:28:48 »

Браво  Grin
 Остава сега и да си ходил там .....
 Вярно е - демокрация няма ... за зачитането - зависи от коя страна на барикадта си Wink по хотелите и казината определено те зачитат ама я се поразходи по обходните маршрути на Дубай .....
 
 

НЕ съм ходил там, кои маршрути на Дубай и как не те зачитат?


 
 Явно колко разбираш какво е демокрация  Smiley
 
прав си не я разбирам демокрацията *freak*

 Че ти като си толкова навътре с тия световни конспираций вземи ни светни с малко повече доказателства а не голословни изказвания подкрепящи безумните твърдения на някой борещ се за сензация надъхан и тотално разочарован журналист  *xxx*
 Само прочети последната част от този цитат и ми кажи че това да се делят едни на еди какви си а другите на по така не е основния модел на расизма ... а ти срещу това се противиш ....  *hihi*

за министри защитаващи убиици, подкупни съдий и т.н. не мога да ти дам доказателство Tongue
Там няма масони, евреи, комунисти и изродена човеконенавистническа демокрация. ... Кажи ми кои от изброените не са расити? *freak* ;D

 Аха значи ако не си кореняк си нагъл пришълец .... е това е пример за световната единна общност и може би трявба да е новото мото на всички организаций борещи се срещу расизма  *scratch*
 
Когато искаш повече права от коренното население ъхъ нагъл си!!!

 
 По скоро това са термини който би трябвало да поразучиш и тогава да се опитваш да отговаряш на въпросите .... а не "по инерция"  Embarrassed

отговори ми ти плс Embarrassed

 
 Имаш нещо против "пришълците" или само си ги мразиш  Grin Защото аз мога да ти кажа, че не те са виновни, че им позволяват да не правят това или да правят онова безнаказано само и само да гласуват за този или онзи .... всеки избира сам за себе си и винаги гледа предимно от своята лична гледна точка. Така вземайки решение разни хора да не спазват закони или за определени хора за определени наказания да има "амнистия" или просто затваряне на очите просто им се показва че те са с повече превилегий .... не те са виновни за това ... като си имаш превилегий си ги ползваш Wink
за сметка на кого ги позлваш тия привилегий?и кой ги раздава?не би ли трябвало закона да един за всички?или в най-лошия случай привигилеровани да са коренното население?
п.п. с този лик на Лески не мисля че имаш право да говориш толкова лоши неща против нашата "държавица" ....  Sad Има и хора де си я обичаме с всичките и недостатъци !!!
ако исках да се определя с имету Му, нямаше да се пиша сатариус!!! *freak* Левски е патрон на отбора на който симпатизирам Wink за лошите неща дет ''говоря за България не мога да ти помогна, джиткай си с капаците *xxx* Никога никъде не съм споневал, че не обичам България *crazy*
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #24 -: Септември 30, 2009, 18:10:32 »

п.п. с този лик на Лески не мисля че имаш право да говориш толкова лоши неща против нашата "държавица" ....  Sad Има и хора де си я обичаме с всичките и недостатъци !!!

 Има един израз , 'Обичам родината, мразя държавата' . Няма идеялни неща и идеялни системи , което ме подсеща за град Ауровил : "Ауровил е селище в южна Индия, в областта Тамил Наду (някои негови части са в Пудучери). То е още едно предизвикателство, което човекът отправя към природата.
Селището е основано от последователи на Шри Ауробиндо и е отчасти финансирано от ЮНЕСКО.
При откриването тук идват представители на 121 държави и от всички индийски щати. Всеки от тях носи прах от своята земя и го полага в огромна урна, разположена в сърцето на града, подобно на символ на единението.

Това е спокойно място, където човек се отдава на труд, обич и размисъл. Тук расовите, религиозните и обществените различия са забравени. Децата, които израстват тук, не знаят за пороците и насилието извън пределите на Ауровил.
Тук живеят 1700 души от 35 държави, но повечето от тях са от Индия и Франция, които се опитват да насочат човешката еволюция в друга посока.

Тук няма бедност, алкохолът и цигарите са забранени, както и политиката. Всеки доброволно внася излишъка от доходите си в общ фонд. Местните жители сами строят къщите си, от природосъобразни материали, и се грижат за земеделието и животновъдството. Те имат голяма обща ферма, наречена Аурогрийн. Нуждите от вода на селището се задоволяват от дигите, които жителите са построили. Повечето от стоте къщи имат генератори за слънчева енергия. Градът е опасан от зелен пояс от 405 хектара гори. "

Този град е една действаща утопия ...
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #25 -: Септември 30, 2009, 20:18:08 »

за лошите неща дет ''говоря за България не мога да ти помогна, джиткай си с капаците *xxx*

 Има едно сайтче гугъл ... там можеш доста подробно да намериш какво означава расизъм, какви са масоните, комунистите и какво е демокрация .... не е срамно да не знаеш, но не е много умно да твърдиш без да си наясно  Wink
 Понеже лика на Левски в мен поражда нотка на патриотизъм затова и реших че това целиш с поставянето му подимето си .... Извинявай ако съм те обидил с "набеждаването" че си патриот или че поне би било добре да си (пак според мен)  *pardon*
 И тъй като може би и аз съм неук и не мога да ти следя мисълта така добре колкото ми се иска ... какво означава "джиткай си с капаците" ... Huh?

 п.п. Самото постване на тази статия и това, че би трябвало да се замислим над нея ме подразни. Реших, че щом го пускаш и искаш хората да се замислят над това може би симпатизираш на написаното в нея (искренно се надявам да е било просто недоразумение и ако е така ще получиш моето извинение) .... защото в противен случай е много жалко че има хора в България, който си нямат на идея какво става и какво представлява тя ... Незнаят за всички красиви и добри неща който се случват, не ги търсят и не спомагат за тяхното реализиране ... Седят пред комповете и гледат новините - та дори и там отбират само хрониките с насили, който им напомнят на всички РПГ игри и тем подобни ..... Наистина би било жалко  :Smiley
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #26 -: Септември 30, 2009, 21:22:13 »


 Има едно сайтче гугъл ... там можеш доста подробно да намериш какво означава расизъм, какви са масоните, комунистите и какво е демокрация .... не е срамно да не знаеш, но не е много умно да твърдиш без да си наясно  Wink
 Понеже лика на Левски в мен поражда нотка на патриотизъм затова и реших че това целиш с поставянето му подимето си .... Извинявай ако съм те обидил с "набеждаването" че си патриот или че поне би било добре да си (пак според мен)  *pardon*
 И тъй като може би и аз съм неук и не мога да ти следя мисълта така добре колкото ми се иска ... какво означава "джиткай си с капаците" ... Huh?

 п.п. Самото постване на тази статия и това, че би трябвало да се замислим над нея ме подразни. Реших, че щом го пускаш и искаш хората да се замислят над това може би симпатизираш на написаното в нея (искренно се надявам да е било просто недоразумение и ако е така ще получиш моето извинение) .... защото в противен случай е много жалко че има хора в България, който си нямат на идея какво става и какво представлява тя ... Незнаят за всички красиви и добри неща който се случват, не ги търсят и не спомагат за тяхното реализиране ... Седят пред комповете и гледат новините - та дори и там отбират само хрониките с насили, който им напомнят на всички РПГ игри и тем подобни ..... Наистина би било жалко  :Smiley
За масоните знам, че не приемат чернокожи в средите си, поправи ме ако бъркам *pardon*
за комунизма, който е бил в нашата страна хич нема да ти вада примери, за това колко е бил дискриминативен Tongue
И напротив обичам си родината, и знам колко красиви и добри неща стават, но това, че се опитваш да минимализираш или въобще да не видиш лошите ми е много странно?!За капаците имам предвид, че ако се правим всичко ни е наред, как ще тръгнем нагоре? Или ти нали си си добре кво те интересуват другите....Дразни те че търся лошото в България, еми човек на последно място сме по всички критерий в ЕС(сравняват ни с албания), а от това боли и се питам защо е така и търся причините, това прави ли ме по-малко патриот?
П.П.Не съм гледал Български новини(освен спортни) от поне 3 години и въобще не знам какви са тия РПГ игри *stop*
И статията ми харесва да, в противен случай не бих я постнал, съжалявам че не ти харесва *pardon*
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 21:23:47 от satarius » Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #27 -: Септември 30, 2009, 21:27:41 »

Много ми се иска, ако може разбира се, да ми обясниш, ето този цитат, не го оспорвам ни най-малко, интересна ми е гледната ти точка, какво точно имаш в предвид?

  .... защото в противен случай е много жалко че има хора в България, който си нямат на идея какво става и какво представлява тя ...
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 01, 2009, 09:53:29 »

За масоните знам, че не приемат чернокожи в средите си, поправи ме ако бъркам *pardon*
за комунизма, който е бил в нашата страна хич нема да ти вада примери, за това колко е бил дискриминативен Tongue
И напротив обичам си родината, и знам колко красиви и добри неща стават, но това, че се опитваш да минимализираш или въобще да не видиш лошите ми е много странно?!За капаците имам предвид, че ако се правим всичко ни е наред, как ще тръгнем нагоре? Или ти нали си си добре кво те интересуват другите....Дразни те че търся лошото в България, еми човек на последно място сме по всички критерий в ЕС(сравняват ни с албания), а от това боли и се питам защо е така и търся причините, това прави ли ме по-малко патриот?
П.П.Не съм гледал Български новини(освен спортни) от поне 3 години и въобще не знам какви са тия РПГ игри *stop*
И статията ми харесва да, в противен случай не бих я постнал, съжалявам че не ти харесва *pardon*

 
Много ми се иска, ако може разбира се, да ми обясниш, ето този цитат, не го оспорвам ни най-малко, интересна ми е гледната ти точка, какво точно имаш в предвид?

 Искаш да ти кажа защо реагирах така на статията ?!?!? Защото ми е писнало разни патриоти да говорят колко сме зле, че сме на последно място в тази и онази статистика, че ни сравняват с този или онзи .... но по какво .... замислял ли си се - Само по това в което отстъпваме ! Е няма как да сме "по по най" във всяко отношение  *crazy*
 Мога да ти кажа че има един куп добри статистики в който сме на челните места и то от доста време, но никой не говори за това .... говорим само как сме зле, колко сме подтиснати, ревен напред назад че другите са ни виновни и като капак на всичко си правим бати антирекламата и само се закопаваме.
 Да аз си харесвам държавата, нацията и манталитета .... Живея в България, Наричам се гордо БЪЛГАРИН и не се срамувам от това което представлявам (ще се опитам така да живея, че и сина ми да се чувства горд с тези неща)
 Като не ти харесва тука ине виждаш нищо полужително защо си още тук (поне доколкото разбрах живееш в България ... а и си патриот) ? Като искаш да се бориш - защо вместо да показваш хубавите страни и да се бориш срещу лошите и покварени неща в българия само ги назоваваш и се биеш в гърдите ... хленчиш че другите били едва ли не супер Huh?
 Показваш чрез тая статия колко са прекрасни дубайци .... а наясно ли си че дубай като отвориха границите си тотално за да могат всякакви и все повече туристи да влизат в страната (понеже петролчето им свършва и трябват свежи пари) именно коренното население се вдигна на бунт и искаше всички туристи да се обличат като тях защото това облекло било "покварено" и отречено от темошните порядки и разбирания - това проява на какво е Huh? може би има нещо "масонско" или пък "комунистическо" в тях .... Или пък че след 2 годиш ни протести (предимно мирни че там власта не търпи много да и се противоречи) все пак се отхвърлиха всички тия искания и всеки може да си се облича как си иска - стига да е облечен (тука май пак не се сбъдна желанието на коренното население ... май и в дубай не ги е*ават много много кореняците  *scratch*)
 Разбираш ли ме сега защо се издразних ...... Huh?
 Верно си имаме много трески за дялане ... Верно си имаме много проблеми .... НО сме си българи и ако действаме като такива и не го забравяме ще се оправим - вярвам в това !!!
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 01, 2009, 14:41:27 »

Грешиш satarius, приемат...При тях не се прави разделение на цвят на кожата, социален статус и вероизповедание. Приемат се еднакво всички...
Лейди права си отчасти, от съвсем скоро при масоните могат да членуват и чернокожи.

 Искаш да ти кажа защо реагирах така на статията ?!?!? Защото ми е писнало разни патриоти да говорят колко сме зле, че сме на последно място в тази и онази статистика, че ни сравняват с този или онзи .... но по какво .... замислял ли си се - Само по това в което отстъпваме ! Е няма как да сме "по по най" във всяко отношение  *crazy*
 Мога да ти кажа че има един куп добри статистики в който сме на челните места и то от доста време, но никой не говори за това .... говорим само как сме зле, колко сме подтиснати, ревен напред назад че другите са ни виновни и като капак на всичко си правим бати антирекламата и само се закопаваме.
 Да аз си харесвам държавата, нацията и манталитета .... Живея в България, Наричам се гордо БЪЛГАРИН и не се срамувам от това което представлявам (ще се опитам така да живея, че и сина ми да се чувства горд с тези неща)
 Като не ти харесва тука ине виждаш нищо полужително защо си още тук (поне доколкото разбрах живееш в България ... а и си патриот) ? Като искаш да се бориш - защо вместо да показваш хубавите страни и да се бориш срещу лошите и покварени неща в българия само ги назоваваш и се биеш в гърдите ... хленчиш че другите били едва ли не супер Huh?
 Показваш чрез тая статия колко са прекрасни дубайци .... а наясно ли си че дубай като отвориха границите си тотално за да могат всякакви и все повече туристи да влизат в страната (понеже петролчето им свършва и трябват свежи пари) именно коренното население се вдигна на бунт и искаше всички туристи да се обличат като тях защото това облекло било "покварено" и отречено от темошните порядки и разбирания - това проява на какво е Huh? може би има нещо "масонско" или пък "комунистическо" в тях .... Или пък че след 2 годиш ни протести (предимно мирни че там власта не търпи много да и се противоречи) все пак се отхвърлиха всички тия искания и всеки може да си се облича как си иска - стига да е облечен (тука май пак не се сбъдна желанието на коренното население ... май и в дубай не ги е*ават много много кореняците  *scratch*)
 Разбираш ли ме сега защо се издразних ...... Huh?
 Верно си имаме много трески за дялане ... Верно си имаме много проблеми .... НО сме си българи и ако действаме като такива и не го забравяме ще се оправим - вярвам в това !!!
Не трески приятелю, направо си е цяла гора за дялкане, само на стари лаври не се живее.  Не живея в България и точно опита ми в чужбина, ме кара да съм черноглед. Дубай е просто един пример, не съм им фен. Имат петрол, имат туризъм, дадох го като пример само заради правилния им подход. България има всичко което й е необходимо.... освен правилен подход, и теб ако ти харесва, мен лично много ме дразни продажността и нехайството на управниците(надявам се разбираш, какво искам да кажа). Как па не се намери един управник, който да мисли като теб Smiley (не говора за новото правителство, нямам наблюдения)?! Здраве-опазване, спорт, пенсионно осигуряване, бюрокрация, туризъм, селско-стопанство, евро-фондове и т.н. и т.н. кое от тези неща ни е наред? Казваш, че ако действаме като българи ще се оправим, напълно съгласен съм, кажи обаче, как да стане, като почти не останаха хора, които мислят така(винаги има някой, който прави нещата напук)? Иначе във форумите и чатовете е пълно, аватари с български знамена, велики цитати и всичко, но в реалния живот всеки гледа да си напълни джоба и не го е еня, по какъв начин става това и дали престъпва закона.
Откакто съм в чужбина, съм имал хиляди дискусии и караници с чужденци и мога да ти кажа, че един път не съм казал лоша дума за България. Но се питам, от какво е продиктувано тяхното лошо мнение, защо ни приемат, като че ли сме от третия свят и на ум ми идва само един отговор -  сами сме си виновни..... Всяка страна си има свойте проблеми, никъде не е перфеткно или лесно, но реномето на България е под вякъква критика. Казват, че всяка страна си има мафия, а само една мафия си има държава -  България
Трябва да си показваме и признаваме грешките и лошите страни, само това е начина да ги превъзмогнем.
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!