Imperia Online България  
Април 23, 2024, 14:13:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: По дяволите, нека да живеем заедно  (Прочетена 10262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« -: Септември 28, 2009, 21:03:57 »

 Всичко ли е политика или просто сме такива . Защо трябва да се разделяме на бели или черни , християни или мюсолмани - всички сме хора и сме еднакви , колкото и да не ни се иска едни и същи сме , с добрите и лошите си черти . Днешните политици ли прокараха расовата омраза и разделение между българските граждани или винаги е я имало - имаше си я но не бе толкова изострена ... Едно селце неизвестно за повечето българи стана доста известно тия дни - Славяново , с паметника на "Незнайния турски воин" и новосформираната партия "Мюсюлман-демократическия съюз" . Та защо сме такива или всичко е една политическа игра ... игра на насаздане на омраза и ненавист между българските граждани .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Horn
Гост
« Отговор #1 -: Септември 28, 2009, 21:26:16 »

Този въпрос си го задавам от 21 години и все се чуда защо е така.  *gamer*
За да победи злото, просто добрите хора не трябва да правят нищо......но дори и да правят, злото пак печели.  *pardon*
Активен
pavel1
Гост
« Отговор #2 -: Септември 28, 2009, 22:35:05 »

как ще сме еднакви със черните бре нищо общо нямаме ако питаш мене...един френд така приказваше че много добри хора били негрите отиди да бачка в телепица за една седмица трипати го нападнаха мангали веднъж със пистолет вари го питай ся що за хора са Grin Grin
Активен
Horn
Гост
« Отговор #3 -: Септември 28, 2009, 22:37:43 »

Нито ние, нито те сме оправдани в насилие и идиотщини. Но те просто стават. Все пак по-голяма идиотщина от всичко е да седиш и робуваш. А е невъзможно всички в един момент да почнем да миpуваме.
Активен
pavel1
Гост
« Отговор #4 -: Септември 28, 2009, 22:42:07 »

има огромна разлика от това колко се обива,краде...във една европейска държава от колкото нигерийски държави и арабските.мароканците напрамир дет са в испания са чисто побъркани те без ной не излизат...набииш някои после дойдат 20 и та заколят се едно колят прасе ;D
Активен
Horn
Гост
« Отговор #5 -: Септември 28, 2009, 22:46:06 »

Насилието ражда насилие. Същото е било и в така наречените "развити страни". Но са направили нещо по въпроса и са намалили някои неща. Същото може да стане и при държави като Нигерия, Мароко и т.н. Въпросът е как и дали някой от тях ще си мръдне задника да го направи.
Активен
pavel1
Гост
« Отговор #6 -: Септември 28, 2009, 22:48:23 »

те не могат да го направят аз нали ги гледам уча с мароканци нигерийци  монголци еквадорци цоломбийци...те са пълни некадърници
 ако трябва да съм честен нищо незнаят да правят
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #7 -: Септември 28, 2009, 22:58:51 »

Павле, задавал ли си си въпроса, защо излизат с ножове? Колко пъти са ги шамарили скинове и колко пъти са били онеправдани, както ти казаха по-горе, насилието ражда насилие. Живял съм в Мароко и в Сенегал, това че ти си видял и чул само за вандали, не ти дава право да генерализираш, защото по твоята логика Българите са всички до един измамници, фалшифицират кредитни карти, крадци на коли, поробват девойки и т.н. което въобще не е вярно. Дай ми една арабска страна, където процента на криминалност е по-висок от този в испания?(перкаш си по инерция)
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #8 -: Септември 28, 2009, 23:00:30 »

те не могат да го направят аз нали ги гледам уча с мароканци нигерийци  монголци еквадорци цоломбийци...те са пълни некадърници
 ако трябва да съм честен нищо незнаят да правят

Изби рибата с тоя цитат *hahaha* я си виж правописа бе, учил ми той *freak*
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
pavel1
Гост
« Отговор #9 -: Септември 28, 2009, 23:02:50 »

еми не мога да кажа държава с по голяма криминалност и не съм бил в други държави освен в бг и спаин ама криминалноста не е висока в испания закот испанците крадат убиват или българите или румънци....а защото е бъкано точно със тези мароканци негри и мачу пикчовци Wink
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #10 -: Септември 28, 2009, 23:04:36 »

Ето ти една статия за размишление, не е моя и може вече да съм я пускал но няма значение
Репортаж от Емирата Дубай
Там няма демокрация, затова пък има свобода и зачитане на човешкото достойнство. В България има демокрация, затова пък ние, българите сме лишени от всичко, дори от правото на живот.
Там няма демокрация. Затова няма просяци по улиците. Няма данъци и акцизи. Няма министри, защитаващи убийци. Министри, пикаещи из градските шадравани. Няма вилнеещи цигански банди, нито взривове и престрелки. В недемократичен Дубай никой не поставя решетки на прозорците си. Там жилищата наистина са неприкосновени. Няма глад и мизерия, няма подкупни съдии и прокурори, обръчи от фирми и геноцид. Там няма нито демокрация, нито корупция и безнадеждност. Няма безработица и страх, няма напрежение. Там, в Арабската пустиня, превърната за десетилетия в рай няма демокрация по еврейски образец. Там няма масони, евреи, комунисти и изродена човеконенавистническа демокрация. В Дубай законите не защитават нагли пришълци за сметка на коренното население. Службите за сигурност преследват терористи и шпиони, а не организират атентати срещу неудобни политически опоненти. Там няма демокрация, затова правителството не ограбва своя народ и хората живеят добре. И докато тук, в нашата европейска социал-демокрад либерална държавичка пришълците не плащат ток, вода и такси, в азиатския Дубай от тези задължения са освободени местните жители.
Демокрация или свобода? Демокрация или нормално човешко съществуване? Демокрация или България? Това са въпросите, които стоят сега пред нас.
Някога се борихме за свобода и демокрация. Сега се налага да избираме - Демокрация или Свобода!
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
pavel1
Гост
« Отговор #11 -: Септември 28, 2009, 23:04:42 »

стига сте ми приказвали за правописа омръзна ми да ва слушам да не мислиш че ще ти се занимавам да слагам запетаи точки и прочие аз пиша на хиляда местя едновремено и в империята играя да не мислиш че обръщам внимание какво и как пиша *scratch*
« Последна редакция: Септември 28, 2009, 23:06:50 от pavel1 » Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #12 -: Септември 28, 2009, 23:09:07 »

stiga ste mi prikazvali za pravopisa omrazna mi da va slusham da ne mislish 4e shte ti se zanimavam da slagam zapetai to4ki i pro4ie az pisha na hilqda mestq ednovremeno i v imperiata igraq da ne mislish 4e obrashtam vnimanie kakvo i kak pisha *scratch*
Ами не си само ти, и аз чатя с много хора и разцъквам в империята. Не претендирам за висока грамотност, но пък твойто е под всякъква критика и е първото нещо което се набива на очи и е неприятно. Преди да постна си препрочитам за да сложа препинателните знаци не ми струва нищо!
Има разлика от криминалноста в Африка и Европа. На черния континент, тя е продиктувана от мизерия и глад, докато в Европа от алчност, завист и жажда за власт.
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
pavel1
Гост
« Отговор #13 -: Септември 28, 2009, 23:19:28 »

Те са луди тoва им е проблема. Тез терористи всички са араби... фанат некво лапе и му кажат ако влезиш с бомба в таз зграда и изтрепиш всички дълга ти е изпълнен и ще отидиш в рая той влиза и ги избива... ама то това щото са гладни нали *crazy*
« Последна редакция: Септември 28, 2009, 23:22:32 от pavel1 » Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #14 -: Септември 28, 2009, 23:29:21 »

Те са луди тва им е проблема. Тез терористи сичките са такива араби... фанат некво лапе и му кажат ако влезиш с бомба в таз зграда и изтрепиш всички дълга ти е изпълнен и ще отидиш в рая той влиза и ги избива... ама то това щото са гладни нали *crazy*

Тук нямаш предвид палестинците нали?! Не всички терористи са араби и не всички араби са терористи (личен опит) Случка която ми разказа приятел мароканец:
След бомбените атентати в Казабланка, обикновени хорица пипват една гад в тях как имал планове за атака и т.н.(дълго е, ако дръжиш ше ти разкажа всички детайли) и го слюпват от бой, направо го смазват. За такива там има затвори, за които никой не е чувал. За това престани с тия амалгами. С палестинците по-друг начин стой въпроса, но не това разискваме в момента.
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!