Imperia Online България  
Април 24, 2024, 16:42:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наглежда се акаунта...  (Прочетена 1180 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tome
Сержант
**

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 59



Профил
« -: Септември 26, 2009, 12:06:26 »

Здравейте,
Имаме война с _BALKAN_.... Лидерката на съюза divine, си сменя знамето от българско на гръцко, вече 3-4 пъти в рамките на 24 часа....
Значи, вчера сутринта пуснах атаки, към нея и минаха всички(Беше с гръцко знаме)...
После като ми се прибра армията пуснах пак атаки и минаха 30 мин и ми хвана шпионите, а знамето вече беше българско....
Вечерта, явно след като се е прибрала от работа, незнам, пак стана с гръцко знаме....
Днес сутринта пуснах атаки и да не повярва човек, влезна и ми хвана шпионите(Знамето отново стана българско)

Ако може една проверка....Надявам се да са с реални IP-та за да можете да ги хванете SmileySmiley
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Септември 26, 2009, 13:44:41 »

наглеждане няма... ако малко поне си запознат ще знаеш защо се получава така... нека админите да проверят и да видят, че няма нарушаване на правилата. Интересно е как обвиняваш без да си проверил нещата до край... ако искаш питай един твоите, че е бивш член на Балкан, даже от първите, които са играли там.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #2 -: Септември 26, 2009, 13:58:48 »

Чист е.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!