Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:23:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една идея за играта :)  (Прочетена 1491 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tome
Сержант
**

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 59



Профил
« -: Септември 25, 2009, 13:27:55 »

Защо не направите някакво проучване, което да дава, например по 1-2% на всяко ниво, за пленяване на армията....
НАПРИМЕР: Нападам, някой той има 10 000 фаланги, 10 000 елитни стрелци, 10 000 гвардейци и 10 000 паладина...
Убивам му по 7 000 от всеки вид и му остават по 3 000 и ако имам това проучване, за което говора и съм го развил до ниво, което да ми дава 10% ...
Да му пленя по 300 фаланги, стрелци, гвардейци и паладина и той да остане с 2 700 от всеки вид?  ;D


Дано да сте ме разбрали, какво искам да кажа...
Ако някой е пускал такава тема и преди, извинявам се, но не намерих нищо подобно  Wink
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 13:34:18 от Tome » Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Септември 25, 2009, 13:36:09 »

идеята е много добра според мен и има почва в играта Smiley дано някой да и обърне внимание...

преди време имаше редица предложения за пленяване на селяни при пожар, но същата идея и аз не помня да е имало Smiley
Активен

loki
borgir
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 25, 2009, 14:28:49 »

с златото от избитата армия можеш да си попълнеш част от загубите
на мен това предлойение не ми харесва
то е като да се взима повече злато за избита армия
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Септември 25, 2009, 14:33:09 »

то е ....като да си правя армия от трите , четирите , петте ...и т.н. акаунта и да си я събирам в основния ...... защо не помислите и в тоя аспект
Активен

Tome
Сержант
**

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 59



Профил
« Отговор #4 -: Септември 25, 2009, 14:55:48 »

то е ....като да си правя армия от трите , четирите , петте ...и т.н. акаунта и да си я събирам в основния ...... защо не помислите и в тоя аспект

При това положение, би трябвало веднага да получиш наказание! Трият ти се всички акаунти и един остава, който се банва за 48 часа...Както е според правилата Smiley
Пък и аз говоря от оцелялата армия, а не от всичката армия...
Пък и защо аз ще си направя, например: 5 акаунта и ще си "събирам армията в основния"(както ти казваш). При положение, че аз ще загува повече армия в битката, от колкото ще пленя??? Не намирам логика тук  :Smiley
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Септември 25, 2009, 15:01:12 »

това което ще загубиш ...ще го загубиш и в нормалните битки  .... но бонуса от армия който ще ти дадат твоите си акаунти е неоценим:) ..... несмяташ ли че много лесно мога да направя така ,че да нямам големи загуби от битки с армий които аз ще си пусна ....а само да получа бонус от пленяване на съответната армия ....
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #6 -: Септември 25, 2009, 15:46:35 »

това което ще загубиш ...ще го загубиш и в нормалните битки  .... но бонуса от армия който ще ти дадат твоите си акаунти е неоценим:) ..... несмяташ ли че много лесно мога да направя така ,че да нямам големи загуби от битки с армий които аз ще си пусна ....а само да получа бонус от пленяване на съответната армия ....
*ok* *ok* *ok* *ok* *ok* *ok*
Активен
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #7 -: Септември 25, 2009, 15:54:23 »

нещо не се връзва  Sad , иначе чингиз е напълно прав  Wink моето мнение е че няма смисал от това проучване , по-скоро имам друго предложение което ще си го обмислям  Smiley
Активен

Soon.
Tome
Сержант
**

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 59



Профил
« Отговор #8 -: Септември 25, 2009, 16:00:40 »

това което ще загубиш ...ще го загубиш и в нормалните битки  .... но бонуса от армия който ще ти дадат твоите си акаунти е неоценим:) ..... несмяташ ли че много лесно мога да направя така ,че да нямам големи загуби от битки с армий които аз ще си пусна ....а само да получа бонус от пленяване на съответната армия ....

Еми то това е ясно, че можеш да направиш, такаче да не загубиш нито 1 войник....Като например слагаш 10 000 паладина и пускаш 30 000 фаланги, но друг е въпроса.........Няма значение...Както и да е....Заключвам темата, щом не сте съгласни Smiley
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Септември 25, 2009, 16:11:27 »

Просто ти давам пример колко лесно може да се манипулира от мултаците това нововъведение .... имаше много добри предложения преди време които да развият геймплея на играта ,но точно поради тези съображения не се въведоха
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!