Imperia Online България  
Април 26, 2024, 15:23:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забавни изрази и текстове  (Прочетена 112381 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
frozen
sophie
Редник
*

Karma: +616/-165
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил WWW
« Отговор #120 -: Февруари 23, 2011, 18:36:13 »

http://translate.google.bg/?hl=en&ie=UTF-8&tab=wT#bg|mk|%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8%20%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8
Shocked  *hihi*
Активен

Идва момент в живота, когато осъзнаваш кой има значение за теб, кой никога не е имал, кой вече няма да има, кой винаги ще има!
http://www.youtube.com/watch?v=v6ei0gNuFlI
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #121 -: Февруари 23, 2011, 18:53:37 »

помогнаха ми Smiley))...яко е
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #122 -: Февруари 23, 2011, 19:57:40 »

напиши "всички българи" и виж как се превежда на македонски *hihi*
хахаха, мда странна работа   *freak*
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #123 -: Март 05, 2011, 20:13:33 »






Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #124 -: Март 05, 2011, 20:58:10 »





 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #125 -: Март 05, 2011, 22:14:08 »

Ето го и отговора  Grin

“Здравей, мамо!
Писмото пристигна, така че го получих.
Борис пак ме заряза, а Виктор, Георги и Иван заминаха на някъде.
...Да знаеш, вече подозирам, че нещо ме мамят.
Почти си намерих работа - миналия месец си купих вестник с обяви, а вчера звъннах на една от тях. Вярно, казаха, че мястото вече е заето, обаче казаха, че догодина сигурно пак ще търсят хора, така че остава съвсем малко да почакам още.
Вчера ходихме с г-н Николов да ядем суши. Правят го от риба.
Ти не го познаваш, обаче г-н Николов каза, че аз съм много хубава и майка ми е много хубава и че с удоволствие би я поканил заедно с негови приятели да излязат ли беше, да излижат ли беше. Той е много добър. Видя твоя снимка. Също така ми каза, че има познат продуцент, който ме вика да се снимам в някакъв филм за бани. Ще има много мъже и аз самичка. Как мислиш, мога ли да стана актриса?
При леля Юлия всичко е нормално, както винаги. Оня дебил, приятелят й, й купил Ламборгини Диабло и пръстен с такъв диамант, че може канала на ваната да си запушва с него. Представяш ли си.. Нали ти казвам, идиот!
Както и да е, аз съм си най-красивата.
Не съм й предавала поздрави от тебе. Реших, че и без това достатъчно се е ояла вече.
Търсих в плика, обаче парите дето си ми ги пратила ги нямаше. Вероятно пощальоните са ги свили.
Другия път ги слагай вътре в плика.
P.S. Мамо, ти нали си Иванка Георгиева, защо са ти такива странни инициалите - Мама P.S.?”
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #126 -: Март 05, 2011, 22:25:06 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #127 -: Март 06, 2011, 19:02:46 »

" Апостолите хвърлят плодотворното си семе сред народа. "
"Петстотин години българският народ грижливо криел своя свободолюбив дух"
" Такъв патриот е Вапцаров, че да му се отдадеш тялом и духом. "
"На 9 Септември една част от българския народ се радва до полуда, а другата не знае какво я чака."
"Между хайдутите-воеводи се срещат и жени, които са овладявали по стотина яки мъже – Сирма, Боянка и др., но това не е най-правилния път за премахване на чуждото иго."
"Прабългарите били въоръжени с копия, а хан Аспарух с бял кон."
" Колко е голяма мъката на другоселеца и каква е любовта му към коня, продължител на живота му.
" Баба Тонка била майка на повече от хъшовете. "
"Още през 1762г. Паисий Хилендарски изрази голямата любов на българския народ към Русия и Съветския съюз с написването на история Славянобългарская."
"От руските братя са се учили много наши поети на творчеството. Те са изсмуквали от Добролюбов, Херцен, Чернишевски сладки сокове. Разгадавали са криволиците на техния правилен път."
"Докато спартанците ходели на война, жените им раждали деца. За тази цел те били тренирани от най-ранна възраст."
"Тъй като народа е нямал с какво да посрещне освободителите, той ги е посрещал с хляб и сол."
"Прабългарите нападали тутакси, а бягали изневиделица."
"Вазов е опъната струна между Пирин и Рила. "
Бай Ганьо е сексуален маниак – първо намига на жените, след това ги води в банята за да им покаже какво има, а после ги пощипва."
" Баба Илийца понеже нямала какво да прави, се оправяла сама на кол."
" В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство. "
" Самодиви в бяла премяна искат да помогнат в облекчаване на мъките му, като една му ближе лютата рана, а друга го в уста целуне бърже. "
Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя. "
Дядо Матейко след смъртта на своята бабичка, заживява с кротката си магаричка."
"-Кой уши байряка? – ще запита по-късно турския военачалник. – Кой му тури знака?, но и на двата въпроса ще получи отрицателен отговор."
"Хан Крум е запушил прохода със задните си части, а с предните смело атакувал."
"Левски ходи из страната гол и бос, за да възбужда народа."
" Дон Кихот е легендарен, защото имал леген на главата. "
По време на войната мъжете и говедата у нас бяха мобилизирани във войската, а жените останали на село без мъжка ръка, се справяли коя как може."
" Монахът предложил на баба Илийца да пренощува в манастира, но тя си мислела за младия юнак, който я чака в храстите и отказала. "
"Левски обикалял българия и пръскал семето си от което никнели нови хиляди борци за свобода."
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #128 -: Март 18, 2011, 17:21:39 »

Най-новият и вървежен смс - "Щ+Щ"  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #129 -: Март 18, 2011, 17:26:35 »

я поясни на старците
изговори го бързо и на глас  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MI5
Редник
*

Karma: +80/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #130 -: Март 18, 2011, 17:51:58 »

изговори го бързо и на глас  Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #131 -: Март 18, 2011, 19:51:00 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #132 -: Март 18, 2011, 20:32:29 »

Най-новият и вървежен смс - "Щ+Щ"  Grin Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #133 -: Април 03, 2011, 13:34:41 »

Японските учени разрешиха проблема с изтичането на радиация като я раздухаха с помощта на стотина китайски вентилатори. Така радиацията от Япония се придвижи на запад, прескачайки почти всички нормални страни, с изключение на Грузия, понеже хората там и бездруго изглеждат странно.

По последна информация радиационното излъчване се спряло над България и по всичко изглежда, че ще се настани тук за по-дълго време, тъй като си харесало пръчиците зайо-байо с вкус на лук.

Първи за радиацията сигнализираха жители на Радомир, които събуждайки се, имали силно желание да слушат класическа музика и по-специално Втори валс на Шостакович вместо новата песен на Преслава.

На лице са и първите физически аномалии, причинени от радиацията. След като в Китай овца роди куче, стана ясно, че в България котка е родила хипопотам, а пък хамстер е родил  руска матрьошка, в която имало парче френско сирене.

Аномалии се забелязват и при хората. 32-годишната Пенка от село Тръбач установила, че е започнало да ѝ расте 2-ро ухо, тъй като с първото се разделила при едно от подстригванията си, което било извършено от селски овчар през 99-та. Не са редки и случаите, в които граждани сигнализират, че им се отваря 3-то око или пък им се запушва ноздра.
 
Очаква се истински бум при зеленчуците. Експерти смятат, че новите реколти от краставици и домати ще гърмят докато ги дъвчем, което ще придава известен чар както на шопската салата, така и на усмивката ни.

http://www.nenovinite.com/news.php?ID=970
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #134 -: Април 03, 2011, 23:24:25 »


 Това утре ще го покажа на един колега , заслепен от неговото Ауди А3  Grin Grin Grin . Само Волво или нещо японско  :Smiley
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!