Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:25:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181550 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #795 -: Януари 18, 2014, 02:49:08 »

Тази година не. Пас съм!
Дай да видим твоите трофеи и клипове. Постни ги моля.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #796 -: Февруари 01, 2014, 19:03:51 »

Оня ден ми изпаднала една уклейка от живарника и хамерихансите направили цяло предаване за нея.

http://www.youtube.com/watch?v=ad-yoJHjQok
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #797 -: Март 11, 2015, 23:33:51 »

Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.

Чакаме да се разкълве рибата и да започваме. Минах на мързеливия риболов , който се оказа много по-приятен от очакванията ми.  Там , където ходя , от тези дава от 2 до 13 бройки на ден , с тегло между 3 и 12 кг всяко (под 3 ги пускаме , над 12 не ни е кълвало , но има такива  Wink )

Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #798 -: Март 12, 2015, 23:05:42 »

Хубаво тулстолобче. Къде го заши. Разкажи малко де, стига с тва рибарско мълчание. Подозирам язовира в Дреновец.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #799 -: Март 12, 2015, 23:12:27 »

Хубаво тулстолобче. Къде го заши. Разкажи малко де, стига с тва рибарско мълчание. Подозирам язовира в Дреновец.

Да , позна язовира , там ходя лятото няколко пъти , но изминалата година имах и друга работа там , та откарах доста време на язовира. Ако обмисляш обаче да си наглеждаш империята от там , то интернет има само на виваком.  Удрят добри толстолобчета , бяла риба около 2 кг , сом около 3 кг - интересното е , че шарана и амура драстично намалиха кълването. Относно толстолоба , в най-лошия случай си тръгваш с 2 броя , в добрия с над 10 , като всичко под 3 кг се пуска обратно  Wink Условия - билет от ИАРА + 10 лв на ден на човек. Захранка домашна (от купената нямаше ефект) Яко е , като вадиш някой красавец 9-10 кг , много се бори  Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #800 -: Март 12, 2015, 23:29:49 »

Хах, като ида за риба изключвам тотално. Никакви империи, нищо. Мълвя само една мантра - дай рибу, рибу, рибу, рибу, рибу дай Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #801 -: Март 12, 2015, 23:32:11 »

Хах, като ида за риба изключвам тотално. Никакви империи, нищо. Мълвя само една мантра - дай рибу, рибу, рибу, рибу, рибу дай Grin

На риболов за толстолоб сам човек с 3-4 въдици му остава доста свободно време  Grin Понякога удря 15-20 мин след мятането , но и често имаш 2 часа почивка да се изпъваш на слънце и да мързелуваш  *hihi*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #802 -: Март 16, 2015, 19:43:25 »

minalata есен го посетих този водоем и за три дена .... класическо капо заформих Smiley ...само дето комарите ме разнесоха денонощно, но иначе много го хвалят и приятели постоянно са там ...явно аз нямах късмет тогава
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #803 -: Март 16, 2015, 20:15:27 »

minalata есен го посетих този водоем и за три дена .... класическо капо заформих Smiley ...само дето комарите ме разнесоха денонощно, но иначе много го хвалят и приятели постоянно са там ...явно аз нямах късмет тогава

Вал , ако си ходил за Амур и Шаран , то наистина миналата година бе много слаба. Има я рибата , но не кълве. Сомчета , Бяла риба , Толстолоб - това май беше силата. Имаше едни късметлии до мен , 4 шарана за един ден изпуснаха , пича с кепа беше малко шестак и не успя да ги извади. Защо все на такива ще удари  Grin
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #804 -: Март 17, 2015, 08:52:11 »

za  толстолобчета ходехме ... с един много странен монтаж ...с тапа и тежест под нея Smiley .... около нас излязоха няколко риби ,но общо взето беше слабо навсякъде
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #805 -: Март 17, 2015, 10:00:44 »

za  толстолобчета ходехме ... с един много странен монтаж ...с тапа и тежест под нея Smiley .... около нас излязоха няколко риби ,но общо взето беше слабо навсякъде
Много е важно какъв аромат ще сложиш - мени и удря само на два , довечера ще ти споделя съставките ;-)
Активен

6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #806 -: Май 09, 2015, 14:34:20 »

Много е важно какъв аромат ще сложиш - мени и удря само на два , довечера ще ти споделя съставките ;-)
И мен ме интересува аромата за тостолоб
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #807 -: Май 09, 2015, 14:45:01 »

И мен ме интересува аромата за тостолоб

Предимно Малина , с малко шоколад и бисквита в захранката - миналата година голяма успеваемост с тези съставки. Ако не кълве , правиш същата захранка , но вместо Малина слагаш Ягода (но с Малина успеваемостта е много по-голяма)
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #808 -: Май 14, 2015, 21:16:09 »

Мърдате ли още тука бре  Grin
И аз направих един излет, ама на каквото и да хвърлях единствено това излизаше : http://prntscr.com/7575bm
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Kent
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #809 -: Май 17, 2015, 11:33:19 »

Някой знае ли хубаво язовирче край Шумен? В последно време ходя само на Бели Лом, но и там рибата изчезна... Чувствам се кат някакъв хамав - стоя си на столчето с въдицата а от среща няма отговор Sad
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!