Imperia Online България  
Април 18, 2024, 23:10:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #750 -: Октомври 17, 2013, 17:51:54 »

аааа кибапчета и аз ловя Smiley *beer* *beer* *beer* .... иначе и аз съм за сбирка ....че много ми липсват вече
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #751 -: Октомври 18, 2013, 07:15:10 »

Аз  съм  на 3  шарана и то  от платен   рибарник но  и там най голямия 2 кила
 и към 5  кила кустур    а   за  слънчевки  не  ми говори Undecided
Слънчева риба Smiley
В Плевен -Царичка
В Ловеч-Часовник
В Ловеч , костур-затворник Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #752 -: Ноември 01, 2013, 20:42:38 »

Два дена подред не ми остава време за риба  Undecided

За това днес реших, да отида да си подсиля .... резерва от вина ....





След, като се оказа че голяма част от любимите ми марки ги няма  Undecided се снабдих  с няколко препоръчани от сомелиера в Метро ... купажа .... които подобаващо ще тествам ... за сгряване след следващия вече "зимен" риболов  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #753 -: Ноември 01, 2013, 20:55:01 »

Има още 2-3 вида хубави червени вина в метро. Ама то за червено вино се треат силни мезета.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #754 -: Ноември 02, 2013, 11:05:00 »

Има още 2-3 вида хубави червени вина в метро. Ама то за червено вино се треат силни мезета.

Един пълнен шаран, увит в бекон и гарниран с пресни печурки и лукчета в доматен сос ще откъсне три бутилки от лозовия елексир като стой та гледай.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #755 -: Ноември 02, 2013, 11:29:05 »

Един пълнен шаран, увит в бекон и гарниран с пресни печурки и лукчета в доматен сос ще откъсне три бутилки от лозовия елексир като стой та гледай.

От риболовна тема ... се превърнахме в кулинарно предаване  Grin


Дано днес някой се похвали .... с улов по същество  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #756 -: Ноември 02, 2013, 22:05:57 »

Е днес се представихме добре на канала. За толкова кратко време, като изключим колко кукички и бомбарди връзвах  Grin имаме около 2 кг риба.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #757 -: Ноември 02, 2013, 23:43:14 »

Е днес се представихме добре на канала. За толкова кратко време, като изключим колко кукички и бомбарди връзвах  Grin имаме около 2 кг риба.


То добре, че бях аз ... да те спеша като ти кажа ,къде е рибата ... и каква бомбарда да сложиш ... и добре, че беше Танчето ... да ти хване риба .... ти само търчеше до колата .... и гърбеше съседите да ти дават, кой ножичка ... кой ножче ... кой съвет  Grin Grin Grin

Някой ден може и риба да хванеш .... като си навържеш 50-60 бомбарди в къщи ... да има да си мяташ  Wink

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #758 -: Ноември 03, 2013, 00:09:24 »

Мезек  и но мен  са  добри  другите не сам ги пробвал  може  някое от тях  да се окаже   добро
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #759 -: Ноември 03, 2013, 00:30:03 »

Мезек  и но мен  са  добри  другите не сам ги пробвал  може  някое от тях  да се окаже   добро

Но Ланд (ничия земя) а не Но Мен ... че се дивих 5 мин какво се опитващ да кажеш  Wink

Вила Понте 2009 год. е уникално добро вино ... за съжаление все по-трудно се намира ... за това и се принудих да взема две малки бутилки нямаше голяма Sad

Другите са за тест ... за сега не са лоши ... но в сравнение в Вила Понте и Но Ланд Голд .. не издържат  *beer*

Само, че за виното ще трябва нова тема ... тука ... уж за риболов говорим  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #760 -: Ноември 03, 2013, 01:06:05 »


То добре, че бях аз ... да те спеша като ти кажа ,къде е рибата ... и каква бомбарда да сложиш ... и добре, че беше Танчето ... да ти хване риба .... ти само търчеше до колата .... и гърбеше съседите да ти дават, кой ножичка ... кой ножче ... кой съвет  Grin Grin Grin

Някой ден може и риба да хванеш .... като си навържеш 50-60 бомбарди в къщи ... да има да си мяташ  Wink

 *beer* *beer* *beer*


 Ебавай се ти. Ако бях дошъл по-рано и сам, повече щях да хвана  Grin Че и ти искаше да ти връзвам бомбарда, че те мързеше  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #761 -: Ноември 03, 2013, 01:07:53 »

Но Ланд (ничия земя) а не Но Мен ... че се дивих 5 мин какво се опитващ да кажеш  Wink

Вила Понте 2009 год. е уникално добро вино ... за съжаление все по-трудно се намира ... за това и се принудих да взема две малки бутилки нямаше голяма Sad

Другите са за тест ... за сега не са лоши ... но в сравнение в Вила Понте и Но Ланд Голд .. не издържат  *beer*

Само, че за виното ще трябва нова тема ... тука ... уж за риболов говорим  *beer* *beer* *beer*

Има едно винце Арженто Малбек и Ел. Емперадор. Много добри вина са.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #762 -: Ноември 03, 2013, 19:29:24 »

Днес ... след като видях, че излизат само маломерни иларийки на канала под моста ... се засилих и отидох за Зарган ....

Въпреки, че беше панаир от хора ... и се наложи да хвърлям, дет се вика от гората .... на поляната а не в морето  Grin

Резултата е доста приличен  [:-}










Сега ... ще ги оправдаем .... в добра компания ... и с много настроение  *dance*


 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #763 -: Ноември 03, 2013, 19:46:15 »

Браво бе. Ние пък повторихме успеха си от вчера.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
MG88
Гост
« Отговор #764 -: Ноември 03, 2013, 23:20:16 »

Браво ! Похвала !
Не знаех,че има рибари сред членовете на ИО, а за пияници  се убедих.  *hihi*  Grin
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!