Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:47:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #675 -: Октомври 16, 2012, 21:17:13 »


Ами с теб нищо. Вчера с Кроки пак нищо. Ами замислете се малко  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin. Свещи ли ше палите, курбан ли ше колите не знам?  Grin


Днес, получих информация на "ухо" че в Църквата Света Петка във Варна е получено гооооолямо анонимно дарение ... за да бъдат осветени две въдици, пакетче кукички и доза морски червеи  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ninov
Гост
« Отговор #676 -: Октомври 16, 2012, 21:35:30 »


Днес, получих информация на "ухо" че в Църквата Света Петка във Варна е получено гооооолямо анонимно дарение ... за да бъдат осветени две въдици, пакетче кукички и доза морски червеи  Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Вярно е Кро-това са му стари снимки  Wink
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #677 -: Октомври 16, 2012, 21:41:39 »

Само можете да ми завиждате   Tongue Tongue Tongue
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #678 -: Октомври 16, 2012, 21:46:39 »


Днес, получих информация на "ухо" че в Църквата Света Петка във Варна е получено гооооолямо анонимно дарение ... за да бъдат осветени две въдици, пакетче кукички и доза морски червеи  Grin

От кого ли е дарението??? : *pardon*-X
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #679 -: Октомври 16, 2012, 21:49:18 »

Кроки днес ми отказа да дойде, явно е правил молебен  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #680 -: Октомври 16, 2012, 22:07:33 »

Когато не ти върви в риболова се прави курбан - Влашка саламура със сомови глави, като главите се закупуват от най - добрия сомаджия, тоест аз, за да стига слуката на професионалиста потърпевшия рибар. Над курбана служат молебен трима дякони като за берекет. Самата служба продължава 3 часа, като през протичането и злополучния рибар се мъчи с шаранджийска щека да закачи от казана най голямата сомова глава, мълвейки сакралната мантра - дай рибу, рибу, рибу  рибу, рибу дай. След туй се отива до най близкия водоем с всички въдици и такъми и върху тях се лее вино и вода. Счита се че курбана е успешен ако на Сирни Заговезни върху дупето на рибаря излязат 13 чирки.
« Последна редакция: Октомври 16, 2012, 22:10:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ninov
Гост
« Отговор #681 -: Октомври 16, 2012, 22:23:22 »

Когато не ти върви в риболова се прави курбан - Влашка саламура със сомови глави, като главите се закупуват от най - добрия сомаджия, тоест аз, за да стига слуката на професионалиста потърпевшия рибар. Над курбана служат молебен трима дякони като за берекет. Самата служба продължава 3 часа, като през протичането и злополучния рибар се мъчи с шаранджийска щека да закачи от казана най голямата сомова глава, мълвейки сакралната мантра - дай рибу, рибу, рибу  рибу, рибу дай. След туй се отива до най близкия водоем с всички въдици и такъми и върху тях се лее вино и вода. Счита се че курбана е успешен ако на Сирни Заговезни върху дупето на рибаря излязат 13 чирки.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Това ми хареса  *ok*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #682 -: Октомври 17, 2012, 20:35:09 »

Незнам  за вас  ма на мен     в  Чехия  не ми  са  дават  200  евро  за да  има разрешително  за  риболов  а  ако  имаш  от  Бг  пък   ти  струва 150     *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #683 -: Декември 05, 2012, 11:46:56 »

Някой да си признае дали е пробвал риболова на река, тази година ... че аз направих две греди на Луда Камчия ... и почвам да си мисля, че Любо ми предаде каръка си  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #684 -: Декември 05, 2012, 17:08:51 »

Не прави нещо, което не ти се отдава  Grin т.е. недей да мислиш... Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #685 -: Декември 06, 2012, 10:13:46 »

Честит Празник ...на всички колеги риболовци ....живи и здрави и много слука ви желая Smiley *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #686 -: Декември 06, 2012, 10:40:29 »

Честит празник на всички колеги риболовци  *beer* *beer* *beer*

Колкото люспи имат последните им 10 хванати риби .. толкова щастливи дни да имат като "задвъдично" устройство  Wink *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #687 -: Декември 06, 2012, 10:50:56 »

Колкото люспи имат последните им 10 хванати риби .. толкова щастливи дни да имат като "задвъдично" устройство  Wink *beer*
Да му мислят тия с голите шарани... Grin Grin Grin
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #688 -: Декември 06, 2012, 12:41:39 »

                          НИКУЛДЕН! 

Честит ви празник колеги и колежки! На този най - свят празник за нашия чешит ви желая здраве, много късмет и наслука!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #689 -: Декември 06, 2012, 17:50:43 »

Честит празник на всички Именници, на всички рибари, риболовци и рибоядци.  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!