Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181530 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #630 -: Септември 29, 2012, 10:19:56 »

завиждам виииииииииии ..... три години вече немога да опра до язовир Sad
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ninov
Гост
« Отговор #631 -: Септември 29, 2012, 16:56:43 »

завиждам виииииииииии ..... три години вече немога да опра до язовир Sad

А аз цяла година чаках този момент. Cry
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #632 -: Септември 29, 2012, 18:15:56 »

Браво ninov, добър урожай на вкусна и борбена риба. Аз пък ходя за рибен чипс. Undecided
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ninov
Гост
« Отговор #633 -: Септември 29, 2012, 18:47:00 »

Браво ninov, добър урожай на вкусна и борбена риба. Аз пък ходя за рибен чипс. Undecided

Благодаря,заповядай във Варна да оползотворим улова Smiley. Ако ли не...на Трухчевата къща можем да отскочим до яз."Йовковци" да си опитаме късмета SmileySmiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #634 -: Септември 29, 2012, 19:40:40 »

завиждам виииииииииии ..... три години вече немога да опра до язовир Sad

Следващото лято може да се организираме рибарите и да направим 1 сбирка на някой язовир. Въдиците ще са само за да хванем свежо мезе за бирата  *beer*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #635 -: Септември 29, 2012, 19:48:03 »

аз предлагам откриването на риболова за няколко дни Smiley  .....Докторе ще ходиш ли на сбирката ....айде казвайте да се комбинираме с пътя
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ninov
Гост
« Отговор #636 -: Септември 29, 2012, 19:48:49 »

Следващото лято може да се организираме рибарите и да направим 1 сбирка на някой язовир. Въдиците ще са само за да хванем свежо мезе за бирата  *beer*

Честно да ти кажа въдиците са по между другото-важното е да се получи хубав излет с много емоции Smiley
Активен
ninov
Гост
« Отговор #637 -: Септември 29, 2012, 19:50:35 »

аз предлагам откриването на риболова за няколко дни Smiley  .....Докторе ще ходиш ли на сбирката ....айде казвайте да се комбинираме с пътя
Аз съм съгласен на откриването на риболовния сезон да се съберем Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #638 -: Септември 29, 2012, 19:52:10 »

аз предлагам откриването на риболова за няколко дни Smiley  .....Докторе ще ходиш ли на сбирката ....айде казвайте да се комбинираме с пътя
Вал , претрупан съм с работа и ще видя до края на седмицата дали ще си уредя отпуск. Ако успея ще ти кажа. Ще се радвам на 1 сбирка - ще разтоваря и от работата  *beer*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #639 -: Септември 29, 2012, 19:59:37 »

Вал , претрупан съм с работа и ще видя до края на седмицата дали ще си уредя отпуск. Ако успея ще ти кажа. Ще се радвам на 1 сбирка - ще разтоваря и от работата  *beer*

Абре , то било следващата седмица - аз защо си мислех , че има 1 месец (незнам защо , но някак си ми се въртеше в главата , че ставаше въпрос за Ноември) *crazy*. Значи , категорично отпадам - следващите 2 съботи съм без мърдане от работата  Sad
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #640 -: Септември 29, 2012, 21:03:23 »

Абре , то било следващата седмица - аз защо си мислех , че има 1 месец (незнам защо , но някак си ми се въртеше в главата , че ставаше въпрос за Ноември) *crazy*. Значи , категорично отпадам - следващите 2 съботи съм без мърдане от работата  Sad


Аз съм солидарен с теб  Wink. Нема отпуска Sad. нема сбирка Sad( Ще се задоволя с няколко излета на езерото след работа за 1-2 килца иларийка или каквото там се хване...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Evo
Гост
« Отговор #641 -: Септември 29, 2012, 21:37:28 »


Аз съм солидарен с теб  Wink. Нема отпуска Sad. нема сбирка Sad( Ще се задоволя с няколко излета на езерото след работа за 1-2 килца иларийка или каквото там се хване...
Пууу , а бира ще има ли ?!?!?
Активен
ninov
Гост
« Отговор #642 -: Септември 30, 2012, 10:08:52 »


Аз съм солидарен с теб  Wink. Нема отпуска Sad. нема сбирка Sad( Ще се задоволя с няколко излета на езерото след работа за 1-2 килца иларийка или каквото там се хване...

Любо,вече трябва да започва зарганата,така че няма да е лошо да пробваш Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #643 -: Октомври 05, 2012, 21:26:03 »

http://www.kemo.tv/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?3271


е това е риболов  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #644 -: Октомври 05, 2012, 22:24:31 »


ЕЕЕ, къде  ли не се крих да риболовствам и там около Бета Кентавър ме откриха папараците и ме снимаха. Човек една кротушка не може да хване без фотографий и клипове :Smiley
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!