Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:22:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181539 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #600 -: Септември 11, 2012, 19:52:30 »

То и аз като съм на яза, барбекюто пече, бира се лее и т.н.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ninov
Гост
« Отговор #601 -: Септември 11, 2012, 19:57:23 »

То и аз като съм на яза, барбекюто пече, бира се лее и т.н.

А така,а после годината била ялова  *hihi* .Ох и аз нямам търпение да дойде неделята,че тогава заминавам на р.Дунав,а след това на яз.Тича.
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #602 -: Септември 11, 2012, 20:03:17 »

 Аз пък ше мятам бомбардата...  Wink
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #603 -: Септември 11, 2012, 21:11:58 »

Спамериииии, нема ли снимков материал ни моем ви повервам че ядете и пиете ни че риба ловите. Фотографирайте се в сакрално хранителни и попивателни пози като по този начин всеете смут и завист в нашите души. Аз дунавица, може да е била към три кила я държах във водата само и само да ме видят колегите как ми свива пръ4ката и естествено я откачих но да върви по дяволите, къде е кефа да ловиш като не можеш да се похвалиш. Grin
« Последна редакция: Септември 11, 2012, 21:14:24 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ninov
Гост
« Отговор #604 -: Септември 16, 2012, 11:41:03 »

Спамериииии, нема ли снимков материал ни моем ви повервам че ядете и пиете ни че риба ловите. Фотографирайте се в сакрално хранителни и попивателни пози като по този начин всеете смут и завист в нашите души. Аз дунавица, може да е била към три кила я държах във водата само и само да ме видят колегите как ми свива пръ4ката и естествено я откачих но да върви по дяволите, къде е кефа да ловиш като не можеш да се похвалиш. Grin

Как да има снимки като само ядем и пием  *hihi* *hihi*. Утре смятам да пробвам една рецепта,която намерих и сега я приготвям  Smiley
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #605 -: Септември 16, 2012, 17:04:11 »

Днес си направихме една разходка до езерото. Не беше кой знае какво, но за 2 галона бира ше ми стигне  Wink









Жена ми по едно време като се ядоса започна на ръце да ги вади  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #606 -: Септември 16, 2012, 20:29:22 »

EEE, добре е!!! Едното са попчета, големите предполагам са...?, по малките дето са се позяли така са...Huh? и май има един друг вид, който е...Huh?
« Последна редакция: Септември 16, 2012, 20:58:25 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #607 -: Септември 16, 2012, 21:14:05 »

Големите са илария.  :)Зяпналите са чернокоп. Попчета бинго позна и аз си ги лових с ръце чак - Таня а  и имаше и няколко барбунки. Абе добре ни дойдоха с биричката. Даже артисаха, че повечко ни дойдоха. Grin Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #608 -: Септември 16, 2012, 21:15:44 »

екстра са си ......Smiley *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #609 -: Септември 16, 2012, 21:19:58 »

 *beer* *beer* *beer* Браво Любо, ти си нашата гордост и отсрами съсловието, аз лично освен раци през последния месец друго не съм ловил и съм загорел за риболов като циганско тиганче за мас. Undecided
Да ти се чуди човек, на морето си а ходеше по язовири.
« Последна редакция: Септември 16, 2012, 21:23:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #610 -: Септември 16, 2012, 21:39:45 »

Де си видял илария, чернокоп и барбунки на язовир бре.  *scratch* Морския риболов сега започва.  Wink
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Evo
Гост
« Отговор #611 -: Септември 16, 2012, 22:48:46 »

Де си видял илария, чернокоп и барбунки на язовир бре.  *scratch* Морския риболов сега започва.  Wink
Ти кога успя и снимки да направиш чак , бре мамуте ...явно Таня е ловила само  Grin Grin Grin
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #612 -: Септември 17, 2012, 08:27:43 »

Снимките станаа бързо, щот заваля Smiley)))
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #613 -: Септември 17, 2012, 08:42:13 »

Не бре, морето до теб а ти по язовирите ходеше за таранки, това имах в предвид. Но щом казваш че морския риболов тепърва предстои, то да взема и аз да дойда, да забера  Хана и Шарк та да уловим няколко десетки морски котки, стотина кила илария, две три касетки 4ернокоп и 30-40 броя калкан и да се съберем, па кой колко може да носи... Grin
« Последна редакция: Септември 17, 2012, 08:49:09 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #614 -: Септември 17, 2012, 08:52:33 »

Освен бира, ракия и вино, друго едва ли ше хванем  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!