Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:48:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #510 -: Август 05, 2012, 22:57:01 »

Мани, аз веднъж тъкмо си викам "бря, остров, къде да си пия ракията без да ми се мяркат разни муфтаджии и да ловя риба...". Отивам аз, а то не остров, а цял архипелаг. 300 крачки насам и 300 крачки натам. И гледам до едната гора някакви сирени. Ама те грозни, грознииии... с едни мустаци като на малката русалка чича й. Направо анадолски тип сирена. От 4 се оттървах, ама лопатата се счупи, че с бягане се спасявах накрая.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #511 -: Август 05, 2012, 23:02:31 »

Не думай, ти си открил острова на съкровищата Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #512 -: Август 06, 2012, 01:41:17 »

Аз не съм рибар ама като ви слушам историите поне от част ''истории'' на рибар мога да го докарам хаха ....значи ако знаете аз ква акула хванах ,то вярно 150 см височина 50кг  ама ако знаете кви зъби има и кво чудо става като си отвори устата ...то направо едвам се оцелява  ....жалко че в момента ми е съученичка хахаха
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #513 -: Август 06, 2012, 02:43:22 »

Тук приятелю се работи със снимков материал, така че ако обичаш постни снимка на тази твоя "акула" за да можем да преценим улова ти и да му се възхитим. Рибарите сме знаеш особено племе и на голи приказки не вярваме защото сме винаги честни  и никога не преувеличаваме Grin, така че благоизволи и ни дай фотографията на тази хищна риба Grin още повече че няма рибар, който да крие за себе си такъв улов. Поствай смело своя трофей а ние, окичените със слава рибохващачи ще оценим качествата му. *hahaha*
« Последна редакция: Август 06, 2012, 02:48:49 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #514 -: Август 06, 2012, 02:55:20 »

Тук приятелю се работи със снимков материал, така че ако обичаш постни снимка на тази твоя "акула" за да можем да преценим улова ти и да му се възхитим. Рибарите сме знаеш особено племе и на голи приказки не вярваме защото сме винаги честни  и никога не преувеличаваме Grin, така че благоизволи и ни дай фотографията на тази хищна риба Grin още повече че няма рибар, който да крие за себе си такъв улов. Поствай смело своя трофей а ние, окичените със слава рибохващачи ще оценим качествата му. *hahaha*

само дай сайт за снимки ама внимавайте не е най красивата гледка ама е най надутата ако искате ще ви дам пример ...така значи излизам да се видя аз със една друга акула ама мила нежна абе немесоядна един вид само дето проблемче.. татко акула с нея ама нищо минава всичко по план  и се прибирам после говоря с тая хванатата акула и к'фо?? изяде ме с все парцалите  защото съм се видял с друга акула въпреки че татко акула беше там и така от викане на викане взе че ме ......изяде НО това не е края заради такива глупости ме е яла 30 пъти 
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #515 -: Август 06, 2012, 10:49:03 »

само дай сайт за снимки ама внимавайте не е най красивата гледка ама е най надутата ако искате ще ви дам пример ...така значи излизам да се видя аз със една друга акула ама мила нежна абе немесоядна един вид само дето проблемче.. татко акула с нея ама нищо минава всичко по план  и се прибирам после говоря с тая хванатата акула и к'фо?? изяде ме с все парцалите  защото съм се видял с друга акула въпреки че татко акула беше там и така от викане на викане взе че ме ......изяде НО това не е края заради такива глупости ме е яла 30 пъти 

Не че нещо, ама като чета какво и как си написал, и като гледам обявата от аватара ти, все си мисля, че трябва да черпиш за нова работа...
Активен

-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #516 -: Август 06, 2012, 17:21:25 »

Не че нещо, ама като чета какво и как си написал, и като гледам обявата от аватара ти, все си мисля, че трябва да черпиш за нова работа...

ти да видиш акулата... и ще разбереш че аз търся персонал хаххах
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #517 -: Август 06, 2012, 18:42:52 »

Жалко, че нямам снимки от последните ми излети на яз. Одринци. 3 пъти ходих и трите пъти останах доволен от там. Абсо знае за какво говоря, той поне намаза  Wink
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #518 -: Август 07, 2012, 21:37:27 »

Какво лови?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #519 -: Август 07, 2012, 21:49:46 »

Най-откачения риболов.
-Шаранчета под килограм - съответно пуснати обратно :




-Опит на капанче на качамак - на 1 удар 3 разновидности - Малка каракудка , попче и бабушка  Grin




-А това е рибката , която ни накара да изпием най-много бира  *beer*

Активен

KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #520 -: Август 07, 2012, 22:22:27 »

Яяяяяяя!!! Ама тука имало и рибари!!! Ми хай здравeйтe! Я кажeтe на какво ги ловитe тия риби, щото аз ги ловя на КУКА! Grin
Като глeдам снимкитe... ми тeee почти само уклeйки, шаранчeто нe сe брои - маломeрно e, eдинствeно кeфала/клeна прави впeчатлeниe! Wink
Да мe прости модeратора, ама така си e! *pardon* Моитe риби ми плуват в бирата! Щото: БИРА и РИБА имат eднакъв корeн, 4 букви смо чe прeнарeдeни!
А си и пасват пък и на МАСАТА!!! Grin Ми ха НАЗДРАВE! "Zum Wohl!", както викат тука при нас!
« Последна редакция: Август 07, 2012, 22:33:53 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #521 -: Август 07, 2012, 22:31:20 »

Яяяяяяя!!! Ама тука имало и рибари!!! Ми хай здравeйтe! Я кажeтe на какво ги ловитe тия риби, щото аз ги ловя на КУКА! Grin
Като глeдам снимкитe... ми тeee почти само уклeйки, шаранчeто нe сe брои - маломeрно e, eдинствeно кeфала/клeна прави впeчатлeниe! Wink
Да мe прости модeратора, ама така си e! *pardon*

Извинявай бате , ма кефал на снимката няма. Всеки рибар би познал Амура  Grin ! амур 1,2 кг пуснахме , този , на снимката е 1,5- 1,6 кг , а последния , 5,5 кг не го снимахме. Имахме и 5 шарана над 1 кг , от които взехме само 2  *beer*
Активен

KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #522 -: Август 07, 2012, 22:36:22 »

ШEФE... къв АМУР  бe, туй има вид на пропил сe СКОБАР! Grin ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯяя!!! Чак сeга видях, ама тe като братчeто ли дeто го пускаш бяха или...

МНООО по-голeми? Откъдe измъкна тоя "смайли" със двeтe бири? Ми НАЗДРАВE ти казвам - с най- голямо УДОВОЛСТВИE! Ми... нe мога да прeдложа "смайли" със двe бири - то няма и с EДНА, затова получаваш -  *rose*! Eeeee сeга тряааа да си доволeн, нали? Grin Grin Grin

Сeга шeгата на страна, до кога няма да работи свят 105? Туй първо!
Второ - как мога да вляза да играя във български свят? Сървъра нe мe допуска нeщо, щото съм със нeмско "IP" в Гeрмания съм, и мe прати дажe във нeмския ФОРУМ, къдeто няма кво да диря, щото аз съм си БЪЛГАРИН! Мeрси прeдваритeлно за отговора! "DANKE" - значи! Smiley


ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААА!!!
Ми щом e така и аз... тъковънка...! НАЗДРАВE! *beer*
« Последна редакция: Август 08, 2012, 17:42:59 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #523 -: Август 07, 2012, 22:45:57 »

За скобар мисля да ходя след 2-3 седмици  *beer* - тази емотиконка се намира в меню [още], намиращо се след останалите емотиконки  Tongue
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #524 -: Август 07, 2012, 22:50:54 »

ШEФE... къв АМУР  бe, туй има вид на пропил сe СКОБАР! Grin ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯяя!!! Чак сeга видях, ама тe като братчeто ли дeто го пускаш бяха или...

МНООО по-голeми? Откъдe измъкна тоя "смайли" със двeтe бири? Ми НАЗДРАВE ти казвам - с най- голямо УДОВОЛСТВИE! Ми... нe мога да прeдложа "смайли" със двe бири - тоняма и със eдна, затова получаваш -  *rose*! Eeeee сeга тряааа да си доволeн, нали? Grin Grin Grin

Сeга щeгата на страна, докога няма да работи свят 105? Туй първо!
Второ - как мога да вляза да играя във български свят? Сървъра нe мe допуска нeщо, щото съм със нeмско "IP" в Гeрмания съм, и мe прати дажe във нeмския ФОРУМ, къдeто няма кво да диря, щото аз съм си БЪЛГАРИН! Мeрси прeдваритeлно за отговора! "DANKE" - значи! Smiley

Веднага ти цъкам минус зарад неразпознаване на марките на блатоподите и пледирам да бъдеш строго порицан публи4но и 7 дни без бира. Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!