Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:17:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181558 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ninov
Гост
« Отговор #480 -: Март 25, 2012, 10:53:18 »

Днес направих страхотен излет за улов на Уклей на яз. Цонево ... така си разтуших душичката след зимата  *dance*

Съжалявам, че не направих снимки ... ама нямаше време .... риболова беше гол след гол  *YAHOO*

Дай малко инфо за Цонево.Къде по-точно си ходил на яз.Цонево.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #481 -: Март 25, 2012, 19:33:10 »

Дай малко инфо за Цонево.Къде по-точно си ходил на яз.Цонево.

От към с. Струя ... на разлива ... при вливането на реката ..... аз бях позициониран там ... ако знаеш, малкия ръкав под гробището на селото  *pardon*

Добри резултати е имало и на стръмния сипей ... преди чудните скали ... но там е дало предимно Бабушка ...


 Малко храна но качествена и тъмна (ако трябва ползвай боя или тъмна храна за пълнеж ако ползваш светли захранки за уклей) ... и бял червей или пинка (на пъстър резултатите са били слаби) ... като уклея предпочита пинката  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ninov
Гост
« Отговор #482 -: Март 25, 2012, 19:52:57 »

От към с. Струя ... на разлива ... при вливането на реката ..... аз бях позициониран там ... ако знаеш, малкия ръкав под гробището на селото  *pardon*

Добри резултати е имало и на стръмния сипей ... преди чудните скали ... но там е дало предимно Бабушка ...


 Малко храна но качествена и тъмна (ако трябва ползвай боя или тъмна храна за пълнеж ако ползваш светли захранки за уклей) ... и бял червей или пинка (на пъстър резултатите са били слаби) ... като уклея предпочита пинката  *beer*

Да сещам се къде си бил.Един единствен път съм ходил там.Другата седмица мисля да открия сезона,че тази година закъснях.Но мисля да пробвам до Чудните скали. Благодаря за инфото,много изчепателен отговор  *ok*
Активен
julaai
Редник
*

Karma: +8/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #483 -: Май 24, 2012, 19:02:56 »


Американския канален сом не може да е повече от  8 -9 кг.
, 2012  имам уловени поне 15 броя като най големия  ми трофей  е 7.8 кг.

Мисля никъде не съм писал,че е канален  Tongue не е Европейски със сигурност а сомове доколкото знам има доста видове....на табелата на язовира е уточнено Европейски сом над какви см.и килограми е разрешен улова и Американски сом над какви размери ;D
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #484 -: Юни 01, 2012, 08:53:13 »

Хайде да ви видя, кой къде ще открие сезона Smiley  .... днес след работа отлитам за Дунав в района на Лом ..... сведенията са за добра слука ,но ще видим дали ще попаднем на мястото ... 
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #485 -: Юни 01, 2012, 17:03:17 »

Мдаа, дунавска скумрия на чепаре се лови обилно
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #486 -: Юни 01, 2012, 17:59:22 »

точно за нея имам сведение и аз Smiley ...успех батка ако се устремиш на някъде Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ninov
Гост
« Отговор #487 -: Юни 01, 2012, 18:33:11 »

точно за нея имам сведение и аз Smiley ...успех батка ако се устремиш на някъде Smiley
Наслука и да не забравиш после да се похвалиш  Smiley Smiley И ако може да проучиш към септември месец какво излиза ще съм ти много благодарен,защото чак тогава ми се очертава ходене там  Cry Cry Cry
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #488 -: Юни 04, 2012, 16:22:30 »

Хайде да ви видя, кой къде ще открие сезона Smiley  .... днес след работа отлитам за Дунав в района на Лом ..... сведенията са за добра слука ,но ще видим дали ще попаднем на мястото ... 
Е  ако  беше  около  силистра щях  да  прата  веднага сагледвачи  ад  видчт  на какво ловиш  тея  големи  риби  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #489 -: Юни 04, 2012, 17:41:27 »

мда Smiley .....само сведенията бяха за големи риби .... най вече наблегнахме на дребосъка ....но все пак за сефте видях пъстърва извадена от Дунав
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #490 -: Юни 04, 2012, 18:20:25 »

мда Smiley .....само сведенията бяха за големи риби .... най вече наблегнахме на дребосъка ....но все пак за сефте видях пъстърва извадена от Дунав
Пъстърва от Дунав ли, ха, трябва да е особен вид. Я разкажи?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #491 -: Юни 04, 2012, 18:40:07 »

изтеглия комшията по бивак .....около 40-50см дълга ...окраската беше бледо сива наподобяващя американката  ...това което прави впечатление е по късата глава и по сплескана отпред  .... интересна риба Smiley ..... преди бях чувал само за такъв улов ,но не бях виждал на живо ....дали е американка или друг вид пъстърва / бях чувал за дунавска пъстърва/ .... незнам ,но ми беше интересно да го видя с очите ... местния оъ Лом рибар каза ,че било зарибявано с такива и се ловели и по малки екземпляри .... и още един вид за сефте видях ....вретенига
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #492 -: Юни 05, 2012, 07:06:32 »

Що не снима да ги видим и ние? :Smiley
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #493 -: Юни 05, 2012, 08:03:18 »

пропуск ....признавам Smiley ....тогава изобщо не се сетих да взема фотоапарата от колата
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #494 -: Юни 05, 2012, 09:04:00 »

Как  се сетиш  то  мохабета е по  сладак    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!