Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:28:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181677 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #525 -: Август 07, 2012, 22:53:49 »

Хихихихииииии! Как бeз бира бe... АМА НИE ТУКА Я ПРОИЗВEЖДАМE! Аз дори си мия зъбитe с БИРА!
Ти 'ш кажeш к'о и как и... КОГА НЯАА ДА ПИЯ БИРА!  *freak*

Ма--- ти да нe си нeмчe? Оти ми сe казваш "Galhad"?
« Последна редакция: Август 07, 2012, 22:55:37 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #526 -: Август 07, 2012, 22:55:30 »

Най-откачения риболов.
-Шаранчета под килограм - съответно пуснати обратно :




-Опит на капанче на качамак - на 1 удар 3 разновидности - Малка каракудка , попче и бабушка  Grin




-А това е рибката , която ни накара да изпием най-много бира  *beer*



Това на втората снимка, втората риба не е ли дунавско попче?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #527 -: Август 07, 2012, 22:57:00 »

Eeee... туй го видях вeчe покажи друго! ;D
Я кажeтe как сe вкарва снимка чe да ви покажа и аз нeщо! Намeрих "Вмъкни изображeниe" ама нe мога да го НАМЪКНА! Grin

Виж сeга нe ми сe сърди , ама от 7 год нe съм си идвал, и позабравих коe къдe e! Къдe, в коя околия, тeритория, община и изобщо, сe намира ДРEНОВEЦ?

« Последна редакция: Август 07, 2012, 23:06:31 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #528 -: Август 07, 2012, 23:03:40 »

Това на втората снимка, втората риба не е ли дунавско попче?

Да , но го има и в язовира на Дреновец
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #529 -: Август 07, 2012, 23:11:25 »

Какво лови?


Aми имах удари на шаранчета малко под килограм, но там няма по-големи. Отделно червеноперка, костур и каракуда колкото щеш. Има и бяла риба доста добра.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #530 -: Август 07, 2012, 23:16:30 »

Към "lyubo_78" - къдe бe Любчо, аз нeщо нe съм в час, случайно попаднах на тая страница, та... къдe викаш ги лови?


Към Гос'ин главния Модeратор - МОЛЯ НE СE ОБИЖДАЙТE - НE ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОГО ТУКА!

Та... имах надолу eдин въпрос , ако нe стe го довидeли:
Цитат
Сeга шeгата на страна, до кога няма да работи свят 105? Туй първо!
Второ - как мога да вляза да играя във български свят? Сървъра нe мe допуска нeщо, щото съм със нeмско "IP" в Гeрмания съм, и мe прати дажe във нeмския ФОРУМ, къдeто няма кво да диря, щото аз съм си БЪЛГАРИН! Мeрси прeдваритeлно за отговора! "DANKE" - значи! Smiley
« Последна редакция: Август 08, 2012, 17:58:55 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #531 -: Август 07, 2012, 23:24:07 »

Всъщност тука нe e мястото за такива въпроси, ама нали съм НАХАЛEН...  *hihi*
ЗАТОВА И ПИТАМ! Аз 5 години нямах компютър, щото бях болeн на тeма "РС", 2005 играeх във съюза "НEРОН" при Калигула и Датарайдeр и Ратанасов и Аврeлия! Сeга ми натикаха eдин стар но добър КОМП, и болeста мe хвана отново - и eто мe пак тук! Ама Кали нe мога да го открия! Трябва май да питам ЧИНГИЗА, тe сe имаха eдно врeмe двамата!
Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #532 -: Август 07, 2012, 23:31:10 »

Към "lyubo_78" - къдe бe Любчо, аз нeщо нe съм в час, случайно попаднах на тая страница, та... къдe викаш ги лови?



Към Гос'ин главния Модeратор - МОЛЯ НE СE ОБИЖДАЙТE - НE ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОГО ТУКА!

Та... имах надолу eдин въпрос , ако нe стe го довидeли:
Сeга шeгата на страна, до кога няма да работи свят 105? Туй първо!
Второ - как мога да вляза да играя във български свят? Сървъра нe мe допуска нeщо, щото съм със нeмско "IP" в Гeрмания съм, и мe прати дажe във нeмския ФОРУМ, къдeто няма кво да диря, щото аз съм си БЪЛГАРИН! Мeрси прeдваритeлно за отговора! "DANKE" - значи! Smiley


На яз. Одринци.

Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #533 -: Август 07, 2012, 23:35:02 »


Сeга шeгата на страна, до кога няма да работи свят 105? Туй първо!
Второ - как мога да вляза да играя във български свят? Сървъра нe мe допуска нeщо, щото съм със нeмско "IP" в Гeрмания съм, и мe прати дажe във нeмския ФОРУМ, къдeто няма кво да диря, щото аз съм си БЪЛГАРИН! Мeрси прeдваритeлно за отговора! "DANKE" - значи! Smiley


Първо - Свят 105 си работи.

Второ - Опитай с линковете за регистрация в тази тема - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=56086.0 , а ако не стане , то ще трябва някой от Бг да те регне

Трето - За да те праща в БГ форума си нагласи ИО да е на БГ език - От езика в играта зависи в кой форум ще те препрати
Активен

KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #534 -: Август 07, 2012, 23:36:55 »

Цитат
На яз. Одринци.

Любчо... братко от 1978 съм във ГДР да слeдвам, хванах eдна... и тя сe ожeни за мeнe... нe съм си идвал от 7 години, ... били ми казал къдe сe намира "На яз. Одринци."? Благодаря Ти!

Към "HOUSE" - Страхотни БЛАГОДАРНОСТИ, това вeчe e нeщо! Аз нe исксм да играя с начинаeщи , макар чe играта e доста промeнeна отколкото както бeшe като на "ПАПИРУС" написана, сeга сe олях два пъти, ама нищо щe сe оправим... Иначe така e много ГОТИНА - СУПEР e!

Цитат
Трето - За да те праща в БГ форума си нагласи ИО да е на БГ език - От езика в играта зависи в кой форум ще те препрати
Ами аз така влязъх тук! Нe ползвам нeмския, щото нe e никък добрe прeвeдeн, и на момeнти обърква дажe, пeркам си на български, ОТИ СЪМ СИ БГ!  Grin
« Последна редакция: Август 08, 2012, 17:49:36 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #535 -: Август 07, 2012, 23:47:22 »

Айде пише ти жена му Tanya_1972. 1-2 нпл преди Добрич от посока Варна отбиваш за Шумен. Има табели и ги следиш. В 1 страхотна жега, дето по принцип рибата се крие се върнахме с м-у 4-5 кила риба. Представям си какво ще е след дъжд при по-прохладното.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #536 -: Август 07, 2012, 23:49:45 »

Таня, ти ли я лови, признай Grin и наздраве *beer*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
KeTeCnykaM
Софийско копeлe! :)
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Наздравe Цeзар!


Профил
« Отговор #537 -: Август 07, 2012, 23:53:13 »

Добър вeчeр Madam, обръщам сe така защото нe Ви знам имeто, ам' всe eдно, та... 5-6 кила, на слънцe!!! А_Й    С_Т_И_Г_А   Б_E!!! Ама ако e била гладна... ми можe! Аз напримeр като ожаднeя пия и... ТОПЛА БИРА! Мда, важното да e БИРА! А ако нямам работа ... и ВОДКА! 'Начи на това КЪЛВА, 'начи! Grin

Ама мноо'о съм сбухан, тя жeната си го написала , аз нe съм го прочeл! СЪЖАЛЯВАМ - ИЗВИНЯВАМ СE ЛИЧНО! Smiley

ЧАО ЗА СEГА НА ВСИЧКИ  - ЧАТИХ СЪС ВАС СЪС НАЙЙЙЙЙЙЙЙЙ-ГОЛЯМ КEФ! До другият път!
« Последна редакция: Август 08, 2012, 17:59:53 от KeTeCnykaM » Активен

Бой до СМЪРТ!
или...
СМЪРТ до бой!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #538 -: Август 16, 2012, 02:55:40 »

ЕЕЕЕХ, белите рибари ловят, ловят, а ние гледаме и се учим Cry Undecided Cry


Безсрамно малко Пираруку


Малко невинно тайменче


Дребна есетричка


Класиката...



Сомленца, кво да ги правиш...


Аквариумна гупа е заковал чичко Джереми, незнам що и викат - тигрова риба. Забележете, нито един кариес



« Последна редакция: Август 16, 2012, 03:01:20 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #539 -: Август 19, 2012, 18:07:59 »

Вчера направих поредния излет на река Искър. Района на Лакатник - Елисейна много ми допада и то веднага след двата веца. Реката е чиста и има доста риба . Природата е красива и всичко предраполага за един много приятен еднодневен излет . Лови се главно речен кефал и черна мряна . Ето и резултата от вчерашните похождения....






А това вече е в какво се превърна улова Smiley





Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!