Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:15:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли рибариии  (Прочетена 181552 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #15 -: Септември 17, 2009, 21:00:23 »

Като видя подобни изроди и ми се ще да комбинирам и двете си хобита-лова и риболова. Ще седна с въдица на брега на язовира с пушката до мен и в паузата между две кълванета ще отстрелвам по някой кретен. С всеки очистен светът ще става поне малко по-хубав.  >Grin
Лошото е че няма да отсрелш много и бая присъда ще ти дадът за тоя подборен лов  *wall*
Активен

realm 3
duda
Гост
« Отговор #16 -: Септември 17, 2009, 21:47:29 »

Като видя подобни изроди и ми се ще да комбинирам и двете си хобита-лова и риболова. Ще седна с въдица на брега на язовира с пушката до мен и в паузата между две кълванета ще отстрелвам по някой кретен. С всеки очистен светът ще става поне малко по-хубав.  >Grin

колко хубаво звучи това да отстреляш неколко такива гадинки,но все си мисля,че това начинание ще се превърне в неравна престрелка защото и гадовете са въоражени,а иначе нагоре по Огоста излиза доста добра американка по някои едър сивен и тук там някоя балканка,но и там чипровчани гърмят вировете и ако оцелее нещо просто ти е жал да го хванеш
Активен
Jim_Beam
Редник
*

Karma: +111/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #17 -: Септември 17, 2009, 22:03:17 »

Като видя подобни изроди и ми се ще да комбинирам и двете си хобита-лова и риболова. Ще седна с въдица на брега на язовира с пушката до мен и в паузата между две кълванета ще отстрелвам по някой кретен. С всеки очистен светът ще става поне малко по-хубав.  >Grin
*SPITEFUL* бих дал всичко , само и само да знам , кой е стрелял по едно куче. Sad Със злоба , ще му одера кожата. *freak*
Активен

Ако видиш честен човек - убий го, за да не се мъчи.
duda
Гост
« Отговор #18 -: Септември 17, 2009, 22:07:34 »

*SPITEFUL* бих дал всичко , само и само да знам , кой е стрелял по едно куче. Sad Със злоба , ще му одера кожата. *freak*
[/quot

кучета не се ли стрелят когато побеснеят???
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #19 -: Септември 17, 2009, 22:10:54 »

най големия рибар в съюз ДРАГОН е Жоро-BG55 ,таи ги бие редовно ,мисля че никoй от вас неможе да му вземе тази класация  Smiley 
Активен

James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #20 -: Септември 17, 2009, 22:15:15 »

Лошото е че няма да отсрелш много и бая присъда ще ти дадът за тоя подборен лов  *wall*


Точно там е единствения проблем, ще ме осъдят като за хора.  >Grin
Активен

duda
Гост
« Отговор #21 -: Септември 17, 2009, 22:20:47 »

най големия рибар в съюз ДРАГОН е Жоро-BG55 ,таи ги бие редовно ,мисля че никoй от вас неможе да му вземе тази класация  Smiley 




в кои жанр се изявява
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #22 -: Септември 17, 2009, 22:25:16 »

http://www.vbox7.com/play:0537d5d0
Активен
duda
Гост
« Отговор #23 -: Септември 17, 2009, 22:29:00 »

това си го бива Grin *hahaha*
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #24 -: Септември 17, 2009, 22:51:39 »





в кои жанр се изявява
сладководен риболов
Активен

duda
Гост
« Отговор #25 -: Септември 17, 2009, 22:59:43 »

 Grin :Dимам белег на горната усна които загрозява иначе красивия ми лик ,сега ще ви кажа как го получих*hihi*,та ловя един ден на Дунава в околностите на Рациария каквото доиде,но проблема беше че нищо не идваше и колегите взеха да се спасяват по еденично,обаче аз си настоявам и не се предавам,смених тактиката и почнах на джанка и след около половин час - удар ама удар ви казвам та подхварли мача.Със сетни усилия и котешки рефлекс докопах пръчката и се почна една борба около час и половина Shocked Grin *freak*,луда работа ви казвам,по едно време напъна резко отслабна и спря,викам си деба тая работа никои не ме видя как ще се хваля сега но след секунди последва още по лошо нещо,водата пред мен се раздвижи и от нея се показа главата на огромен клен(направо на огромния клен баба му ) Shocked Shocked Shocked,и почна да ме оглежда презрително,след което изплю костилката от джанката с такава скорост че тя ме удари разби ми устата и ми шчупи половин зъб.Това е. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *xxx* *xxx* *freak* *freak* *freak*
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #26 -: Септември 17, 2009, 23:01:10 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

викаш само снимката му 3 кила тежеше  ;D ;D
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #27 -: Септември 17, 2009, 23:03:26 »

И като го извади от водата тоя клен, нивото на Дунав спадна с половин метър  *hmm*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #28 -: Септември 17, 2009, 23:06:28 »

Добре бе това беше добро.....
Активен
duda
Гост
« Отговор #29 -: Септември 17, 2009, 23:06:52 »

минимум Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!