Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:53:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за касичките ?  (Прочетена 13502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #30 -: Септември 16, 2009, 22:18:40 »

глезльовци  Tongue Tongue каси каси,само туй ви в главата...треа махнат паричката даже ,защо е въведоха  се чудя :)цветко не се сърди братчет но версия 4 треа е преименуват на версия касичка  Smiley верно теб те заварва в положение което не ти оттърва,но задай   :)си въпроса какво значение има твоето развитие спрямо натоварването на сървърите от атаки към касички  Smiley да ти кажа ли....никакво,аз лично подкрепям екипа за решението им,ако искате ми се сърдете ако искате недейте  Smiley боли ме .......а ,а и по ми е кеф когато ми слагате минуси  ;)което значи че съм прав  ;D
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
librarian
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #31 -: Септември 16, 2009, 22:22:34 »

Цветко ето ти една идея за сейф. Намираш си играч в 10х, който ти е на удобно за сейф раст. След което му поглеждаш битките, намираш си касите измежду тях и ги пускаш за търсене, все една ще те удоволетворява.

пич, къртиш, досега 40 минути си правих ретроспекция на касите от последната седмица, нищо че 4 дни от нея бях мод (командировка) обаче твоята идея ми доиде много добре, евала, цаца и 2 бири ако доидеш в бургас, ама я да се скатая, че ще вземат да махнат и историята на битките .... за теб -  *bravo* *bravo* *bravo* *dance* *YAHOO*
Активен

The symbol IYI is to be found more than 50 times in Pliska and Preslav, 157 times for Bulgaria altogether. Reading it with the help of the Proto-Bulgarian alphabet results in the word IUI . The SUN
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #32 -: Септември 16, 2009, 22:22:39 »

абе ай стига ревахте за тия каси.. писна ми вече от маршали с 5-6 хиляди битки и 150 хиляди избити войници... като ви трябват пари или ще копате, или ще правите армия и ще се биете. Амаха я! :evil4: *wall*
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #33 -: Септември 16, 2009, 22:29:59 »

абе ай стига ревахте за тия каси.. писна ми вече от маршали с 5-6 хиляди битки и 150 хиляди избити войници... като ви трябват пари или ще копате, или ще правите армия и ще се биете. Амаха я! :evil4: *wall*
*ok* *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #34 -: Септември 16, 2009, 23:06:51 »

Ако махнат историите на битките този път аз ще изрева и ще започна да гледам на кръв и на нож Wink
Шегувам се... Всеки, който играе версия 4 със сигурност се е събуждал и вместо да посегне да търси противник, който да атакува посяга към първата касичка...и така ден след ден...
Или си прави кафе, почва да наема работници по мините и да пуска хамбари и така ден след ден  Grin Grin Grin
Активен
cvetko_cv
Сержант
**

Karma: +19/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #35 -: Септември 16, 2009, 23:12:39 »

глезльовци  Tongue Tongue каси каси,само туй ви в главата...треа махнат паричката даже ,защо е въведоха  се чудя :)цветко не се сърди братчет но версия 4 треа е преименуват на версия касичка  Smiley верно теб те заварва в положение което не ти оттърва,но задай   :)си въпроса какво значение има твоето развитие спрямо натоварването на сървърите от атаки към касички  Smiley да ти кажа ли....никакво,аз лично подкрепям екипа за решението им,ако искате ми се сърдете ако искате недейте  Smiley боли ме .......а ,а и по ми е кеф когато ми слагате минуси  ;)което значи че съм прав  ;D
Братчет не ти се сърдя , но до миналата седмица съм играл по едни правила в играта ,правех университети за които по късно казаха че са били бъг от който сме се били възползвали и въведоха нова стратегия сега това се случва и с касите в играта ,ясно ми е че това явно саздава проблеми дори го писах в една друга тема по повод на университета , ясно ми е че моето мнение не интересува никой и че е по важно обурудването да остане здраво но е кофти защото след 10месеца игра няма как в последния месец да си обърна стратегията и тръгна по новия стил , не си мисли че не мога да играя боец просто не съм подготвен за такъв тип игра защото цяла ера играя за друго тип класация .
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #36 -: Септември 16, 2009, 23:14:24 »

Ако махнат историите на битките този път аз ще изрева и ще започна да гледам на кръв и на нож Wink
Шегувам се... Всеки, който играе версия 4 със сигурност се е събуждал и вместо да посегне да търси противник, който да атакува посяга към първата касичка...и така ден след ден...
Или си прави кафе, почва да наема работници по мините и да пуска хамбари и така ден след ден  Grin Grin Grin
И беше лесно ,лесно .Още не се събудил ,а  *gamer*8-10 атаки вече вървят  Grin  Сега вече ще пием кафе и една цигарка , да напрегнем мозъци *scratch* и да се сетим как се пишат имената на касички  
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #37 -: Септември 16, 2009, 23:21:14 »

И беше лесно ,лесно .Още не се събудил ,а  *gamer*8-10 атаки вече вървят  Grin  Сега вече ще пием кафе и една цигарка , да напрегнем мозъци *scratch* и да се сетим как се пишат имената на касички  


Нещо не ме разбра Smiley Аз визирах иронично себе си Smiley Във В4 Smiley
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #38 -: Септември 16, 2009, 23:26:28 »

Братчет не ти се сърдя , но до миналата седмица съм играл по едни правила в играта ,правех университети за които по късно казаха че са били бъг от който сме се били възползвали и въведоха нова стратегия сега това се случва и с касите в играта ,ясно ми е че това явно саздава проблеми дори го писах в една друга тема по повод на университета , ясно ми е че моето мнение не интересува никой и че е по важно обурудването да остане здраво но е кофти защото след 10месеца игра няма как в последния месец да си обърна стратегията и тръгна по новия стил , не си мисли че не мога да играя боец просто не съм подготвен за такъв тип игра защото цяла ера играя за друго тип класация .
не съм казал че не можеш да играеш боец  :)играл съм с теб в един съюз,верно пак си ходехте основно по каси тогава.....но повервай ми,аз съм играл и без тех и съвсем друга е играта  ;)по нахъсани по съсредоточени ..по по по и по друга е самата игра,но с тези новите версии опорочаването на играта е пълна....версия за бавни и викаме ние в нашия съюз  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #39 -: Септември 16, 2009, 23:30:43 »

Нещо не ме разбра Smiley Аз визирах иронично себе си Smiley Във В4 Smiley
Иронично визира всички нас
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #40 -: Септември 16, 2009, 23:31:44 »

поне сега ще стане по-интересно
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #41 -: Септември 16, 2009, 23:35:24 »

И аз иронично себе си... Undecided
Тъжно е, м...ка му...Някъде в тези нови версии, с безумния наплив на касички се загубихме...Старите, здрави битки, дебненето на противника...Всичко това се изгуби в голяма степен...
Преди без каси пък ревяха, че всички в обхват х3 били по 18 часа онлайн и нямало кой да нападат. Сега поне като му доскучае на човек можа да пусне атака към касичка.
Хмм, като се замисля крайно време е да махнат и обозначението на касичките от страницата класиране.  *freak*
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #42 -: Септември 16, 2009, 23:36:51 »

И аз иронично себе си... Undecided
Тъжно е, м...ка му...Някъде в тези нови версии, с безумния наплив на касички се загубихме...Старите, здрави битки, дебненето на противника...Всичко това се изгуби в голяма степен...

Еми с тия денонощни играчи, с тия програмки, скриптове, дежурства и тн играта малко или повече се опорочава. Няма ли блок, нещата няма да се променят значително. А иначе опцийте които дава В4 за развитие са много и може да се експериментира на воля.

Иронично визира всички нас

Иронично визирах само себе си, раздавах го дива ферма в БГ3 Smiley))))))))) Прах чаршафи, че да са хубаво белички поне 3 седмици. А сега с тия нововъведения как да не почна да се бия Smiley))))))))) Само да махнат и ботовете и ще е 6 Smiley
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #43 -: Септември 16, 2009, 23:44:48 »

като се замисля....темата май е за общи приказки  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #44 -: Септември 16, 2009, 23:51:24 »

Сега очаквам да въведат моето предложение:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=21401.0

Обаче ако го направят - най-малкото ще трябва да съм премиум до края на ерата. Така могат да валят СМС-и.  Grin
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!