Imperia Online България  
Април 28, 2024, 08:14:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за касичките ?  (Прочетена 13504 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
cvetko_cv
Сержант
**

Karma: +19/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« -: Септември 16, 2009, 16:33:36 »

_LadyBlack извинявам се че правя нова тема обаче толко бързо заключваш темите че нямам възможност да си задам моя въпрос . Не желая да се заяждам  , но в нито една тема нямаше отговор на това какво се случва ,защо неможем да търсим касички по начина по които сме го правили до сега и това нещо за постоянно ли е , и ако не е кога горе долу ще бъде оправено . За да избегна излишни савети ти обяснявам ситуацията каква е : В обхват имам 6 играча от които един ми е саюзник а другия е приятел ,с другите 3ма на тоя етап нямам възможност да се бия , в обхват 10х имам само 2 касички от които едната е на 7800 растояние , обясни ми при така саздалата се ситуация какво да правя освен да си пусна МОД , защото войската която имам не е малка и разходите по нея не са малки ,  а при липса на касички и търговията ще пропадне .Съвета да си вадя касички от стари битки също не е много приемлив защото това нещо изискава доста време с което не всеки разполага защото самото оправяне на акаунта ми коства часове стоене пред компютъра за да пусна сгради и да наема войска , а все пак и ние сме работещи хора и не ни минава целия ден пред екрана с ИО .
                      p.s. Пуснах си МОД защото наистина в последно време май се насилихте да скапете играта , ако и това изчезване на касичките е умишлено ..... е значи успявате !!!
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2009, 16:50:47 »

Ели, ако правилно съм разбрал, това с изчезването на таблиците за търсене на каси си е преднамерена промяна и е за постоянно? Ако е така можеха поне да ни уведомят предварително?
Активен

delenda est!
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #2 -: Септември 16, 2009, 16:58:56 »

Ако това с касите е така, един голямммммммммммм плюс от мен на екипа. Не може хора с по 100К макс избита армия и около 300К собствена такава загубена да ми стават мЪршали с по 6000 битки на 6 тия месец, това е гавра с ранговете и с труда на други хора.
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #3 -: Септември 16, 2009, 17:02:38 »

Ако това с касите е така, един голямммммммммммм плюс от мен на екипа. Не може хора с по 100К макс избита армия и около 300К собствена такава загубена да ми стават мЪршали с по 6000 битки на 6 тия месец, това е гавра с ранговете и с труда на други хора.
Едди, кой миналата ера беше на 80к военни с 8000 битки в нападение, че не си спомням  ;D ;D
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #4 -: Септември 16, 2009, 17:06:57 »

Едди, кой миналата ера беше на 80к военни с 8000 битки в нападение, че не си спомням  ;D ;D
Аз на малко повече от 80К военни, но имах доста добър баланс на избита/загубена армия Smiley Накрая бях с 130-140К военни май и с малко по-малко от 8К битки Wink

П.П. сега погледнах завършил съм с малко повече от 140К военни и с доблест над 1400 Smiley Доблест не помня да се дава за каси Huh?
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 17:10:54 от SOMEBODY » Активен
DEVIL
DEVIL
Сержант
**

Karma: +17/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #5 -: Септември 16, 2009, 17:07:38 »

за каква гавра говорим ти ако трябва да пратиш воиската на далеч  сега към кой ще сеивнеш като нямаш как да търсиш .  относнио  това за маршалите нападаи и ти такива каси и стани по барзо за мене какъв 4ин си е без зна4ение
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #6 -: Септември 16, 2009, 17:13:52 »

Аз на малко повече от 80К военни, но имах доста добър баланс на избита/загубена армия Smiley Накрая бях с 130-140К военни май и с малко по-малко от 8К битки Wink

П.П. сега погледнах завършил съм с малко повече от 140К военни и с доблест над 1400 Smiley Доблест не помня да се дава за каси Huh?

Стилът ви на целият съюз беше такъв - копане и бой по каси до последнияя месец (периодични дълги модове) после се разцепихте от битки  Wink  Добра стратегия ако не те сърбят ръчиките, но просто изказването ти тук не  на място  Wink
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #7 -: Септември 16, 2009, 17:18:57 »

Стилът ви на целият съюз беше такъв - копане и бой по каси до последнияя месец (периодични дълги модове) после се разцепихте от битки  Wink  Добра стратегия ако не те сърбят ръчиките, но просто изказването ти тук не  на място  Wink
Ще ме прощаваш, но още в началото тръгнах с яко бой, после покрай мен нещо нищо почти не беше останало и се биех от вр на вр. Аз никога не съм казвал, че това е правилно с касите, просто другите го правят и аз го правя, няма я да изоставам, ама ако не може и за мен ще е 1000 пъти по-добре Smiley Тая ера тръгнах изобщо без армия и мисля сам знаеш военната не ме засяга толкова, но е гадно за тия дето се бият, за мен е все тая Smiley Аз военната надали ще я взема, а и не играя за нея, така че ми е все тая Smiley А за копането мин ера не съм съгласен много много, просто не водихме офиц воини, но винаги сме били в конфликт с разни съюзи Smiley
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Септември 16, 2009, 18:12:01 »

Начинът, по който до снощи търсехте касички никога не е бил предвиждан за това. Това си беше направо дупка, заради която на всичкото отгоре се получаваше такова пренатоварване, че снощи и атаките забиха в някои светове. Няма как да бъде оставено. Препоръчвам ви да се ориентирате към касички в х10 обхват, поне за момента ще е така.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #9 -: Септември 16, 2009, 18:54:01 »

Това още отначало на версия 4 трябваше да го направите и нямаше да ги има разни  милиардери и съюзи с ненормални проучвания.
Нека сега да видим как се играе  с 12 провинции а 3мил. армия  ще има много дето няма да могат да отлепят след месец  Grin , макар че и на това ще  му намирят колая  Sad
А още по добре ще е да се премахват касичките след като  един месец не е играно с акаунта.  Който иска да си го запази да излиза в мод .
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 18:59:17 от rion » Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #10 -: Септември 16, 2009, 19:12:25 »

Начинът, по който до снощи търсехте касички никога не е бил предвиждан за това. Това си беше направо дупка, заради която на всичкото отгоре се получаваше такова пренатоварване, че снощи и атаките забиха в някои светове. Няма как да бъде оставено. Препоръчвам ви да се ориентирате към касички в х10 обхват, поне за момента ще е така.

Е, макар и със закъснение, благодаря за включването, ако това се беше появило като два реда още сутринта - има технически проблем, извиняваме се и тъй нататък, щеше да се спестят много нерви и глупости. Нормално е, случва се, просто не ни дръжте в неведение, не е толкова трудно, нали?
Активен

delenda est!
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #11 -: Септември 16, 2009, 19:19:34 »

Сега всеки съюз ще има по един аккаунт на 500 нетни за да проверява за касички Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
zLaGaD
Гост
« Отговор #12 -: Септември 16, 2009, 19:25:16 »

Сега всеки съюз ще има по един аккаунт на 500 нетни за да проверява за касички Grin
Което е още едно основание да има още банани  Wink
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #13 -: Септември 16, 2009, 19:35:31 »

Сега всеки съюз ще има по един аккаунт на 500 нетни за да проверява за касички Grin
                                                                                                                                                                                                Grin Grin
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Септември 16, 2009, 19:58:59 »

поредната промяна в движение  с която не сме съгла стни Sad  която е в ощърб на топ играчите  *gamer*  ... .... просто немога да ви опиша колко ще се радвам след 2 месетца  *YAHOO* 
Активен

Age of Extinction
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!