Imperia Online България  
Юни 26, 2024, 07:46:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ или А ЛЯТОТО СВЪРШИ БЪРЗО ...............  (Прочетена 22955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #75 -: Ноември 02, 2009, 00:10:38 »

 Кроки,напълно си прав.Уважавам хората с достойна позиция,дори ако тя не се харесва на някого.На дамата ще препоръчам да спре с тоя спам.И както преди ти бях писал Кроки-НЕ ИМ СЕ ДАВАЙ!  *ok*
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #76 -: Ноември 02, 2009, 02:09:54 »

... освен че имало кучки във форума друго не разбрах по темата, а уж беше важна....?  *pardon*
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #77 -: Ноември 02, 2009, 02:24:03 »

ПУ! Не съм аз!!!  Shocked така си пише на подписа на въпросната... ако не съм прочел правилно отивам на очен лекар.... и нищо повече не съм казал! Моля не ме интерпретирайте погрешно?  Smiley                                        цитат:      "Искам да съм като Барби - тази кучка има всичко!"
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 02:25:34 от Rogi » Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #78 -: Ноември 02, 2009, 02:36:39 »

                                      цитат:      "Искам да съм като Барби - тази кучка има всичко!"
Този подпис обижда кукла Барби ,а това се забранява се от правилата на форума  Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #79 -: Ноември 02, 2009, 03:19:11 »

... освен че имало кучки във форума друго не разбрах по темата, а уж беше важна....?  *pardon*

Това беше грубо...относно дамата  ;D

Независимо,че винаги съм симпатизирала на Крокодила,макар и никога да не съм взимала отношение за да не се тълкува превратно,като спам. Уважавам неговата позиция не само ,като играч и потребител търсещ справедливо и заинтересовано отношение към проблемите съпъстващи играта и тяхното разрешаване ,а и като личност  .
Защото начина по който съумява да синтезира и изразява проблемите на играчите относно играта  и по този начин да се опитва да помогне на всички ,играта ни да стане още по привлекателна или по скоро да възвърне загубилата и се привлекателност,независимо от отношението,което получава от ......... е достоен за уважение....
И наистина не е много справедливо именно Ние играещите  ИО да го нападаме ,вместо да го подкреняме в самотното му начинание...
Нали сме от същата страна на барикадата...
Все пак цялата му кампания не я прави само за себе си , а и за всички нас...ако успее дори само за едно нещо ,то ще е едно хубаво нещо за всички фенове на ИО.... *rose*
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #80 -: Ноември 02, 2009, 04:01:10 »

Аз съм ползвателя ...
Всъщност, като се замисля, Дон Кихот наистина е симпатична личност.
Изгубила съм илюзиите си някъде в детството си. Ти още съхраняваш твоите. Но дали човек ще ги изгуби или съхрани, илюзиите си остават илюзии.
Всъщност ти не трябва ли да се водиш доверено лице на хората, които отговарят за играта? Затова ли е битката ти? Заради загубата на взаимното ви доверие? Когато ме карат да обещавам нещо, често използвам култова реплика на едно дете, от български филм: "Татко обеща, че ще ми купи колело, ама друг път!". Давам я назаем на екипа, когато ти обещават да я използват, за да не се чувстваш друг път излъган и наранен. Обещанието на екипа е слабата част от моята позиция... да ги пита човек защо обещават. От Царя ли видяха...
Виждам, че потребителите от целия форум очаква ти да осветиш пътя им, потупват те по рамото, ще помагат с каквото могат (какво ли могат да помогнат?), призовават те да не се предаваш и се чувстват добре с апостол. Виждам, че и ти се чувстваш добре като борец за правди и свободи. Колко приляга в случая "Ако Крокодила спечели - печеля и аз. Ако изгуби - губи само той".
Казват, че си супер добър играч, че познаваш в тънкости играта, че си добър психолог и компетентен човек. И да пропилееш всичко това само заради овации... е необяснимо.
Какво целиш Крокодил? Овации от форумците или повишение от админите? Ако едните не те оценят, поне другите да ти ръкопляскат ли? Необяснима е за мен и липсата на всякакво внимание към теб от страна на екипа. На наглед разумните ти предложения да има тотално мълчание, а ти да се бориш като ЛЪВ... а отсреща инат, а ти революционно настроен.. а класата зад теб срещу класовия враг...Аз май нещо пропускам в цялата тази история... не е възможно да става въпрос само за някакви пазари, съюзни класации и наглеждания в една виртуална игра, освен ако ИО не е живота на всички в отбора ти... май пропускам нещо съществено, като евентуално наличие на класова война във форумите на ИО...
Та открехнете ме.. привлечете ме.. обяснете ми ясно ползите от това силно настояване... но само те моля... не ме разочаровай, ако цялата тази шумотевица е просто за да покажеш на екипа колко си спец, колко ти пука за ИО и колко е незначителен пагона на тръстед нъмбър. Защото си го приел... ама май ти е тесен ми се чини.
................................................. ...................
Към Крум:
Помня една карикатура от детството ми.
Голямо куче, захапало голям кокъл. А малко кученце пред него го пита: "Чичо, защо вече не лаеш?"...
Кокали ли няма?
................................................. ....................
Към v.valentine
Благодаря за забележката относно "кучката".
Оценявам го.
Искам също да използвам момента да кажа на всички момчетии, че каквито и да е квалификации по мой адрес са допустими и приемливи. Приемам, че съм куха, тъпа, кучка, боклук, ненормална, празноглава, идиотка, недоклатена, подмазвачка, лакей, плебей, патка, овца... и каквато и да е още... Това е несъмнено че съм... и явно не ми тежи.
Всичко това прави квалификации по мой адрес ненужни, ако целят да ме засегнат по някакъв начин.
................................................. .....................
Към Groznii
Разбирам позицията ти. Позната ми е. "Изгори за да светиш".
Виждам ти е комфортно, че това няма да си ти.
Друго си е да ръкопляскаш на клоуна от ложите на цирка.

Поздрави на всички
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 04:07:51 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #81 -: Ноември 02, 2009, 07:06:18 »

Добре че повечето хора в България не са като тебе . Жалко , че повечето като тебе са в парламента . Бъди си "овца" , някои предпочитат да са "лъвове" , макар и с трагичен край

Аз също съм овца.. Просто, защото, както беше споменато, ние не сме акционери, началници и т.н. на екипа, ако бяхме, нямаше да има смисъл от протести и подобни теми, всичко щеше да е просто и ясно за екипа - ставане в 06:00, 06:00-06:30 физзарядка, 06:30-09:00 оправяне на всички открити бъгове, 09:00-10:30 търсене на нови бъгове, 10:30-12:00 измисляне на нови идеи за подобрения в геймпмлея, 12:00:-16:30 - реализиране на идеите. 
    Ние НЕ сме даже потребители - иначе "тонът" щеше да е друг.. и не само във форума.
    Вследствие от горепосоченото пускането на подобни теми е неумесно, безполезно и глупаво.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #82 -: Ноември 02, 2009, 09:52:33 »

Всъщност, като се замисля, Дон Кихот наистина е симпатична личност.
Изгубила съм илюзиите си някъде в детството си. Ти още съхраняваш твоите. Но дали човек ще ги изгуби или съхрани, илюзиите си остават илюзии.
Всъщност ти не трябва ли да се водиш доверено лице на хората, които отговарят за играта? Затова ли е битката ти? Заради загубата на взаимното ви доверие? Когато ме карат да обещавам нещо, често използвам култова реплика на едно дете, от български филм: "Татко обеща, че ще ми купи колело, ама друг път!". Давам я назаем на екипа, когато ти обещават да я използват, за да не се чувстваш друг път излъган и наранен. Обещанието на екипа е слабата част от моята позиция... да ги пита човек защо обещават. От Царя ли видяха...
Виждам, че потребителите от целия форум очаква ти да осветиш пътя им, потупват те по рамото, ще помагат с каквото могат (какво ли могат да помогнат?), призовават те да не се предаваш и се чувстват добре с апостол. Виждам, че и ти се чувстваш добре като борец за правди и свободи. Колко приляга в случая "Ако Крокодила спечели - печеля и аз. Ако изгуби - губи само той".
Казват, че си супер добър играч, че познаваш в тънкости играта, че си добър психолог и компетентен човек. И да пропилееш всичко това само заради овации... е необяснимо.
Какво целиш Крокодил? Овации от форумците или повишение от админите? Ако едните не те оценят, поне другите да ти ръкопляскат ли? Необяснима е за мен и липсата на всякакво внимание към теб от страна на екипа. На наглед разумните ти предложения да има тотално мълчание, а ти да се бориш като ЛЪВ... а отсреща инат, а ти революционно настроен.. а класата зад теб срещу класовия враг...Аз май нещо пропускам в цялата тази история... не е възможно да става въпрос само за някакви пазари, съюзни класации и наглеждания в една виртуална игра, освен ако ИО не е живота на всички в отбора ти... май пропускам нещо съществено, като евентуално наличие на класова война във форумите на ИО...
Та открехнете ме.. привлечете ме.. обяснете ми ясно ползите от това силно настояване... но само те моля... не ме разочаровай, ако цялата тази шумотевица е просто за да покажеш на екипа колко си спец, колко ти пука за ИО и колко е незначителен пагона на тръстед нъмбър. Защото си го приел... ама май ти е тесен ми се чини.
................................................. ...................


Четейки този ти пост, осъзнах че това да постваш само едно изречение от поста не е само стратегия Smiley Три-четири мои поста по-горе съм ти отговорил на всичките питания: " ... до тогава, докато тази игра ми е интересна ... докато в нея намирам достатъчно забавление ... АЗ ЩЕ ИСКАМ ДА Я ВИДЯ ПО-ДОБРА  Smiley "

Да познавам доста добре играта, възможностите й, слабостите й ... и това е нормално, не бих се заел да критикувам и да искам промяна на нещо, което не познавам ... ще е несъстоятелно ....  Smiley


Нямам някакви задни цели ... просто нямам ... знам, че ти е трудно да го възприемеш ...  Smiley


Не разбрах, защо трябва на всяка цена да те убедя, да те приобщя ...  *scratch* Смяташ, че твоята подкрепа ще е по-важна и състоятелна от тази на който и да е играч в ИО  *scratch* Отново, прочети един мой пост нагоре .... имам разлини позиции с теб О.К. ... на мен не ми пречи ... приемам го ... ти защо толкова много не можеш да се примириш (още повече, че  с веруюто за примирение започна) *scratch*


Ти избягна да отговориш Ти в същност, какво целиш с тези "реферати" които постваш ... ?

« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 09:59:06 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #83 -: Ноември 02, 2009, 12:50:36 »

Ревете, че било тоталитаризъм, че сте били цензурирани, че не се уважавало различното мнение и не знам си какво...я си вижте мненията към човека, който каза нещо различно от вашето..пълно двуличие.

Цитат
Добре че повечето хора в България не са като тебе . Жалко , че повечето като тебе са в парламента . Бъди си "овца" , някои предпочитат да са "лъвове" , макар и с трагичен край

Цитат
А позицията : "преклонена главица сабя не я сече" ... я оставям, сама да прецениш доколко е достойна

Цитат
На пръв поглед перфектна логика но ... на робска душица. Ако нашите деди "мислеха" по този начин никога нямаше да се научат да си служат с огън, що да слизат от дърветата, от какъв зор?

Цитат
Винаги можеш да избягаш ... от колегите, от проблемите, от нещата които не ти харесват, от работодателя си, дори от родината си ... след някоя и друга година сигурно ще можеш да избягаш и от планетата си ... само, че има едно нещо от което никога няма да избягаш ... от себе си и от пораженческата си натура

Цитат
На дамата ще препоръчам да спре с тоя спам.

Много бързо успяхте да прецените, че някой несъгласен с вашите мнения е робска душица, пораженческа натура и овца, а освен това и спами!
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #84 -: Ноември 02, 2009, 12:56:31 »

 Kroki,тя просто е от хората с примиренческо мислене."Дайте да си мълчим и всичко ще е наред". Дори ми се струва че тя самата не знае какво иска...БОРБА ДОКРАЙ!!!
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #85 -: Ноември 02, 2009, 12:57:32 »

Ревете, че било тоталитаризъм, че сте били цензурирани, че не се уважавало различното мнение и не знам си какво...я си вижте мненията към човека, който каза нещо различно от вашето..пълно двуличие.

Много бързо успяхте да прецените, че някой несъгласен с вашите мнения е робска душица, пораженческа натура и овца, а освен това и спами!



.... имам разлини позиции с теб О.К. ... на мен не ми пречи ... приемам го ... ти защо толкова много не можеш да се примириш (още повече, че  с веруюто за примирение започна) *scratch*




Това да извадиш две изречения от контекста ...  *pardon*

Но Аз искренно се радвам на Вашия пост ... освен, че защитихте Дамата ... се оказа и че сте прочели темата ...  Smiley

Ех сега ако вземете и да отговорите на поставените питания в началото ... Мечтиии ......
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #86 -: Ноември 02, 2009, 13:04:47 »

Какви 2 изречения?!? Посочил съм 5 примера горе, а ето че и аспарух продължава да дава определения. Кое е извадено от контекста тоя път, това ти е любимото оправдание, все от контекста ти се вадят нещата на теб. Появи се някой, който не ви кефи мнението му и се изредихте да давате определения.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #87 -: Ноември 02, 2009, 13:12:23 »

Какви 2 изречения?!? Посочил съм 5 примера горе, а ето че и аспарух продължава да дава определения. Кое е извадено от контекста тоя път, това ти е любимото оправдание, все от контекста ти се вадят нещата на теб. Появи се някой, който не ви кефи мнението му и се изредихте да давате определения.

Амии за да дам продробно обяснение на това, какво разбирам под извадено от контекста .... трябва да преповторя постовете на @анни и моите след това .. което е безпредметно те са си там и всеки, който има желание може да ги прочете Smiley

За постовете на другите форумни участници ... наистина ли смятате, че Аз трябва да контролирам какво и как да пишат  *scratch*

И само между другото .... ще да Дадете ли официална позиция по поставените запитвания в началото на темата ?  Smiley
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 13:15:03 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #88 -: Ноември 02, 2009, 13:17:19 »

Нямам някакви задни цели ... просто нямам ... знам, че ти е трудно да го възприемеш ...
Щом казваш... Дано като стигнеш до друг пагон, не се промениш, както са го правили всички, които са приемали.
Твърде съмнително ми се вижда винаги, когато срещна Апостол. Дон Кихоти рядко срещам... най-често роднините им не ги пускат да излизат. И винаги съмненията ми са се оправдавали в последствие. Та кой от нас тук не е виждал с очите си, как се променят хората, когато получат мъничка или голяма власт над другите.
Някой ден, като вземеш друг пагон, ще мога пък аз да ти соча линк към това твое изречение: "Нямам някакви задни цели ... просто нямам ... знам, че ти е трудно да го възприемеш!", а ти ще ме убеждаваш как отвътре може да влияеш повече за доброто на потребителите. Дежа вю!

Един въпрос:
Смяташ ли, че познаваш равно или по-добре играта от Глобалните модератори - LadyBlack, ahilix, Jame, и които там още има... и че може да си равно или повече полезен за ИО, сравнено с тях?

Ти избягна да отговориш Ти в същност, какво целиш с тези "реферати" които постваш ... ?
Ето ти отговор на въпроса ти-.
Намесата ми в цялата дискусия е продиктувана от желание да те подтикна ясно да обявиш подблудите си пред всички. Да остане написано от теб черно на бяло... Защото по дифолт ти си просто един потребител, както всички Глобални модератори. Но те не са на твоя страна до един... а твоя ранг във форумите е по-ниск от техните рангове. Недоволството ти не се ли дължи на чувство за недооцененост? Не се ли опитваш да оглавиш недоволството на потребителите, за да ускориш минимум изравняване на ранговете? Защото как пък един от тях не е на твоя страна? Или претендираш, че само ти от потребителите с дръжности не си се продал на екипа?
Ако не.... за да ти повярвам поне аз.. откажи се от това бодящо очите ми TRUSTED MEMBER, защото с него си по-близо до екипа, който така критикуваш, отколкото до нас, за доброто на които уж се бориш. За правда и свобода може да се бориш и без да се киприш с ранг във форумите - нали така. Може без да си ТРЪСТЕД да си полезен със знанията и познанията си в играта, щом нямаш скрити намерения. Може и да има вярващи ти... ама аз не вярвам никога на хора, които са и тако и вако.
Тако или Вако?
Хванал си удобни каузи, които наистина бодат очите на потребителите на играта и яхваш вълната, за да покажеш колко много заслужаваш повече доверие от екипа, колко ще си им полезен, колко те недооценяват и как ако не те оценят бързо, може да правиш и бели.
Не ти вярвам просто Крокодил... въпреки благородните ти каузи, според мен ти просто си яхнал вълната към целта повече форумна власт. Приел си малкото, което са ти подхвърлили... но имаш амбиции за повече.
Това мисля... дали съм права или не - времето и твоето поведение ще покажат.
Ако те видя да се бориш за права без да носиш знак на доверие от тези с които се бориш, ще повярвам в искренността ти. Ако те видя с нов ранг Глобален модератор, може да съм тъпа овца, ама чак толкова тъпи овци няма, които да не разберат за какво са били всичките ти битки за право, морал, достойнство и прочие...

И за край... ще препиша собствения ти подпис, като визирам длъжността ти във форума:
"УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ .... А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И В ИГРАТА"
Крокодила!

Поздрави.
Патриция Василева-Елия
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 13:23:41 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #89 -: Ноември 02, 2009, 13:20:28 »

Един въпрос:
Смяташ ли, че познаваш равно или по-добре играта от Глобалните модератори - LadyBlack, ahilix, Jame, и които там още има... и че може да си равно или повече полезен за ИО, сравнено с тях?

Тук няма място за съмнение.
Играла ли си против него или изобщо някъде където и той е играл сериозно ?
Активен

Some people just never loose !
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!