Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:25:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БРАВО... честито на печелившите ....  (Прочетена 2151 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
haniBaL
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Септември 21, 2009, 09:05:52 »

Браво ето ,че моя свят е много добре ... за по малко от 1 седмица в топ 20 има 6 МОДНАТИ ( + мен )   .Какво да правим с тези армии :? издражката е непосилна. Чудя  се след още 1 седмица дали ще има някой активен играч :? Или трябва да си освободим армии и да си копаме мирно и кротно до края на рунда ...?? Сигорно ще кажете " ИМА АКТИВНИ ИГРАЧИ АТАКУВАЙТЕ ТЯХ" как  ще стане това след като до 3 К разстояние повечето ми са съюзници другите  имат  над 1 М армия а останалите дежурят по 24 ч Huh?Huh? Една ли ако патувам подалече ще взема над  5 М злато (  600к ми е издражката на час когато патува по 1.3) Ако не съм в мод целия ресурс ми отива  на пазара ( а и той почна да се скапва ниски цени... )  и  не ми остава  нищо за поръчване ...  по добре да си стоя така в МОД  и без това си стоя на едни и същи точки така поне не се налага да стоя пред компа. Или трябва да си намирим някой спонсор ... 0.1 цена  ако ме разбирате . Според мен а това  с касите е окончателно световете ще почнат да замират и ще останат само тези без армии ( фермери ) и пак няма да има битки. Нали това ви е целта по големи битки повече дебнене ...
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 09:09:33 от haniBaL » Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #1 -: Септември 21, 2009, 09:08:50 »

Провери си в хронологията на битките кои каси си нападал. Вече не се виждат по стандартния начин. Изпиши им цялото име иначе не става.  Wink
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
haniBaL
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Септември 21, 2009, 09:11:35 »

Провери си в хронологията на битките кои каси си нападал. Вече не се виждат по стандартния начин. Изпиши им цялото име иначе не става.  Wink
това го знам но как смяташ да търся каси  който до сега не съм взимал  100 -200 к . според теб за 600к издръжка това за колко минути  ми стига ( от 1 битка )
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #3 -: Септември 21, 2009, 09:14:20 »

А като си он вкарваш ли палките по крепостите да не ти тече идръжка и да ходиш с останалото?
Активен
haniBaL
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #4 -: Септември 21, 2009, 09:15:40 »

А като си он вкарваш ли палките по крепостите да не ти тече идръжка и да ходиш с останалото?
и това го правя ... намаля ми с около 200к  на час и все пак 400 к си е доста  Wink
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #5 -: Септември 21, 2009, 09:18:47 »

това го знам но как смяташ да търся каси  който до сега не съм взимал  100 -200 к . според теб за 600к издръжка това за колко минути  ми стига ( от 1 битка )

Увеличи си военната академия да ходиш по повече каси наведнъж.
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #6 -: Септември 21, 2009, 09:20:53 »

Тя и моята лапа по 400к на час ама не се оплаквам още. Храня си я редовно Smiley
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
zLaGaD
Гост
« Отговор #7 -: Септември 21, 2009, 09:23:51 »

Айде-хайде...Тъкмо ще се научите как се става маршал с по-малко от 500 битки....
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #8 -: Септември 21, 2009, 09:29:02 »

И това е вярно. Е трябва да се смята малко на калкулатора ама това е бял кахър нали така. Wink Тъкмо ще се намали малко войската да не лапа толкова. Wink
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
despot_NEO
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #9 -: Септември 21, 2009, 10:49:54 »

Айде-хайде...Тъкмо ще се научите как се става маршал с по-малко от 500 битки....
напълно съм съгласен ....в тая игра се нъбъка с МАРШАЛИ дето я са направили 10 свестни битки по време на цялата ера, я не...ама иначе се бият в гърдите и се пъчат с голямата звезда...бах ти касиерите!
Активен

член на фен-клуба на БАБА ЯГА
haniBaL
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #10 -: Септември 21, 2009, 11:39:11 »

за вас маи званието МАРШАЛ много означава Huh?? ранга не прави играча ... , дам да я намаля трябва да се забуча в някой който има равна на моята армия ( в свят 31 такива сме много с разни армии )
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 11:54:56 от haniBaL » Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #11 -: Септември 21, 2009, 12:12:14 »

за вас маи званието МАРШАЛ много означава Huh?? ранга не прави играча ... , дам да я намаля трябва да се забуча в някой който има равна на моята армия ( в свят 31 такива сме много с разни армии )

За мене маршала не означава кой знае колко. А да разбиеш някой зле ли е?  *scratch* 3 в 1 Намаляш си войската, по-малка издръжка и ако имаш късмета да си копа за нещо еееееееее тогава е супер.   Wink Оправяш нещо по икономиката си и да си копаш по повече за войската.  Wink
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!