Imperia Online България  
Април 25, 2024, 07:53:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: искам уточнение  (Прочетена 1620 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
daktil
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Септември 09, 2009, 00:28:38 »

 нещо не мога да ви разбера точно  - аз акаунт не съм правил следователно не съм чел правилата в случая играя с вече готови акаунти с които играят и други хора без да подозират че аз влизам. кое по точно ще ми изтриете и как ще се опазите от мен??? ей това се опитвам да разбера и не заключвайте темата преди да сте отговорили
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2009, 00:40:32 »

нещо не мога да ви разбера точно  - аз акаунт не съм правил следователно не съм чел правилата в случая играя с вече готови акаунти с които играят и други хора без да подозират че аз влизам. кое по точно ще ми изтриете и как ще се опазите от мен??? ей това се опитвам да разбера и не заключвайте темата преди да сте отговорили
Това че не сте чел правилата , не оправдава нарушаването им..Проблема с четенето или не е лично ваш , а правилата са за да се спазват..Така че номера ама аз не знаех че ако открадна ще ме вкарате в затвора не минава никъде , не минава и тук..Има начини да се опазим от такива нерегламентирани влизания..Ако собственика на акаунта се оплаче има начини да бъде установен нарушителя и да се предприемат съответните рестриктивни мерки..Хубавото е че отмениха смъртната присъда , така че поне с това нарушителя ще се размине..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
daktil
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2009, 00:44:26 »

 за тези където явно не могат да преценяват хората и бързат да се прават на остроумни ще повторя  Cool ако играч няма регистриран акаунт и влиза в различни чужди акаунти ей така за удоволствие как ще му противодействате - може би ще го дразните докато съсипе играта на някого??? това трябва да ви кажа че не е най-правилния и ГРАМОТЕН ход
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3 -: Септември 09, 2009, 00:49:21 »

за тези където явно не могат да преценяват хората и бързат да се прават на остроумни ще повторя  Cool ако играч няма регистриран акаунт и влиза в различни чужди акаунти ей така за удоволствие как ще му противодействате - може би ще го дразните докато съсипе играта на някого??? това трябва да ви кажа че не е най-правилния и ГРАМОТЕН ход
За тези които..."...за тези където явно..." е интересно словосъчетание..Акаунтите затова имат пароли - за да не влиза  кой когато и където си поиска..Това е игра - да не е форт Нокс - при положение ,че има пароли и всеки може да я избере и смени ,какво очаквате - жандармерия ли да извикаме да пази акаунтите..И пак казвам - има начини да ограничим достъпа до акаунти..Но при положение че има пароли ,нужно ли е  и това да правим..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
daktil
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2009, 01:03:19 »

"успокой се и си задади въпроса грамотно." - може бе е правилно да се каже -задай въпроса - но да оставим правописа - за да съм спокоен аз като играч и вие като организатори на играта ми е нужна по- сериозна гаранция, че няма да ме хакне някой пубер и да прати по дяволите всичкото онова вложено време и sms-и, от които вие печелите. и приказките ...имаме си начини, съд, затвор, и тн. си ги запазете за малките деца .чел съм подробно правилата на играта и никъде не срещнах термини от правото или за някакъв вид отговорност на нарушителя
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2009, 01:39:04 »

Няма и за какво да те банна..Отговора е точен..Ако си направиш парола с цифри и букви ,да речем 9-10 символа ,шанса да я уцели някой сигурно е 1 на 20 млн..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pqpqpq
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2009, 02:52:24 »

Няма и за какво да те банна..Отговора е точен..Ако си направиш парола с цифри и букви ,да речем 9-10 символа ,шанса да я уцели някой сигурно е 1 на 20 млн..

по-скоро 1 на няколко трилиона Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!