Imperia Online България  
Април 26, 2024, 17:14:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1001 въпроса или как да играем ИО  (Прочетена 110354 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
unqnown
Ясен
Лейтенант
***

Karma: +41/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Профил
« Отговор #285 -: Октомври 14, 2010, 19:32:25 »

В новото ИО2 съветника ми изписва това: "6. Съседи.
В света около Вас има много чужди империи. Сред тях ще откриете нови приятели и съюзници, но можете да срещнете и врагове. Разгледайте картата и опознайте Вашите съседи. До картата се стига от бутона “Карта”. Когато минавате с мишката над чуждите империи, ще откривате имената на техните владетели, точките им в играта и разстоянието до тях.

Задача: Намерете империята на на Империалната карта и напишете на какво разстояние от Вас се намира."

ТАКЪВ ИГРАЧ НЯМА!!!!! КАКВО ДА ПРАВЯ?Huh?Huh?Huh???

Правилната тема
Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #286 -: Октомври 14, 2010, 22:05:37 »

В новото ИО2 съветника ми изписва това: "6. Съседи.
В света около Вас има много чужди империи. Сред тях ще откриете нови приятели и съюзници, но можете да срещнете и врагове. Разгледайте картата и опознайте Вашите съседи. До картата се стига от бутона “Карта”. Когато минавате с мишката над чуждите империи, ще откривате имената на техните владетели, точките им в играта и разстоянието до тях.

Задача: Намерете империята на на Империалната карта и напишете на какво разстояние от Вас се намира."

ТАКЪВ ИГРАЧ НЯМА!!!!! КАКВО ДА ПРАВЯ?Huh?Huh?Huh???

И при мен беше така но рефрешнах няколко пъти и излезе някав с грешно растояние и после пак рефреш и вече е ок
Активен
varadi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #287 -: Ноември 06, 2010, 11:48:33 »

Здравейте.Извинявам се предварително ако не съм оцелил мястото за да задам моят въпрос.Надявам се някой да ми помогне. Проблемът ми е как да скрия прозореца който постоянно търси връзка със сървъра и ми закрива иконките на провинцийте ми.Благодаря предварително.
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #288 -: Ноември 06, 2010, 11:55:43 »

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/#index.php?action=collapse;c=4;sa=expand#4
Махни това .
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
80286
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #289 -: Ноември 10, 2010, 17:24:18 »

Здравейте, екип и играчи. Съвсем зеленичък съм, за 1ви път... не просто тук, а и изобщо в този вид онлайн игри. По това, което пише в началото на темата предположих, че тук е мястото за питанки от страна на такива неориентирани като мен.  Smiley

Въпросът ми е: откъде се разбира кога започва нова игра? Защото ми се струва нелепо да се включвам към края на раздаването и да започвам от 0, докато други вече са с по 10000 точки, примерно. Знам, че в играта е предвидена защита и правила за атака между слаби/напреднали и все пак... си е сериозен хендикап. Оттам насетне каквото и да направя, няма как да наваксам изгубеното време, в което другите са се развивали а аз - не. В такава ситуация, ще си позволя да цитирам дядо Вазов: "силний все е силен, а слабий все е роб".

Благодаря ви предварително и успех, наистина ми харесва какво сте направили!
« Последна редакция: Ноември 10, 2010, 17:49:05 от 80286 » Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #290 -: Ноември 10, 2010, 17:50:19 »

Здравейте, екип и играчи. Съвсем зеленичък съм, за 1ви път ми е... не просто тук, а и изобщо в този вид онлайн игри. По това, което пише в началото на темата предположих, че тук е мястото за питанки от страна на такива неориентирани като мен.  Smiley

Въпросът ми е: откъде се разбира кога започва нова игра? Защото ми се струва нелепо да се включвам към края на раздаването и да започвам от 0, докато други вече са с по 10000 точки, примерно. Знам, че в играта е предвидена защита и правила за атака между слаби/напреднали и все пак... си е сериозен хендикап. Оттам насетне каквото и да направя, няма как да наваксам изгубеното време, в което другите са се развивали а аз - не. В такава ситуация, ще си позволя да цитирам дядо Вазов: "силний все е силен, а слабий все е роб".

Благодаря ви предварително и успех, наистина ми харесва какво сте направили!
Здравейте.
На заглавната страница на играта, когато натиснете "Вход", ще Ви излязат световете, в които можете да се регистрирате и датата, на която завършват, както и колко дни са изтекли от всяка ера.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #291 -: Ноември 10, 2010, 21:30:13 »

На заглавната страница на играта, когато натиснете "Вход", ще Ви излязат световете, в които можете да се регистрирате и датата, на която завършват, както и колко дни са изтекли от всяка ера.

Има една подробност, че единствената възможност, която му се дава от там, е регистрация в новата разработка - прословутия свят 82, който междувременно вече е направил месец, докато се вижда, че има прясно започнали, като свят 50 например.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
80286
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #292 -: Ноември 11, 2010, 14:23:53 »

Да, това е абсолютно вярно. Като се регнах преди семица и нещо ме сложи точно в свят 82. Без да ме пита. Между другото, какво по-конкретно му е прословутото?  Smiley Че е версия 5 ли?
А да, също така много ми се губи логиката - като отида във "вход" и ми дава сума ти и светове с бутон "вход", като където и да натисна ме пита за име и пасс и ме вкарва в моя си акаунт. А аз, в крайна сметка съм в един свят, не в десет едновременно, нали така?
Но ето, примерно как (ако въобще може) мога да се регна в този прясно започнал свят 50?

Благодаря ви предварително.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #293 -: Ноември 11, 2010, 14:34:33 »

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/register.php?realm=50
Използвай този линк за регистрация. Като променяш последните цифри с него можеш да се регнеш във всеки свят версия 4
*rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
80286
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #294 -: Ноември 11, 2010, 14:35:26 »

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/register.php?realm=50
Използвай този линк за регистрация. Като променяш последните цифри с него можеш да се регнеш във всеки свят версия 4
А, ей това вече е полезна информация! Даже, ако простите нахалството ми, ще си позволя да ви посъветвам да го пиннете на по-видно място във форума, защото подозирам, че няма да съм последния с подобно питане.

П.П. Даже добре се получи, че коментарът се падна в началото на страницата. Smiley
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 16:42:03 от 80286 » Активен
80286
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #295 -: Ноември 11, 2010, 16:58:21 »

И още едно бързо въпросче, ако може:

Само аз ли си виждам ИП-то в края на коментарите или всички? И ако всички - защо, и как да го махна?
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #296 -: Ноември 11, 2010, 17:07:57 »

Само аз ли си виждам ИП-то в края на коментарите или всички? И ако всички - защо, и как да го махна?

Само ти и то само своето собствено, и упълномощените лица  Wink Провери да влезеше във форума без логване и ще се убедиш сам
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
80286
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #297 -: Ноември 11, 2010, 17:22:45 »

А, няма нужда, вярвам ти. Щом и аз не виждам на другите...
Направих си акаунт в свят 50, онзи във 82 няма да го играя повече има ли начин да го "осинови" някой - все ще му е от полза, да изпреварим румънците. Smiley Казва се - каква изненада - 80286.
Активен
whitesnake1977
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #298 -: Ноември 19, 2010, 12:49:39 »

Добър ден !
Играя играта от днес.Но не мога да мина,една от мисийте.Ще съм благодарен,ако помогнете.Лек и успешен ден ! 

21. Гарнизон.
Защитата на вашата Крепост е една от най-основните Ви задачи. Посредством възможността да прибирате част от армията вътре в Крепостта Вие ще я предпазвате от директните вражески атаки. Броят на войниците, които можете да приберете зад крепостните стени, зависи от големината на Крепостта. Както ще се убедите по-късно, Стелците са най-подходящи за попълване на Гарнизона.

Задача: Приберете стрелците си зад крепостните стени.

Можете да го направите с клик върху Крепостта.
Активен
spartak18
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #299 -: Декември 04, 2010, 14:38:46 »

Играя от скоро във в.5,имам въпрос на който е възможно да е отговорено някъде,но 23 страници не ми се прехвърлят...
Как мога да открия:"Съюзен Сборен Пункт на картата и също така,Съюзен Замък???
Благодаря за отговора предварително!!!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!