Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:35:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнение + молба за коментар  (Прочетена 1185 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
09.05.1945
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Август 01, 2009, 00:48:11 »

Здравейте,

искам мнението на играчите както и на някой цифро-съставяч с други думи админ “имам предвид 1 и 0 а не 64015777“

предложението ми е следното

така или иначе има доста светове, има ли желание у играчите и админите да се направи следният свят

с две три думи имам следната идея която би могла до еволюира и да се осъществи с ваша помощ и желание

а тя е конкретно

няма наказания за обидни съобщения, за това имате бутон МУТЕ - все пак ще сме само 18 и нагоре и пак имаме контрол личен

отрицателната доблест и морал носят потенциални загуби при разграбване или полева битка “както си е и сега“ с разликата че при опожаряване носят голям шанс зо успех “идеятя ми е че при -доблест армията ти и политиката ти е да грабиш“ от коета следва при негативни действия и негативна доблест печелиш

идеята е че всеки ще внимава повече и в защита и в нападение


П.С. в момента съм с 562 доблест в свят 6, тоест в топ 100, да не мислите че се ръководя от лични амбиции

идеята ми е да има Н на брой светове с различни правила и всеки да прекарва времето си там където би му било най забавно

Искрено Ваш 64015777
последният жив от Освиенциум

и последно денят на победата е 09.05.1945



« Последна редакция: Август 01, 2009, 01:01:38 от 09.05.1945 » Активен

да живеят ЦИФРИТЕ !!!
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2009, 01:28:09 »

Момче това последното как да го кажа??/ *crazy* *crazy* *crazy*

Както казваше едно форумно светило
 
Цитат
Изпи ли си хапчетата
Активен
09.05.1945
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2009, 01:43:47 »

Момче това последното как да го кажа??/ *crazy* *crazy* *crazy*

Както казваше едно форумно светило
 

нз не съм доктор психиатър все пак, ако имаш мнение постни го не го казвай че това е форум  Wink няма кой да те чуе но има кой да те прочете  Wink
Активен

да живеят ЦИФРИТЕ !!!
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2009, 02:09:42 »

Да прав си извинявай ако има нещо.
По темата :

Цитат
няма наказания за обидни съобщения, за това имате бутон МУТЕ - все пак ще сме само 18 и нагоре и пак имаме контрол личен

Играта се играе и от доста под 18 годишни.Ако те притесняват лепенките не ги докладвай.

Цитат
отрицателната доблест и морал носят потенциални загуби при разграбване или полева битка “както си е и сега“ с разликата че при опожаряване носят голям шанс зо успех “идеятя ми е че при -доблест армията ти и политиката ти е да грабиш“ от коета следва при негативни действия и негативна доблест печелиш

Да а положителна/доблест/ как ще се печели?Можеби като пратиш войните да помагат на горкичките селяни ли.

Цитат
идеята е че всеки ще внимава повече и в защита и в нападение

Бре ама ти не внимаваш ли.


Подкрепям идеята но малко по изменена.

1.При пожар да мрЪт войници.
2.Пазара да начислява допълнителна комисионнна при пускане на много много евтин ресурс.
3.Нужна е промяна в калкулатора.Просто не е реално следното положение.

Имаш дадена битка с определен брой войници я взимаш на късмет/под 50 морал/
добавяш още и се оказва че ГУБИШ.Има грешка някъде в системата,това е нереално просто за какъв реализъм говорим въобще.

ПП Идва ми идеята за платен свят-даваш определена сума пари и играш ама вътре няма допълнителни ,няма каси.
Най вероятно само си чешем езиците чакайки поледната група касоразбивачи.
Ае лека ви нощ на форума аз отивам да паля.
Активен
pavel1
Гост
« Отговор #4 -: Август 01, 2009, 02:38:07 »

тази тема не трябва ли да е в раздел препоръки *pardon*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!