Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:00:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За регистрацията в световете! До модераторите!  (Прочетена 1463 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« -: Юли 28, 2009, 12:44:23 »

Исках да се регистрирам веднага в Международен свят три! Чаках кога ще свърши ерата, за да съм от първите регистрирани (всеки знае колко е важно да си регистриран първия ден). Да, ама не! Ерата си почна, пуснаха се некви бележки и тайни линкове за регистрация!
Въпросът ми само към модераторите е - в кои светове от приключващите ери ще има нормална регистрация!
Някак си, не ми отива да се моля за такава (за таен линк), при положение че играта е платена* и свободна!
Благодаря за отговорите!

*платена, защото без доход за 6/10 часа си аут! А това струва кредити!
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2009, 12:48:04 »

 на този въпрос могат а ти отговорят само хора от екипа ...и аз незнам ,защо кат започва ера в повечето случаи няма линк за регистрация .... но на никой не е отказан такъв линк , а доколкото си спомням даже е постнат в няколко теми за регистрация в свят 3  .....незнам защо смяташ ,че е таен и скришен ,като всеки един от вас може да го ползва и намери
Активен

abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2009, 12:58:07 »

на този въпрос могат а ти отговорят само хора от екипа ...и аз незнам ,защо кат започва ера в повечето случаи няма линк за регистрация .... но на никой не е отказан такъв линк , а доколкото си спомням даже е постнат в няколко теми за регистрация в свят 3  .....незнам защо смяташ ,че е таен и скришен ,като всеки един от вас може да го ползва и намери

Не знам, форума е огромен! Не мога да ги търся по постинги с проблеми. Просто искам да се регистрирам в първия свят на нова ера, толкова ли е трудно?
Активен
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #3 -: Юли 28, 2009, 13:01:09 »

на този въпрос могат а ти отговорят само хора от екипа ...и аз незнам ,защо кат започва ера в повечето случаи няма линк за регистрация .... но на никой не е отказан такъв линк , а доколкото си спомням даже е постнат в няколко теми за регистрация в свят 3  .....незнам защо смяташ ,че е таен и скришен ,като всеки един от вас може да го ползва и намери

А защото четох някой, който се беше оплаквал и искаше помощ. И админ/модератор, му обещаваше на лична бележка линк за логване. Не ме карай да търся темата, тя е факт. Ако на лични бележки ще се логваме - кажете го! Ако ще се логваме свободно - направете го!
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Юли 28, 2009, 13:02:28 »

не е трудно Smiley) ... ето ще ти кажа как ...
ето линк за регистрация в свят3
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/register.php?realm=3

просто виждаш в кой свят искаш да се регистрираш и сменяш последната цифра от линка с номера на света който желаеш
Активен

abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2009, 13:03:56 »

не е трудно Smiley) ... ето ще ти кажа как ...
ето линк за регистрация в свят3
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/register.php?realm=3

просто виждаш в кой свят искаш да се регистрираш и сменяш последната цифра от линка с номера на света който желаеш

Не разбирам, защо не оправите проблема в основния панел?!?! За свят три и в момента няма линк за регистрация - сам си провери.
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Юли 28, 2009, 13:04:50 »

А защото четох някой, който се беше оплаквал и искаше помощ. И админ/модератор, му обещаваше на лична бележка линк за логване. Не ме карай да търся темата, тя е факт. Ако на лични бележки ще се логваме - кажете го! Ако ще се логваме свободно - направете го!
да видях я темата ,но ти виж и темите по назад ...все пак има и раздел търсене във форума нали..... а вече ти казах че регистрацийте в играта се пускат от хора от екипа ,не от модераторите във форума ...а защо някъде не са пуснати ,незнам и нямам на идея
Активен

abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #7 -: Юли 28, 2009, 13:06:55 »

Добре, мерси!
Сигнализирай на екипа за този бъг, който ви губи членове.
Мерси, хубава е котката!  Grin
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Юли 28, 2009, 13:07:54 »

лек ден
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!